Ji melavo man

parašė , 2017-03-23 21:27

Melai guli melai…

Aš visada atsiminsiu tą dieną, 2008 m. birželio 6-ąją. Aš skridau kaip keleivis nuo Hararės į Bulavają, du pagrindinius miestus Zimbabvėje, Afrikoje. Stiuardesės atrodė bauginančios savo uniformose… Aš iš tikrųjų garbinau juos. Be neryžtingumo aš paklausiau vadovaujančiosios Stiuardesės:

"Ponia, aš iš tikrųjų žaviuosi jūsų darbu. Jei aš taip pat noriu tapti Stiuardese kaip jūs, kas yra reikalavimai?"

Į mano nuostabą, jos šypsena pasivertė antakių suraukimu, ir ji atrodė nepatenkinta su mano klausimu. Po sustabdymo porą sekundžių ji atsakė:
" Mano brolis. Jums reikia laipsnio ar diplomo Psichologijoje, jūs turite būti labai aukštas, jūs turite būti vienas ne vedęs, ir, žinoma, jums turi sektis 3 metų mokymo programoje"

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Misija įvykdė, ji sėkmingai varžė mane… ir kitus 7 metus jos žodžiai, pakartoti mano prote kiekvieną kartą kai, aš galvojau apie Stiuardese tapsmą. Laipsnis? 3 metų mokymas? Aš neturėjau laipsnio, ir 3 metų mokymo garsas privertė tai atrodyti kaip pažangus karinis mokymas negu kažkas kita.

Šiandien, besižvalgant atgal į tai, kas Stiuardesė pasakė, žinoma, viskas ką ji pasakė buvo melas. Ji tiktai norėjo priversti mane jaustis žemesnė. Galbūt ji bijojo, kad galbūt vieną dieną aš paimsiu jos darbą avialinijoje ir kad kaip nors jai pakenktų mano įtraukimas į jos avialiniją. Tai yra problema su dauguma žmonių ‘viršuje ten’. Jie duoda jums neteisingą informaciją, kad jie jaustųsi geresni ir taip pat todėl, kad jie bijo, kad jūs galite paimti jų padėtis. Toks žemas protas! Bet atvykite, kad galvotumėte apie tai iš tikrųjų. Bet kam gali pakenkti aviacijos pramonėje, padėdamas bičiuliui, trokštančiam lakūnas? Yra daugiau negu reikia aviacijos galimybių mums visiems. Naujos avialinijos yra nustatomos beveik kiekvieną dieną visame pasaulyje, ir o vis dėlto reikalavimas personalą sektoriuje yra aukštesnis negu aprūpinimas.

Kiekvienas galėtų teigti, kad aviacijos pramonė yra labai maža, nišos rinka, ir vadinasi informacija turi būti sulaikyta ‘viduje’ ir nepasidalinta. Tačiau, aš vis dar teigiu, kad mažas, kadangi tai yra mes galime visi turėti lygias galimybes, kad sektumės tame, jei mes nebijome, kad pasidalintume naudinga informacija su vienu kitu. Yra gausos galimybės kiekvienam lakūnui, kuris turi didelę širdį, kas nėra įbaugintas kito `s tikras pasisekimas. Manyti, kad jūs prarasite savo padėtį todėl, kad dar kas nors yra galbūt protingesnis negu jūs yra neteisingas. Pasirodo, kad kiekvienas yra iš tikrųjų be reikalo nesaugus ir iš tikrųjų ne kūrybiškas apskritai. Kūrybiškas asmuo nėra niekada įbaugintas ‘lenktyniavimo’ ar apimti kitus į jo ar jos kelionę į pasisekimą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Šiandien, kaip pripažinta Stiuardesė savarankiškai aš įpareigojau būti visa tos mergaitės priešingybe.

Rašyti komentarą