Kaip išgyventi ilgus laimikio skrydžius

parašė , 2016-09-30 15:51

Daugumai žmonių, ilgai buksyruokite, skrydžiai trenerio klasėje yra košmaras. Ankštos sąlygos, nemalonūs tualeto patogumai, ir ilgos monotonijos valandos, jie yra tik keli daiktai, su kuriais orinis keliautojas turi pakelti. Jei jūs nesate gana laimingas buvęs vienu iš tų žmonių, kurie sugeba užmigti ant pakilimo, ir paskui pabusti, kadangi lėktuvas leidžiasi, jūs galėtumėte surasti, kad šitie dešimt patarimų padės jums išgyventi ilgai laimikio skrydį.

1. Paprašykite geresnės vietos

Kai kurios vietos yra geresnės negu kiti ant lėktuvo, taip užsakykite savo vietas išmintingai, ir jūs galėjote turėti patogesnį skrydį. Jei jūs ketinate pabandyti gauti kažkokį miegą, užsakyti lango vietą, kad jūs nepasidarytumėte sutrukdytas. Jūs taip pat surasite, kad yra daugiau kojos kambario vietose, kurios yra išdėstytos šalia atsarginio išėjimo

2. Gaukite kažkokį miegą anksčiau, negu jūs skrisite

Faktiškai neįmanoma gauti bet kokį geros kokybės miegą ant lėktuvo, prašom įsitikinti, kad jūs esate gerai pasiilsėjęs anksčiau, negu jūs sėsite į savo skrydį. Jei jūs nepadarysite, ir jūs nepajėgiate gauti bet kokį miegą apskritai ant skrydžio, jūs jausitės visiškai išvargęs artėjant laikui, kai jūs atvykstate į savo maršrutą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

3. Kelionės šviesa

Neimkite per daug rankų bagažo ant lėktuvo su jumis. Jei jūsų krepšiai yra per dideli, kad tiktų viršutinėje bagažinėje, jūs galėtumėte baigti tuo, kad padėtumėte juos po vieta prieš jus, ir tai tik sumažins jūsų kojos kambarį net toliau.

4. Nupirkite pripučiamą kelionės pagalvę

Pripučiama kelionės pagalvė, ar kaklo poilsis, palaikys jūsų galvą per skrydį ir padarys jį lengvesnį gauti kažkokį miegą. Jūs galėtumėte taip pat surasti ausų užkamšalus ir akių kaukę, naudingą, jei jūs esate paprastai lengvas miegantysis ir esate lengvai sutrukdytas.

5. Išgerkite daug vandens

Vienas daiktas, su kuriuo jūs tikėtina nukentėsite ant ilgo skrydžio yra dehidracija, tokiu būdu išgerkite daug vandens per skrydį. Jei jūs tapsite dehidruotas, jūs jausitės net labiau nuvargęs, ir tai galėtų priversti jus jaustis ganėtinai negaluojantis artėjant laikui, kai jūs leidžiatės.

6. Atneškite kažką, kad sulaikytumėte jus užimtą

Kai jūs skraidinate pigiausią klasę, kino filmų pasirinkimas yra labai apribotas, ar jūs negalite turėti jokio pasirinkimo apskritai. Paimkite knygą su jumis, kai kuriais žurnalais, ar prietaisu kaip užkurti tabletė. Jums turbūt reikės kažko, kad sulaikytumėte jus užimtą ant ilgo skrydžio ir padėtumėte jums perduoti laiką.

7. Pakelkite ir ištempkite savo kojas

Posėdis ankštoje lėktuvo vietos erdvėje per ilgą laiką darys jus kietą ir suvaržys jūsų cirkuliaciją. Tai nėra tiktai nepatogu; tai gali sukelti giliai gyslotą trombozę, kuri, retuose atvejuose, gali būti lemtinga. Pakelkite ir turėkite pasivaikščiojimą aplink kabiną kelias minutes kas valandą ar du, ir tai gaus kraują, tekantį aplink jūsų kūną vėl.

8. Nedėvėkite aptemptų tikdami drabužių

Nesijaudinkite per daug dėl to, kas jūs atrodote kaip ant ilgo laimikio skrydžio būdamas patogus, yra svarbesnis šioje situacijoje negu buvimas įkarštyje mados. Dėvėkite laisvai tikdami drabužius, kad jūs galite lengvai sureguliuoti ir išvengti kažko su aptemptu juosmeniu, kuris galėtų suvaržyti kraujo srautą.

9. Negerkite per daug alkoholio

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Lengva išgerti per daug alkoholio ant ilgo skrydžio, tiesiog todėl, kad jūs turite mažai dar padaryti. Būkite atsargus, nors, todėl, kad per daug alkoholio dehidruos jus ir privers jus jaustis blogai. Jūs taip pat turite būti atsargus, kad jūs nenusigeriate, ar jūs galėjote surasti policiją, laukiančią jūsų, kai jūs iškraunate lėktuvą.

10. Judėjimas fiksuojasi, jei žr. geresnį

Jei jūs esate gana laimingas būti ant skrydžio, tai nėra pilna, ir jūs matote geresnę vietą, paklauskite stiuardesės, jei jūs galite pajudėti. Jei jūs esate iš tikrųjų laimingas, ten galėjo trys tuščios vietos kartu, ir paskui jūs galite išsitiesti ir gauti kažkokį miegą. Tik būkite įsitikinę, kad uždėtumėte saugos diržą, kad jūs nepasidarote pažadintas per skrydį.

Ilgo laimikio skrydžio išgyvenimas yra tiek daug apie jūsų dvasinę būseną, kaip tai yra kažkas kita. Padarykite save taip patogų, kaip jūs galite, laikyti save užimtą, ir laikyti save gerai hidratuotą, ir jūs galite iš tikrųjų padaryti tai malonumu. Pirma, jūs turite puikų pasiteisinimą neatsakyti jūsų telefono aštuonias valandas ar daugiau!

Rašyti komentarą