Heedful kelionės patarimai turistams, planuojantiems šventes Honkongui

parašė , 2012-01-14 17:48

Ankstesnė Britanijos kolonija yra vienas iš labiausiai biudžeto draugiški maršrutai pasaulyje. Šis klestintis miestas siūlo fanciable virtuves, pulsuojančias apsipirkdamas ir ekstaziškus ekskursinius nuotykius. Šio miesto zvimbimas apkeri net įžvalgiausią keliautojų, gundančių juos atgal vėl. Kaip manyta, milijonai planuoja šventes, kad patirtų šio kosmopolito mįslę. Yra kai kurie patarimai ant skrydžių, reikalavimų stojantiesiems, vietos įstatymų ir sveikatos, kad garantuotų privacios paskolos ramias atostogas.

Skrydžių Patarimai

Būdamas vienas iš populiariausių turistinių taškelių, nėra trumpas ant-susijęs skrydžių. Kai kurios iš populiarių avialinijų, kurios siūlo tarptautinis, Cathay Ramusis vandenynas, KLM, Emyratai, British Airways, Nekaltas Atlantas ir Oras Naujoji Zelandija
Cathay Ramusis vandenynas yra vėliavos vežėjas ir yra neabejotinai vienas iš numylėtinių kai prieita prie skrydžių į miestą užsakymo.

Planuojantys šventes Honkongui gali pagauti pigius skrydžius per nesezoninius mėnesius kovo į gegužę. Šiais mėnesiais apskritai liudykite supimą sms iš didelių kelionių agentūrų ir avialinijų nuolaidų ir airfare reikalų.

Įėjimo Patarimai

Vizos Tai kas būtina

Tai yra Žmonių Kinijos respublikos dalis, tai lieka Ypatingą Administracinę Sritį su savo savomis imigracijos kontrolėmis. Britai, planuojantys prabangias šventes Honkonge, gali pasilikti ten iki šešių mėnesių be vizos.

Paso Tai kas būtina

Pasai turi būti galiojantys numatomam buvimo ilgiui. Britanijos Gyventojui normaliai pritaria šešių mėnesių įėjimas atvykimo metu, bet tik jei paso galiojimas yra šešis mėnesius ar daugiau. Jei pasas turi mažiau kaip šešių mėnesių galiojimą, Honkongo nutukimas Imigracija teikia vieną mėnesį ilgiau negu suplanuotas buvimas, jei paso galiojimas leidžia tam.

Kelionė su vaikais

Vieneri tėvai ar saugotojai, lydintys vaikai turi būti rūpestingi fakto, kad kai kurie maršrutai prašo dokumentinio įrodymo, nustatančio santykį prieš jiems leidimą įstoti, ar kai kuriais atvejais, prieš vaikų įgaliojimą išvykti. Ieškantys išsamios informacijos apie tą patį gali susisiekti su tinkamais valdžios organais Londone.

Vizitai į Žemyne esančią valstybės dalį Kinija

Britams, važiuojantiems į Žemyne esančią valstybės dalį, Kinija per Honkongą turi gauti kinų vizą prieš ranką kaip Britanijos Paso savininkai, nesuteikia vizos atvykus į Kinijos sieną. Turistai, neprikimbantys prie šių nurodymų, galėjo būti skirti baudą ir galbūt užlaikyti Žemyne esančios valstybės dalies kino valdžios organų.

Lankytojai, įeinantys į Honkongą per Žemyne esančią valstybės dalį, Kinija ir išvykstantis vėl per žemyne esančią valstybės dalį turi žinoti, kad jie privalo turėti dvigubas ar daugialypes įvažiavimo vizas Žemyne esančiai valstybės daliai Kinija.

Sveikatos Patarimai

Britai, planuojantys prabangias šventes Honkongui, galėtų turėti patirti temperatūros demonstravimo ekrane testus prie sienos. Toliau medicinos testai galėtų būti vesti, priklausomai nuo temperatūros paskolos studentams demonstravimo ekrane testų rezultatų.

Pagrindinis atsargumas prieš dengue karštinę yra labai rekomenduotas, kadangi tai paplitę kelionėje.

Tikrai siekite medicinos patarimo prieš kelionę ir garantuokite, pirma paskola nemokamai kad skiepijimai yra naujausi.

Ieškantys papildomos informacijos apie skiepijimo reikalavimus, sveikatos protrūkius ir bendrą ligos apsaugos ir prevencijos informaciją gali aplankyti žiniatinklio svetaines Nacionalinio Kelionės Dykynės Tinklo ir Centro NaTHNaC ir NHS Škotija, Tinkama Kelionei.

Vietos įstatymai ir muitinė

Šiukšlinimo ir spjovimo įstatymai gali pritraukti vietoje baudas. Panašiai, yra didžiulio nubaudimo ir baudų tam, kad slėptųsi bilieto tam, kad važiuotų ant Masinio Tranzito Geležinkelio (MTR).

Neteisėtų bet kokios rūšies vaistų turėjimas yra kriminalinis nusikaltimas ir gali pritraukti sunkų nubaudimą ir kalėjimo bausmes.

Fotografai turi būti rūpestingi, kad nedarytų nuotraukų karinio įkūrimo Kelionėje.

Rašyti komentarą