Automobilių nuomos sezonai

parašė , 2016-10-02 12:18

Paprastai automobiliu nuoma Kaune šiek tiek priklauso nuo visų tradicijų, būdingų Lietuvai. Taip pat ir nuo tam tikrų klimato ir sezoniškumo ypatybių. Visoje Lietuvoje automobilių nuoma turi savo tendencijas, ir tos tendencijos yra panašios didžiuosiuose miestuose.

Vestuvių sezonas

Nuoma KauneBe abejo, populiariausia automobilių nuoma yra tada, kai vyksta daugiausiai vestuvių. Joms vykstant, visada keliauja po miestus ir kaimus jaunieji bei jų palyda su gražiomis mašinomis. Tie, kas sau tai gali leisti, visam karavanui išnuomoja pačius gražiausius, neretai senovinius automobilius. Tuo tarpu, kiti žmonės, kurie daugiau stengiasi sutaupyti, nuomojasi tik jauniesiems gražiausią mašiną. Vasarą ir pavasarį vykstanti didžiausia vestuvių banga visada būna tokia įspūdinga, kad nuomos punktuose tampa sunku surasti norimas mašinas, paklausa priverčia konkuruoti klientus tarpusavyje.

Mergvakarių sezonas

Tuo pačiu metu tampa aktualu ir mergvakariai. Jų sezonas pora savaičių pasidaro ankstesnis negu vestuvių, ir baigiasi greičiau. Mergvakariams draugės mėgsta išsinuomoti talpesnes mašinas. Pavyzdžiui, limuziną, kurio viduje galėtų visos nevaržomai švęsti, arba didesnį mikro autobusiuką. Dėl šioms šventėms skirtų mašinų tam tikru metu taip pat labai padidėja konkurencija.

Kelionių sezonas

Ateina ir kelionių sezonas, kuris į Lietuvą masina turtingus poilsiautojus iš viso pasaulio. Norisi pamatyti gražią Lietuvos gamtą, išlikusias pilis, gražias ir sraunias mūsų upes, nuostabų ir vieną gražiausių pasaulyje Nidos kurortą. Tad vasarą poilsiautojų bei užsienio turistų Lietuvoje tikrai netrūksta. Žinoma, tai nėra šalis tokia kaip Havajai, išsilaikanti vien iš turizmo, bet visgi atsigavimas ir poreikis keliauti po įvairias vietas, tikrai jaučiasi.

Kalėdinis sezonas

Sujudimas prieš Kalėdas ir švenčių metu dažniausiai jaučiamas visiems žmonėms ir visose gyvenimo srityse. Taigi, ir automobilių nuoma tuo metu tiek Kaune, tiek visuose dideliuose miestuose išgyvena tam tikrą sujudimą. Tuo metu, kai prasideda nuostabių žiemos švenčių sezonas, atgyja ir automobilių nuomos rinka. Į mūsų šalį ima plūsti svečiai, giminaičiai iš užsienio, turistai, atvykstantys pamatyti Lietuvą. Tad ir važiuoti kartais jiems reikia būtent nuomotais automobiliais. Ypatingai tiems, kurie Lietuvą vis dar suvokia kaip pigią šalį, tai ir automobilių nuoma pigiai atrodo. Taigi, su mašinomis iš nuomos punktų pasileidžiama po ekskursijas Lietuvoje, žiemą aplankoma net įspūdingai atrodanti ir užšąlanti Baltijos jūra arba Kuršių nerija. Tačiau tolimesniu žiemos metu sujudimas būna mažesnis ir šioje rinkoje, deja, galima pastebėti ne tokį ir didelį atsigavimą.

Vienas atsakymas į “Automobilių nuomos sezonai”

  1. Emilija says:

    Mašinos nuoma yra geras dalykas, tik tiek, kad visada juk neprisinuomuosi. Aš tai irgi anksčiau nuomuodavaus, bet draugas užrodė repcar.lt tai jie man padėjo išsirinkt techniškai tvarkingą mašiną, tai visai nesigailiu, kad dabar savo nuosavą turiu.

Rašyti komentarą