Gaukite pigiausią skrydį, galimą į bet kokį maršrutą

parašė , 2017-11-03 13:42

Jei jūs visada norėdavote važiuoti, bet buvote sulaikytas kelionės lėktuvu gąsdinimo kainos, jaudinatės ne daugiau! Šis straipsnis visapusiškai ves jus ant geriausių metodų gauti pigiausius tarptautinius airfare reikalus.

1. Paieška Reikalų Tinkle

Svarbiausia prielaida už mūsų naujai atrasto gebėjimo surasti pigius skrydžius yra faktas, kad visa skrydžio informacija yra dabar pasiekiama tinkle. Kur jūs vieną kartą turėjote ar nueiti į svarstomą avialiniją ar kelionių agentą, kad surastumėte jūsų alternatyvas, dabar jūs galite padaryti taip namie. Yra daugialypių žiniatinklio svetainių (pavyzdžiui, Mokestis už važiavimą Lyginasi, Google Skrydžiai), kurie leidžia jums įeiti į jūsų skrydžio reikalavimus į įėjimą, kuris žiniatinklio svetainė suteikia jums pasirinkimo sąrašą
Šitas pasirinkimas yra sutvarkytas tvarka mažiausiai į aukščiausią kainą ir tokiu būdu jūs galite turėti savo pasirinkimą pigiausiuose galimuose skrydžiuose!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

2. Rezervuokite Anksti

Bilietai gali būti nupirkti daug pigesnėmis kainomis anksčiau, jūs gaunate juos. Būtent jokia paslaptis bilietai pasidaro brangesni vėliau, jūs planuojate nupirkti juos taip, tai yra visada gera mintis suplanuoti priekyje. Vėl, viskas jūs turite nueiti į tas pačias žiniatinklio svetaines ir surasti tvarkaraštį savo galimai skridimo datai. Tada tikrinkite po poros savaičių, ir jūs būsite nustebintas surasti skirtumą kainų, kurias savaitė gali padaryti.

3. Naršykite Konfidencialiai

Du patarimai virš abiejų pasitiki interneto naudojimu, kad gautų pigius tarptautinius airfare reikalus. Šitos žiniatinklio svetainės tačiau yra labai protingos ir jei jūs rodote palūkanas tam tikru skrydžiu su jūsų pakartotiniais vizitais, šitos žiniatinklio svetainės tada didina savo kainas. Todėl, kai jūs tikrai naršote tinkle geriausiems pasiūlymams, tada įsitikina, kad jūs naudojate privačią savo naršyklės naršymo funkciją. Tai padarys tai, kad žiniatinklio svetainė negalėtų rinkti duomenų apie jūsų pirmenybę ir todėl nepakeltų kainų, kai jūs nežiūrite.

4. Identifikuokite Geriausią Dieną, kad Skristumėte

Bilieto kainos keičiasi per savaitę. Geriausias daiktas, kad padarytų turėtų gauti nuotrauką skrydžio kainų bet kokią duotą savaitę ir paskui identifikuoti pigiausią dieną. Jei ši struktūra kartojasi kitą savaitę be to tada, jūs galite identifikuoti pigiausią dieną išskristi. Todėl, kai jūs žinote, kad pigiausia diena išskrenda, jūs galite pasiūti savo kelionės planus atitinkamai.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

5. Biudžeto Avialinijos

Kitas labai lengvas būdas surasti pigiausius tarptautinius airfare reikalus padeda biudžeto avialinijoms. Šitos avialinijos susitelkia ties tuo aprūpinti daugumos barebones patirties žema kaina. Tai žaidžia tiesiogiai į rankas vartotojų, ieškančių pigių skrydžių. Jūs turėjote rasti kompromisą ant kai kurių paprastų malonumų, bet jūs gausite pigesnį mokestį už važiavimą.

Rašyti komentarą