Diena gyvenime lagamino

parašė , 2012-01-26 17:51

Jūs kada nors norėjote žinoti, į ką tai panėšėtų, kad būtų lagaminas? Mano vardas yra Sam. Aš esu lagaminas.

Mano savininkas, ponia Smart, nupirko mane tinkle jos vyrui, ponui Attitude. Aš buvau sujungtas su mano seserimi, Penny, rankine, ką ponia Smart jau valdo. Poniai Smart padarė įspūdį mano gyvybine statistika. Aš buvau handmade italų poliruotos veršiuko odos odos jos minkštam, zidiniai lanksčiam jausmui. Aš sustiprinau rankenas, dvigubas dygsniuotas siūles, patogų dydį, ir didelius ratus dosniam leidimui. Mano nusitęsęs užtrauktukas daro pakavimą lengvą. Visos šitos ypatybės padarė mane gera dovana ponui Attitude.
Ponas Attitude važiuoja daug. Jis planavo vienos savaitės ilgio kelionę į Denverį. Kadangi oro tipas buvo abejojantis šiuo metų laiku, jis turėjo susipakuoti daiktus ir vėsiam, ir šiltam orui. Tai reiškė, kad aš nešiu dvi drabužių rūšis. Aš esu labai erdvus ir galėjau laikyti viską, kurį ponas Attitude turėjo supakuoti. Mano nusitęsęs užtrauktukas leido man atidaryti beveik butą naudoti zidiniai lengvai prieigai.

Aš buvau prikimštas marškiniais, šnopavimu, batais, kojinėmis, megztiniu, ir pirštinėmis. Aš turiu didelį apetitą, bet jaučiau, kad aš negalėjau kvėpuoti todėl, kad aš buvau sooo pilnas. Nėra kreditai internetu lengva laikyti pakankamai drabužių dviejų savaičių ekvivalentui. Bet, tai nebuvo jokia problema mano dviguboms dygsniuotoms siūlėms, kad laikytųsi iki įtampos.

Ponas Attitude pabudo vėlai kadangi jo žadintuvas nesprogo kaip lauktas. Jis paskubomis aprengė, sučiupo savo automobilių raktus, ir vadovavo lauke durims. Jis metė mane į automobilio kamieną, kad vairuotų 20 mylių į oro uostą. Kad pasiektų ten greičiau, ponas Attitude vairavo 80 mylių per valandą, pindamas ir iš eismo. Eismo policininkas pamatė jį ir užtraukė jį. Jausdamasis pabrėžtu užlaikymo, ponas Attitude elgėsi su policininku šiurkščiai, kuris toliau užlaikė jį, ir davė jam lekiantį bilietą. Kas dar blogiau, ponas Attitude turėjo statyti automobilį tolimoje automobilių stovėjimo vietoje, esančioje lauke kažkur aplink Išorinę Mongoliją. Mano įtraukiamos rankenos ir dideli ratai leido jam saugiai kirsti automobilių stovėjimo vietą be nesėkmės, kadangi jis lenktyniavo, kad sugautų jo lėktuvą.

Joe, bagažo dresuotojas, nebuvo gana greitas, kad paimtų mane nuo pono Attitude rankų. Po nuodugnaus liežuvio mušimo, ponas Attitude išlėkė šalin, kad sugautų jo lėktuvą. Po to, kai jis išvyko, Joe ir kitas bagažo dresuotojas, Frank, kalbėjo apie tai, kas įvyko. Frank pasakė, "Joe, aš nedarau, kaip jūs paėmėte visą tą piktnaudžiavimą. Jis pavadino jus viskuo išskyrus žmogumi! Jūs tik šypsodavotės ir pasakėte, Taip, seras taip, seras." Joe atsakė, "Teisingai, bet tai nėra joks grandiozinis sumanymas. Ponas Attitude gali eiti į Denverį, bet, Sam, jo lagaminas, eina į Rio! Gyvenimas nėra nuostabus?

Istorijos moralė yra, kad ji moka, kad turėtų didelį bagažą ir didelį požiūrį!

Rašyti komentarą