Didžiadvasiška kelionė į Mumbajaus miestą

parašė , 2012-02-15 12:15

Mumbajus yra išdėstytas šalia gražios Arabijos jūros ir sudarytas iš septynių salų. Migrantai sudaro didelę gyventojų dalį. Miestas siūlo sveiką pasilinksminimą keliautojams. Kelionė vietiniuose traukiniuose siūlo širdį glostančią patirtį. Miestas turi daug restoranų, siūlydamas nepaprastai skanias virtuves svečiams.

Svarbiausias tarptautinis naktinis klubas Mumbajaus miesto oro uostas yra Chhatrapati Shivaji Tarptautinis Oro uostas. Tai yra vienas iš labiausiai užsiėmusių oro uostų Pietų Azijos ir didžiausio Indijos avialinijos centro. Puikūs patogumai yra pasiūlyti oro uoste. Skrydžiai į Mumbajų yra pateikti nuo įvairių tarptautinių maršrutų ir žemės čia. Oro uosto darbuotojai yra labai bendradarbiaujantys ir naudingi.
Mumbajus turi įvairias turistines vietas. Turistams pateikia gražų sutarimą, kuris apima poilsio vietas ir svečių namus. Gausūs viešbučiai taip pat dalyvauja čia. Miestas turi daug alinių, naktinių barų ir barų tam, kad linksmintų nakties turistus. Partinė atmosfera yra paplitusi per visą sritį.

Miestas turi stulbinantį natūralų uostą, ir jis buvo išvystytas kaip didysis prekybos centras. Mumbajaus Vertybinių popierių birža yra seniausia Azijos vertybinių popierių birža. Miestas įsikūrė kaip Indijos finansinė sostinė. Tai yra taip pat labiausiai skirtingas ir apgyventas šalies miestas. Multiculturalism hostingas yra stiprus punktas čia, ir skirtingo ethnicities padarinys yra paliudytas esant įvairioms mečetėms, bažnyčioms ir šventykloms. Daug vaizdingų vietų papildo visaapimantį srities grožį.

Jūrinis Variklio paplūdimys yra nepaprastai populiarus ir tarp lankytojų ir tarp vietinių gyventojų. Senovinis paplūdimys ir bauginantis jūros grožis traukia lankytojus prie tuzino. Stebėkite užimantį kvapą saulėlydį ir jausmą, atjaunintą vėsaus gryno oro. Tai yra mėgstamas taškelis poroms ir turistams panašiai. Gatvės maistas yra tiesiog žavus. Būdas Gatvė yra mėgstama pirkėjų dažnai lankoma vieta. Vieta yra tinkanti duoklė didelei sostinei kaip Mumbajus. prekyba automobiliais Beveik 130 iki 140 drabužių parduotuvių egzistuoja čia. Kiekviena madingo drabužio rūšis yra lengvai surasta čia. Papuošalai ir batų parduotuvės yra kitos šios rinkos atrakcijos. Kita garsi rinka yra Crawford rinka. Naujos gėlės ir vaisiai yra pasiekiami čia. Maisto įsimylėjėliai gali nupirkti žuvį ir mėsą nuo rinkos.

Pigiausi skrydžiai į Mumbajų ir puikūs kelionės paketai yra pateikti daugelio kelionės kompanijų. Daug paketų siūlo viešbutį ir skrydžio užsakymą. Kelionės draudimas yra dalis beveik kiekvieno skrydžio reikalo, dabar. Mumbajus yra milžinas. Miestas yra garsus tuo, kad buvo namais Bollywood, hindi Kino pramonės. Patrauklūs paplūdimiai, atrakcijos ir draugiška minia sveikina turistus į šį gražų miestą. Kelionė po Mumbajų siūlo daug daiktų, kad apgalvotų turistams. Gėrėkitės gražia kelione po šį didelį miestą.

Vienas atsakymas į “Didžiadvasiška kelionė į Mumbajaus miestą”

  1. Ilgalaikė says:

    Keliauti be automobilio būna šiek tiek sunkoka, ypač kai norisi pamatyti viską, apkeliauti, o į tokią šalį kaip Indija, norisi aplankyti ne tik Mumbajų, bet kitus miestus..

Rašyti komentarą