Dėkojimo kelionė ir oro uosto automobilių aikštelės patarimai

parašė , 2011-11-07 15:02

Jūs žinojote, kad Dėkojimas yra labiausiai užsiėmęs laikas metų kelionei lėktuvu? Ir todėl, kad tai yra tokia populiari kelionės šventė, kuri reiškia, kad jūs galite laukti ilgų linijų ir daug užlaikymų, praeinančių saugumo kontrolės punktus. Greta didelės kantrybės dozės, tai padeda atminti šituos Dėkojimo kelionės patarimus anksčiau, negu jūs išvyksite oro uosto automobilių stovėjimo vietai.

Laiko parinkimas yra Viskas

Kuo labiau užsiėmęs oro uostas, tuo daugiau laiko jūs turite leisti pasiekti ten ir padaryti plakatai tai per ilgas linijas. Tai ketina palikti jūsų namą anksčiau, negu jūs normaliai būtumėte; galų gale, tūkstančiai kitų, taip pat kaip jūs prasibraunate į oro uostą, taip pat, tokiu būdu eismas yra įpareigotas būti perpildytas
Tai baidariu nuoma idealu, kad atvyktų į oro uostą su bent jau dviem valandomis, kad tausotų anksčiau, negu jūsų skrydis išvyks.

Nepasitikėkite oro uosto automobilių stovėjimo vietomis, kad turėtumėte patogią atidarytą erdvę. Ypač per sunkios kelionės lėktuvu periodus, išmintinga panaudoti offsite oro uostą, statant automobilį, tokiu būdu jūs galite būti patikintas dėl taškelio ir savalaikio transportavimo į terminalą be bet kokios kankynės ar užlaikymų.

Registravimas

Po to, kai jūs statote automobilį oro uoste ir artėjate prie registravimo prekystalio, laukiate ilgos linijos. Jei jūs niekada neišspausdinote savo įlaipinimo talono ir registravotės į jūsų skrydį tinkle anksčiau, dabar galėtų būti idealiu laiku duoti tam ėjimą todėl, kad tai išgelbės jus daug laiko ir apsunkinimo.

Jei jūs galite, kelionė degti ir netikrinate jokio bagažo. Tik būkite įsitikinę jūsų nešti – ant pritaikote avialinijos specifikaciją iki matmenų ir svorio ir kad jūsų skysčiai yra sukalbami su TSA nurodymais.

Jei jūs dress tiesiog negalite važiuoti, netikrindamas bagažo, iki tol, kol jūs registruojatės tinkle anapus dienos prieš savo skrydį, jūs vis dar taupysite didelį laiką, būdamas gabus vadovauti tiesiai bagažo lašui – nuo rajono. Ir priklausomai nuo kurio oro uosto jūs skrendate nuo, jūs galite sugebėti tikrinti savo krepšius curbside, vengdamas minių viduje.

Saugumas

Tada yra labai baisi saugumo linija… Geriausias patarimas turi laukti demonstravimo ekrane proceso ir būti paruoštas. Tai ketina dėvėti batus, kurie yra lengvi nuslysti, neimdami nieką per saugumo liniją, kuri galėjo garantuoti artimesnę apžiūrą (papuošalai, žirklės, kišeninis peilis, kompiuterizavo prietaisus, ir taip toliau), Ir laidavimas, kad skysčiai jūsų nešti – ant bagažo yra maži ir tinkamai supakuoti reklamos paslaugos (tai prisitaiko prie gėrimų, taip pat). Turėkite savo įlaipinimo taloną ir paruoštą asmens tapatybės dokumentą; jūs galite norėti nupirkti virveles visiems jūsų šeimos nariams, tokiu būdu šitie dokumentai yra visada patogūs dar iš kelio.

Dėkojimas yra viskas apie maistą daugumai šeimų, bet jei jūs norite skristi su stiklainiu jūsų savo darbo spanguolės padažo ar pagardinto obuolio sidro vilkime, užmirškite tai. Apribojimai prisitaiko prie šitų maistų kadangi jie yra skirstyti kategorijomis kaip skysčiai ir geliai; tai yra tik daugiau kankynės, negu tai yra verta, kad pabandytų atnešti jūsų savo darbo šventės zidiniu apdaila teigiamiems veikėjams ant lėktuvo – nors jūs galėjote padėti juos į languotą bagažą, jei jūs esate nepalenkiamas jų atnešimo atžvilgiu.

Jei jūs esate vienas iš milijonų žmonių, kurie, kaip laukiama, perskris per Dėkojimo šventę, panaudosite šituos kelionės lėktuvu patarimus, kad padarytumėte jūsų patirtį malonesnę ir mažiau daug darbo reikalaujančią. Ir tikrai nepamirškite būti kantrus; visi kiti oro uoste nori gėrėtis jų švente, taip pat.

Rašyti komentarą