Daiktai stiuardesės nori keleivių žinojo, skrisdami.

parašė , 2012-09-30 15:46

Stiuardesės veikia kaip keleivio padėjėjas per skrydžio periodą. Jie padeda keleiviams su visu savo poreikiu, ir jie yra taip pat dalinai atsakingi už saugumą tų, kas yra laive, kai kritiška padėtis kyla. Tačiau, daug lėktuvo keleivių nežino to, kaip svarbus ekipažas yra. Jie gali net kartais veikti arogantiškai ar šiurkščiai į mielas stiuardeses. Keli gali tik būti tiesiog erzinantys su jų pakartotiniais klausimais ir veiksmais. kreditai bedarbiams Ekipažas yra mokytas toleruoti net labiausiai erzinančius keleivius, bet jie taip pat yra tik žmonės. Viskas kurio jie tikisi yra truputėlį jų dalies supratimo
Su tiktai keliomis stiuardesėmis, paskirtomis lėktuvui, jie galbūt specialiai nepaieško kiekvieno pavieniui keleivio poreikio laive. Tai yra, kodėl yra laikų, kai ypatingi prašymai ar maisto nurodymai gali užimti daug laiko domenu gaudymas anksčiau, negu jie bus įvykdyti. Kiti keleiviai taip pat randa tai įžeidžiamas, kai jie yra ignoruoti ekipažo, kai juos kviečia ant perėjimų. Tačiau, stiuardesės nedaro to tyčia. Jie paprastai negali pastebėti keleivių, kviečiančių juos kadangi jie yra užsiėmę kažkuo kita. Triukšmas yra taip pat vienas faktorius, tokiu būdu keleiviai neturi nedelsiant pasidaryti pamišę, kai jie yra ignoruoti. Be to, yra geresnė priemonė kviesti ekipažo dėmesį, ir tai yra vartojant paklausimo mygtukus.

Stiuardesės neturi jokios priemonės nurimti verkiantis kūdikis. Jie yra bejėgiai per šią situaciją. Prašymas, kad jie neštų ar linksmintų kūdikį, būtų beprasmis kadangi jų rėkimo priežastis yra dėl kabinos spaudimo. Viskas kurį jie gali padaryti turi numatyti materialų kūdikių ir jų tėvų dedikuoti.lt nuolaida poreikį.

Kai skrydžio personalas paprašo, kad jų keleiviai pasodintų, jie yra iš tikrųjų sudominti keleivio saugumu. Kai kurie keleiviai mano, kad dauguma ekipažo suerzinama su jais, kai jie yra padėtis, tokiu būdu jie iš tikrųjų ignoruoja stiuardesių instrukcijas. Kai žmonės daro tai, jie pabrėžia skrydžio personalą net daugiau. Atsiminkite, kad tai yra jų darbas sulaikyti žmonių seifą per kelionę, tokiu būdu keleiviai neturi manyti, kad stiuardesės turi ten įsakinėti jiems aplink.

Nors tai yra gerai keleiviams, kad paprašytų alkoholinių gėrimų ant lėktuvo, šitie keleiviai turi taip pat laukti, kad bus nupjauti nuo jų gėrimų, kai jie gers per daug. Keleiviai, kurie nežino to paprastai renka kovas su skrydžio personalu tam, kad, kad neduotų jiems, ko jie nori. Atsiminkite, kad tai nėra stiuardesių klaida. Jie tiktai seka nurodymus, taip neišimkite padarinių alkoholio ant jų.

Kai kurie žmonės mato darbo vietas ekipažo kaip malonus, bet tai yra iš tikrųjų vienerios iš labiausiai įtemptų darbo vietų aplink. Iš tikrųjų, daug žmonių žodžiu išnaudoja skrydžio personalą, kai jų prašymai yra paneigti ar kai jie yra suvaržyti nuo kažko darbo. Svarbu žinoti, kad stiuardesės nėra puikūs žmonės. Jie taip pat paves klaidas retkarčiais, taip pat kaip bet kas daro. Gale, viskas, kurio jie klausia yra bendradarbiavimas ir supratimas.

Rašyti komentarą