Galima surasti žemą mokestį už važiavimą vidaus skrydžiai Indijoje per festivalius?

parašė , 2017-06-11 18:14

Daug žmonių skundžiasi, kad jie negali surasti žemo mokesčio už važiavimą vidaus skrydžiai Indijoje per festivalio sezoną. Tai teisinga dauguma atvejų, kadangi dauguma žmonių pakyla šiuo metu metų ir važiuoja į jų gimtuosius miestus. Užmirškite apie žemo mokesčio už važiavimą radimą vidaus skrydžius, kartais sudėtinga net surasti bilietus kaip daugumą skrydžių, ir traukiniai yra pilni. Tačiau, yra keli pokštai, kurie ne tiktai padės jums gauti pageidaujamus bilietus, bet jūs taip pat sugebėsite gauti juos už žemą kainą. Yra, kaip jūs galite padaryti tai.
Svarstykite Besikeičiančius Skrydžius

Atrodo, oro transporto bendrovės žino, kurie miestai turi daugumą antplūdžio lankytojų ir kai., Pavyzdžiui, skrydžiai į Kolkata nuo miestų kaip Bangaloras ir Mumbai yra per brangūs per Durga Puja sezonas. Tai yra todėl, kad dauguma žmonių eina namo šiuo metu metų. Oro transporto bendrovės pasinaudoja šiuo faktu ir didina savo normas. Tačiau, jūs galite taupyti truputį pinigų, skrendančių dviem reisu vietoj vieno. Rezervuokite skrydį į vietą, kuri yra šalia jūsų maršruto. Tada rezervuokite antrą bilietą nuo ten, kad padarytumėte tai į jūsų kelionės vietą. Paprastai, oro transporto bendrovės skiria į skrydžius, einančius į didelius miestus. Taip, jūs galite pasirinkti mažus miestus aplink savo naminį miestą tam, kad pakeistumėte skrydžius.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Knyga Kaip galima anksčiau

Festivalio sezonas Indijoje apskritai prasideda spalį ir prabėgimai iki lapkričio galo. Nuo to laiko, daug žmonių važiuoja šiuo metu, dauguma jų knygos bilietai anksti kaip vasaris ir kovas. Jūs, taip pat, galite padaryti tą patį, net jei jūsų šventės paraiškai nepritarė. Jūs galite nueiti refundable skrydžio bilietams, kad jūs patirtumėte minimalius nuostolius, jei jūs turite panaikinti bilietus. Taip, nelaukite praėjusią minutę, jei jūs nenorite užmokėti bombą už bilietus.

Užmeskite akį Į Bilieto Kainas

Jei jūs per nenorite, kad rezervuotumėte bilietų mėnesius prieš jūsų kelionę, tai jūs turite užmesti akį į bilieto kainas. Užsisakykite pranešimus apie skirtingas kelionės kompanijas, kad jūs būtumėte informuotas, kai tik bilieto kainos nusileidžia. Taip pat, jei jūs vengėte rezervuoti bilietus anksti, bet reikalingumas parvykti namo dabar, stebėdamas kainos barą padės jums taupyti kai kuriuos papildomus dolerius. Jūs niekada nežinote, kada jūs galėtumėte pasidaryti laimingas, ir bilieto kaina nusileidžia.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kelionė per festivalio sezoną nėra viskas tai sudėtingas, jei jūs turite deramą planą vietoje. Taip, pabandykite įvykdyti pasirengimą tiek skubiai kiek galima ir nelaukite savo boso, kad pritartumėte jūsų praėjusiu momentu. Atsiminkite, jūs galite visada panaikinti bilietus, jei kažkas sugenda.

Rašyti komentarą