Garantuoti patarimai į gavimą geriausio pasiūlymo ant avialinijos bilietų

parašė , 2011-12-05 19:37

Orinė Transportinė Asociacija atskleidžia, kad vidaus roundtrip plastikiniai langai kainos bilietas, vertas 200$, galėjo apimti apytiksliai 50$ į mokesčius ir kitus mokesčius. Nebūtų gražu sutaupyti bent jau kelis dolerius ant jūsų avialinijos bilietų? Taip – airfares yra dabar pigesni šiomis dienomis, bet tai vis dar moka, kad būtų supratimas ir protingas, kad įsitikintų, kad jūs gaunate geriausius pasiūlymus. Išskyrus pagrindus, yra garantuotų patarimų į krašto ant vis labiau ir labiau migloto ir neaiškaus airfare žaidimo gavimą.

1. Paieška Airfares Geriausią laiką

Pabandykite ieškoti airfares po vidurnakčio todėl, kad tai yra laikas, kai daug oro transporto bendrovių perkrauna savo sistemą su labai nukainotu airfares, rezervuotu kai kurių žmonių, bet nebuvo užmokėtos už
Jei jūs ieškote paskutinę minutę airfares, lankote avialinijos svetaines, aggregator svetainės ir pagrindinės užsakymo svetainės nuo antradienio popietės iki trečiadienio ryto avialinijos bilietams, kurie gali būti panaudoti besiartinantį savaitgalį.

2. Tikrinkite Skirtingas Datas

Pagrindinės užsakymo svetainės turi labai lanksčią paieškos funkciją pagrindinėms užsakymo svetainėms. Jie leidžia vartotojams ieškoti vieną kelią ar roundtrip vidaus ir tarptautiniai airfares per skirtingus mėnesius. Įsitikinkite, kad tikrintumėte kreditas internetu nemokamai skirtingas datas, kad surastumėte geriausius pasiūlymus.

3. Knyga Apdovanojimo Avialinijos Bilietams Anksti

Nuo tiktai mažo avialinijos vietų procentinio dydžio yra paskirti apdovanojimo kelionei, įsitikinkite, kad rezervuotumėte apdovanojimo avialinijos bilietus keli mėnesiai iš anksto. Geriau rezervuoti apytiksliai 330 dienų paskolos bedarbiams iš anksto todėl, kad jie yra, kai dauguma avialinijų krauna savo sistemas apdovanojimo mokesčiais už važiavimą. Tai yra taip pat gera mintis rezervuoti šituos apdovanojimo bilietus tinkle todėl, kad kai kurios avialinijos ima tam tikrą kiekį tam, kad rezervuotų apdovanojimo kelionę telefonu ir asmeniškai; tokiu būdu, jūs galite sutaupyti daugiau, kai jūs rezervuojate tinkle.

4. Knyga per Avialinijos Žiniatinklio svetainę

Jei jūs suradote panašų žemą mokestį už važiavimą avialinijos bilietams ant internetinių užsakymo atstovų ir avialinijos žiniatinklio svetainės, tai geriau rezervuoti ant avialinijos žiniatinklio svetainės, kad išvengtų mokėti už paslaugos mokesčius, išieškotus tam tikrų internetinių užsakymo atstovų. Darydamas tai, jūs galite taip pat išvengti mokesčių avialinijų kaltinimo tam, kad rezervuotumėte telefonu ir asmeniškai oro uosto prekystaliuose ir bilietų kasose.

5. Išvenkite Pakeitimo Mokesčių

Jei jūs nesate per įsitikinęs dėl savo skrydžio, tai geriau daryti užsakymą tiesiogiai su avialinija. Truputis internetinių užsakymo atstovų išieško kai kuriuos mokesčius už skrydžio pakeitimus. Avialinijos taip pat išieško kai kuriuos mokesčius, bet ne taip aukštai kaip tuos įkrautas auto dalys internetu internetinių užsakymo atstovų. Tačiau, kad įsitikintumėte jūs gaunate geriausią pasiūlymą, geriau būti įsitikinęs dėl jūsų skrydžio, ir jūs neturėsite niekada jaudintis dėl pakeitimo mokesčių.

Rašyti komentarą