5 patarimai, kad gautų pigiausią praėjusia minute skrydžiai

parašė , 2013-06-15 18:20

Ar paskolos studentams jūs esate asmuo ar korporacinis keliautojas, šitais sudėtingais ekonominiais laikais, kiekvienas tikisi taupyti pinigus, kad ir kada jie gali, ir gauti pigiausią praėjusia minute skrydžiai jų kelionei.

Jei jūs visiškai turite rezervuoti savo skrydžius praėjusia minute yra 5 dideli patarimai, kurie gali padėti jums surasti pigus praėjusia minute skrydžiai.

1. Pabandykite rezervuoti savo skrydžius taip toli iš anksto kiek galima. Pabandykite suplanuoti savo kelionę, tokiu būdu jūs nebaigiate tuo, kad turite rezervuoti jūsų skrydžius paskutinę minutę. Dažnai, žmonės baigia tuo, kad turi rezervuoti jų skrydžius praėjusia minute todėl, kad jie atidėliojo ir atidėliojo rezervuoti savo skrydžius.
Jei jūs galite, rezervuoti jūsų airfare bent jau du iki trys mėnesiai prieš jūsų išvykimo datą. Jei jūs galite nupirkti savo avialinijos bilietus tai toli iš anksto, jūs turite geriausią galimybę gauti žemiausias bilieto kainas.

Jei jūs negalite rezervuoti dviejų iki trijų mėnesių prieš išvykimo datą, tai, mažų mažiausiai, bandymas rezervuoti jūsų skrydžius per dvi iki tris savaites po išvykimo datos. Nelaukite iki jūsų išvykimo datos kreditai bedarbiams savaitės, kad pabandytumėte rezervuoti jūsų skrydžius.

Jei jūs lauksite iki praėjusios savaitės, kuri rezervuotų jūsų skrydžius, bilieto kainos bus labai brangios, ir yra labai stiprios tikimybės, kad vietos gali būti išparduotos.

2. Paieška turi reikalo ir nukainoti skrydžiai žiniatinklio svetainėse visų pagrindinių avialinijų, kurios skrenda į jūsų maršrutus. Nėra lengva surasti reikalą ant airfare, bet jei jūs turite kantrybę, ir neskubate, kad ieškotumėte keliones visų žiniatinklio svetainių visoms avialinijoms, jūs galėtumėte tik surasti daug savo maršrutui.

3. Ieškokite pigus praėjusia minute skrydžiai ant visų pagrindinių internetinių kelionės užsakymo žiniatinklio svetainių. Šitos svetainės turi prieigą prie milijonų nukainotų skrydžių, ir jie ne visada turi prieigą prie tų pačių skrydžių ar kainų. Ar, tam tikra internetinė kelionės žiniatinklio svetainė galėtų valdyti greitą nuolaidą ant skrydžių maršrutui.

4. Padarykite visą savo tyrinėjimą pigiam praėjusia minute skrydžiai po vienos dienos, ir būti paruoštas rezervuoti jūsų bilietus, kai jūs randate daug. Kai jūs randate daug, neuždelskite ar procrstinate, kad rezervuotumėte jūsų skrydžius…

Kainos gali pasikeisti ir pakilti bet kuriuo metu. Avialinijos bilieto kainos pastoviai keičiasi. Jūs galite surasti skrydžius ir kainą, kurią jūs mėgstate, ir dažnai, jei jūs nerezervuojate savo skrydžių teisės tada, jūs galite prarasti vietas, ar reikalą, todėl, kad dar kas nors galėtų nupirkti bilietus.

Nepadarykite mąstymo klaidos kad, jei jūs randate didelę kainą pigių skrydžių jūsų kelionei, kad jūs galite laukti pora valandų ar dienų, kad nuspręstumėte nupirkti juos ta kaina. Jei jūs turite rezervuoti savo skrydžius, neloškite būdamas gabus nupirkti jūsų bilietus vėliau.

Padarykite visą savo tyrinėjimą visų žiniatinklio svetainių tą pačią dieną, ir rezervuokite savo skrydžius, kad ta pati diena, kai tik jūs galite.

5. Įsitikinkite kad, kai jūs ieškote savo skrydžių, kad jūs turite kreditinę kortelę ar debetuojate kortelę, kuri turi pakankamus fondus, tokiu būdu jūs galite užmokėti už savo avialinijos bilietus, kai jūs randate pigiausią praėjusia minute skrydžiai jūsų kelionei.

Per dažnai, žmonės leidžia laiką, kad ieškotų pigius skrydžius, ir paskui, kai jie pagaliau surado daug ant savo skrydžių, jie bando užmokėti už jų skrydžius, tiktai sužinoti, kad jų kreditinė kortelė yra per ribą, ar jų debetinė kortelė turi nepakankamus fondus, kad apimtų užmokestį už bilietus.

Artėjant laikui, kai jie sutvarko savo užmokesčio svarstomas problemas, ir yra paruošti pagaliau padaryti užmokestį, jie sužino, kad jie fiksuojasi, yra dabar išparduoti ir/ar kad pigios bilieto kainos pakilo.

Pagrindinis punktas yra, kad, kai jūs tikitės rezervuoti pigius paskutinės minutės skrydžius asmeninei kelionei, toks kaip praėjusia minute skrydžiai į Floridą ar praėjusia minute skrydžiai į Las Vegą jūs turite būti paruoštas būti pasiruošęs padaryti užmokestį, kai jūs randate daug pigiems skrydžiams. Kitaip, tikimybė yra, kad jūs rizikuoja prarasti vietas ar nukainotą bilieto kainą.

Rašyti komentarą