Avialinijos kelionė – įsitikina, kad jūs žinote apie bet ką, neša ant apribojimų

parašė , 2017-04-23 22:17

Dabar kai prieita prie to skridimo gali visada būti truputėlį galvos skausmo. Kai tik jūs suvokėte tai, ko jūs norite, surado teisingą kainą ir rezervavo teisingai, jūs tada turite pasiekti oro uostą ir padaryti jį per registraciją. Tai gali būti susirūpinusiu laiku bet kam ir priežasčiai, kodėl visada gerai įsitikinti, kad jūs žinote apie bet ką, neša – ant apribojimų prieš ranką. Kad jūs galėtumėte būti informuotas, paruoštas ir patogus, kad jūs padarėte viską savo valdžios viduje padaryti tai tiek daug malonia patirtimi kiek galima sau savarankiškai. Yra kai kurie patarimai ir patarimas apačioje dėl to, kaip jūs galite padaryti tai?
Žinojimas, ką jums leidžia tęsti ir bet koks apribojimas išgelbės jus daug laiko ir sumišimo. Būkite įsitikinęs, kad registruositės tinkle ar perskaitysite viršuje ant kovos apribojimų bent jau dvi dienas, ankstesnes jūsų skrydis.

Skysčiai ir maistai

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Būkite įsitikinęs, kad perskaitysite vadovavimo patarimą, tačiau, didžioji dalis leis 50 ml 100 ml kaip rankų bagažas ir turi būti padėta į aiškius krepšius. Bet koks maistas ar skysčiai, didesni negu tai ar įtariamas, įeis į holdingą. Geriausiai, kad nupirktų viską, kai tik jūs nuėjote pro saugumą.

Vaistai ir medicinos prietaisai

Visada gerai skaityti viršuje ant. Įsitikina, kad jūs turite gydytojo pastabą, įsitikinkite, kad tai yra aiškiu apsauginiu atveju ir kad jūs susisiekiate su avialinija, ankstesne tik, kad informuotumėte juos, jei jūs esate vis dar abejojantis.

Asmeniniai ir elektriniai dalykai

Tai keičiasi priklausomai nuo elektronikos ir prie ko ji yra varyta, taip yra įsitikinęs, kad skaitys viršuje ant to, kas uždraudžiama prieš atvykimą į oro uostą. Didžioji dalis yra uždrausta.

Sporto ir pramogų įranga

Tai keičiasi priklausomai nuo dalyko, bet dauguma sportinės įrangos bus suvaržoma ir labai vargiai būti leidžiama ant lėktuvo. Tačiau visada tikrinkite prieš ėjimą laive.

Baterija varyti invalidų vežimėliai

Baterija varyti invalidų vežimėliai yra kažkas, apie kurį jūs neabejotinai turėsite susisiekti su avialinija. Tai yra taip, jie gali pritaikyti tiek geriausiai kiek galima į jūsų poreikį.

Įrankiai ir aštrūs objektai

Priklausomai nuo dydžio ir aštrių objektų naudojimo tai labiausiai tikėtina turės įeiti į holdingą. Keli labai maži aštrūs objektai bus leisti ant kabinos su jumis, bet jūs neabejotinai turėsite skaityti viršuje ant to anksčiau skridimo. Nebūkite stebinamas jei saugumas, kad paprašytumėte, kad jūs nuneštumėte aštrius objektus jūsų krepšyje.

Degūs, sprogstamieji ir cheminiai dalykai

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jums gali leisti vienas lengviau ar viena degtukų dėžutė. Tačiau, avialinijos yra linkusios turėti nulinę toleranciją su degiais skysčiais, tokiu būdu visada geriausia palikti tai namie ar laukti, kol jūs nenusileidote antra.

Kalėdos ir ypatingi atvejai

Prašom kreiptis į nurodymus, pateiktus jūsų avialinijos. Krekeriai, krosnelės kukurūzų spragėsiams ruošti ir fejerverkai yra draudžiami ant skrydžių.

Šaunamieji ginklai ir amunicija

Priklausomai nuo ko jūs skrendate su dauguma ginklų, ir tikslios kopijos yra draudžiamos, jei jūs neturite teisingos dokumentacijos ir įgaliojimo nešti juos. Jūs neabejotinai turėsite susisiekti su savo skrydžio paslauga, kad pamatytumėte, koks kanceliarinis darbas turės būti užpildytas ir ką apribojimai taiko jums. Būkite įsitikinęs, kad padarysite tai prieš bent jau 72 valandas prieš skrydį.

Rašyti komentarą