Kelionė į Prancūziją

parašė , 2019-05-12 22:57

Keliaujant Europoje labai populiari kryptis – kelionės į Prancūziją. Nesvarbu ar renkatės savaitgalio keliones, ar ilgesnės trukmės atostogas, tačiau pamatyti čia tikrai yra ką. Turistams siūlomas ilgas sąrašas su lankytinomis vietomis, todėl prieš planuojant kelionę būtų labai naudinga sužinoti apie tas vietas, kurias verta aplankyti.

Kelionių idėjos savaitgaliamsŽinoma pirmoje sąrašo vietoje atsiduria romantikos sostine tituluojamas Paryžius. Lankantis šiame mieste būtina pamatyti Eifelio bokštą. Miesto simbolis nepaliks abejingų, tad drąsiai kilkite į jame esančias apžvalgos aikšteles. Iš čia atsivers įspūdingo grožio panorama, juk Eifelio bokštas yra net 324 metrų aukščio. Net jei ir nesate meno gerbėjas, o paskutinis matytas paveikslas jums buvo visiškai nesuprantamas, tai vis tiek privalote aplankyti Luvro muziejų. Tai vienas garsiausių meno muziejų visame pasaulyje. Kas gali žinoti, galbūt kaip tik čia jūs išvysite nuostabius paveikslus, kurie sužadins norą pažinti meną ir suprasti ką juo bandoma perteikti? Lankantis Paryžiuje rasite dar labai daug lankytinų vietų, tačiau, jei neturite daug laiko, tai tuomet aplankę Luvro muziejų ir Eifelio bokštą, būtinai eikite pasivaikščioti senamiesčio gatvelėmis. To tikrai pakaks trumpai pažinčiai su istoriniu miestu.

Ne tik Paryžius, bet ir Nica traukia turistus. Čia patiks ir gražių gamtos vaizdų mėgėjams, ir archeologijos ar istorijos mylėtojams. Be to, jei norite gero poilsio ir puikaus oro, tai Nica yra puikus pasirinkimas, juk miestas įsikūręs puikioje vietoje – Viduržemio jūros pakrantėje. Tai gražus kurortas, tad čia siūloma atvykti ilgesniam laikui, nei kelios dienos.

Planuojant kelionę į Prancūziją, siūloma apsilankyti Luaros slėnyje. Tai tinkama vieta tiek renkantis savaitgalio keliones, tiek ir ilgesnės trukmės. Slėnis yra garsus savo grožiu ir istorija. Nuo senų laikų slėnyje buvo auginami vynuogynai, o juk šalis visame pasaulyje garsėja puikiais vyno ir šampano gėrimais. Upės pakrantėje stūkso daug pilių, tad gamtos ir istorijos mėgėjai čia atras tikrą rojaus ir romantikos kampelį.

Prancūzija yra viena iš labiausiai viliojančių kelionių krypčių visoje Europoje. Ištisus metus šalis sulaukia didžiulio turistų srauto, todėl turizmas čia puikiai išvystytas. Daugybė gražių miestų ir lankytinų vietų juose leis pažinti gražiausias ir įdomiausias šios šalies vietas. Žinoma, kad visos šalies nepamatysite, tačiau pasirinkus įdomiausius maršrutus galima bus pažinti šalį iš arti, pajusti prancūzų gyvenimo ritmą ir mėgautis gražiais vaizdais, puikiu maistu ir kokybišku aptarnavimu.

Rašyti komentarą