Kelionė į Sankt Peterburgą ir Helsinkį

parašė , 2016-11-01 21:32

Kelionė į Sankt Peterburgą ir Helsinkį

Įžanga

Užsakymas šiai kelionei buvo gana paprastas.

Kad pasiektų Sankt Peterburgą nuo Maskvos, yra keli variantai.

Jūs galite paimti traukinį ten, ar greitas Sapsan traukinys, kuris nudeda kelionę 3h50 ar 4h00 su tiktai 3 sustojimais kelyje ar naktiniais traukiniais, kurie yra daug lėtesni apie 7-8 valandas. Bet jei jūs rezervuojate anksti taip pat Sapsan, yra įperkamas su Pigiausios klasės mokesčiais už važiavimą, prasidedančiais 999 RUR vienas kelias.

Kitas pasirinkimas sugauna skrydį, kuris tiktai ima tarp 60 ir 90 minučių.
Yra skrydžių Aerofloto nuo Sheremetyevo Oro uosto Maskvoje į Pulkovo Oro uostą Sankt Peterburge, tada skrydžiai prie Rossiya Avialinijų ir UT Oro nuo Vnukovo į Pulkovo ir kelių avialinijų nuo Domodedovo į Pulkovo, pavyzdžiui S7 Avialinijos, Uralo Avialinijos ir tiktai 2x savaitė Alrosa.

Mes šį kartą nusprendėme paimti lėktuvą nuo Vnukovo oro uosto.

Vnukovo oro uostas nėra taip perpildytas šiomis dienomis, taip pat yra tiesiogiai susijęs su Transaero avialinijų bankrotu.

Kad pasiektume oro uostą, mes paėmėme taksi, kuris yra įperkamas ir greitas per ankstyvas ryto valandas. Per dieną, kai MKAD yra blokuotas, dažnai daugiau rekomenduojama paimti Aeroexpress traukinį, kaip šitas vienintelis poreikis 30mins nuo centro į oro uostą.

Pirmas 2 naktis mes išrinkome Radisson Sonya Hotel Sankt Peterburge, kurį mes panaudojome anksčiau ir kuris yra gana malonus ir gražus viešbutis ant Litvieny Pr. tiktai 15mins pasivaikščiojimas nuo Nevsky Pr.

Po to mes rezervavome Gyvą traukinį į Helsinkį, bendrąją įmonę tarp rusų Geležinkelių RZD ir suomių VR. Traukiniui tiktai reikia nedaug daugiau kaip 3 valandos tarp Sankt Peterburgo ir Helsinkio ir veikia 4 kartai dieną.

Daugiau ant traukinio vėliau.

Helsinkyje mes rezervavome Radisson Blu Plaza Viešbutį mūsų vieną naktį buvimas, naudodami patrauklius punktus ir grynųjų pinigų normą Klubo Carlson.

Kad grįžtume į Sankt Peterburgą, mes panaudojome vėl Gyvą traukinį.

Mūsų praėjusią naktį Sankt Peterburge mes rezervavome Radisson Karališkasis Viešbutis ant Nevsky Pr., nors tai buvo gana apvilianti patirtis. Bet taip pat ir ant to labiau truputį vėlesnio.

Kelionė

Kai jie, diena atvyko ir žadintuvas skambėjo OMG-valandą, mūsų iš anksto rezervuotas taksi jau laukė, ir mes pabuvome kelionėje oro uoste truputį per 30mins, kuris yra tiktai galimas naktį, kai keliai yra palyginti tušti.

Mokestis už važiavimą buvo 900 RUR. Kaip patarimas, kai jūs einate į oro uostą turi būti pastovių palūkanų normų, ne daugiau kaip 1000 RUR iš/į centro Maskvos į bet kurį iš trijų didelio oro uosto Domodedovo, Vnukovo ir Sheremetyevo.

Oro uostas buvo vis dar paliktas, bet ne taip ilgai ir registracija atidaryto, ir mes skubiai gavome mūsų įlaipinimo talonus.

Saugumo kontrolė buvo greita, ir mes buvome vidaus Vnukovo išvykimo rajone.

Įsėdimas buvo taip pat netrukus paskelbtas, ir mes mindėme laive, kur aš pamačiau pažįstamą kabiną.

Lėktuvas, valdytas Orenair, ar iki šiol, naujos Rossiya avialinijos buvo išskyrus Hapag-Lloyd / Tuifly lėktuvas nuo Vokietijos, ir labiausiai tikėtina aš skraidinau tai anksčiau ant vieno iš daugelio Maljorkos erdvėlaivių

Skrydis nebuvo visiškai rezervuotas, ir naštos faktorius buvo tiktai apytiksliai 70 %.

Skrydžio laikas buvo paskelbtas, kad būtų 1h15, ir mes skubiai pastūmėme atgal ir pavertėme į mūsų kelią į pradžią rytinio dangaus.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Paslauga laive buvo greita ir šį rytą buvo vandens ir chai/coffee parduodamas, taip pat kaip mažos tešlos, kuri jautė skonį gerai ir buvo nauja.

Skubiai paskui padorus buvo jau paskelbtas ir po pažadėto 1h15, mes nusileidome Pulkovo, kur aš buvau teigiamai nustebintas naujo oro uosto terminalo, kadangi tai yra graži priemonė.

Mūsų bagažas jau laukė mūsų ant juostos, kai mes atvykome ten, ir mes ėjome į išorę.

Kad įeitų į miestą, yra iš esmės 3 pasirinkimas: Taksi, Rusijai tipiškas Mashrutkas, mini autobusas, kas daro specialų maršrutą ir išvyksta, kai tai yra pilnas, ir normalus autobusas.

Mes paėmėme autobusą, kurie kainuoja 30 RUR per asmenį.

Mashrutka kainuoja 40 RUR ant šio maršruto, tokiu būdu tiktai truputį brangesnio, bet daugiausia taip pat greičiau.

Autobusas ir taip pat Mashrutka išlaipina jus Moskovska Metro Stotyje, nuo to, kur jūs galite pasiekti iš esmės kiekvieną vietą centre prie metro apytiksliai 15-20mins.

Mokesčiai už važiavimą vienai kelionei yra 35 RUR per asmenį.

Mes pasiekėme skubiai mūsų viešbutį ir registravomės. Mano Klubo dėka Carlson Aukso padėtis, mes buvome patobulinti į Verslo Klasės kambarį.

Kambarys buvo gana gražus, ir mes vadovavome lauke į miestą.

Pirmiems laikmačiams Sankt Peterburge, yra daug pamatyti.

Kadangi mes buvome čia anksčiau, negu mes nelankėme tipiškų įžymybių, bet jei jūs norite žinoti daugiau apie įžymybes, nesumiškite susisiekti su mumis per kontakto formą.

Šį kartą mes aplankėme Pushkin Buto Muziejų.

Tai yra labai gražus ir įdomus muziejus, kur jūs pasimokysite daug apie garsaus poetist Pushkin gyvenimą. Kelionės yra pasiūlytos rusų kalba, bet girdimieji vadovai yra taip pat pasiekiami visose kitose bendrose kalbose kaip anglų kalba, prancūzų, vokiečių kalba.

Vakare mes aplankėme renginį komedijos teatre apie Brodvėjaus smūgius, ir kokybė muzikinio – kaip renginys buvo labai aukšta, ir teatras yra labai rekomenduojamas, jei jūs mėgstate tokius daiktus.

Kad maitintumės mes turėjome suši pirma diena grandinės restorane Eurazija, kuri nėra rekomenduota mano nuomone, kadangi visi jų restoranai yra gana purvini, ir suši ridenasi labai mažas ir su labai nedaug žuvimi. Geriau išleisti truputį daugiau ir gauti kai kuriuos padorius vieno dolerio banknotus.

Antra diena mes nuėjome į Fabergée Muziejų, kur jie turi antrą didžiausią kolekciją dabartinių kiaušinių Zhar Šeimai (didžiausias yra Maskvoje Kremliuje).

Šis muziejus yra labai įdomus, bet per dieną tiktai kelionės yra leistos, ir kiekviena kelionė tiktai turi vietą 15 žmonių, geriau nueiti ten ryto pradžioje, kad nupirktų jūsų bilietą jūsų pageidaujamą laiką per dieną, ar tiesiog rezervuotų tinkle prieš jūsų vizitą.

Kad maitintumės mes nuėjome į Trattoria Limononcello šią dieną, mažą Italijos restoraną, kurį mes aplankėme anksčiau, ir maistas ten yra visada labai gražus ir gausus.

Taip pat restoranas yra labai švarus ir labai gerai papuoštas.

Kitą rytą, atėjo laikas eiti į Helsinkį. Gyvas traukinys palieka Finlandsky Voksal Sankt Peterburge ir kadangi tai yra tiktai keli 1-2km toli nuo mūsų viešbučio, mes išrinkome eiti aušrą, sukelti orą, buvo labai gražus.

Pažymėkite, kad stotyje, yra ypatingas įėjimas Gyvam traukiniui, kur jūsų bagažas bus tikrintas, ir anapus jūsų registruosis į traukinį.

Ant traukinio, tai labai patogu, kad muitinės tikrinimas bus padarytas enroute, tokiu būdu nėra jokio sustojimo prie reikalingos sienos. Tarp Sankt Peterburgo ir Rusijos sienos miestas Vyborgas, Rusijos imigracijos pareigūnai tikrina pasus ir paskui tarp Suomijos Vanikala ir Helsinkio miesto, Suomijos pareigūnai daro savo pareigą.

Visi buvo labai draugiški ir efektyvūs.

Valiutos keitimas yra taip pat pasiekiamas laive, taip pat kaip restorano furgonas, bet kadangi furgonas yra valdytas suomių VR, aukštos kainos turi būti lauktos.

Bet kokiu būdu netrukus mes atvykome į svarbiausią stotį Helsinkyje, kur jūs galite tiesiog nulipti nuo traukinio kaip bet koks kitas vidaus keleivis. Mūsų viešbutis buvo labai šalia svarbiausios stoties, tokiu būdu mes ėjome ten.

Atvykdami ten, mes buvome laimingi, kad mūsų kambarys buvo paruoštas, bet ant įėjimo mes suradome visiškai purviną kambarį su plaukais ant blogo ir daug dulkių visur.

Po kliento ryšių vadybininkui pranešimo žinią, mes gavome gražų ir taip pat valyti kambarį.

Toliau ant pirmo atstovo nepripažino auksinės padėties ir apskritai buvo gana šiurkštus. Aš registravau nusiskundimą su Klubu Carlson, taip įdomus, ką jie atsakys, todėl, kad viešbutis šioje kategorijoje neturi pasiūlyti purvinų kambarių klientams. Jei tai yra mažas kambarys, visiškai puikus, bet prašom sulaikyti tai švaru.

Verslo Klasės kambariams leidžia panaudoti Aikštės poilsio kambarį Radisson Blu Plaza Helsinkis, ir mes panaudojome tai vakare, kur yra gražus pietų paplitimas ir taip pat alus ir pasiekiamas vynas, taip pat kaip padavėjo paslauga.

Helsinkyje mes ėjome pasivaikščioti centre, iš pradžių į Liuteronų katedrą ir paskui į uostą, kur mes nusprendėme paimti keltą į Suomenlinnen, sala apytiksliai 2 km nuo krantų ir kuris yra jungiamas kelto kas valandą.

Kadangi oras ten buvo labai blogas, kad būtų doras, mes tiktai paėmėme pasivaikščiojimą aplink ir paskui grįžome į žemyne esančią valstybės dalį, bet aš galiu įsivaizduoti, kad vasarą, tai labai malonu ten, kadangi gamta yra graži ir labai naujas oras.

Po grįžimo mes apsipirkome ant Alexanterinkatu, kur taip pat pirmas Stockmann prekybos centras yra esantis, ir jie turi viską nuo bakalėjos į drabužius.

Net jei gyvenimas Suomijoje yra gana brangus, Stockmann kainos yra ant normalaus lygio su kainomis daugumoje kitų Europos kapitalų.

Vakare, mes išrinkome, kad pietautume Vapiano, Italijos restorane su, mano nuomone graži sąvoka. Jūs turite pažymėti, galvojo, kad kainos yra apytiksliai 50 % aukštesnės negu kitose vidurinėse Europos šalyse, bet kokybė yra labai pastovi ir maistas, visada skanus.

Radisson Blu Plaza įsimintiniausia vieta, nors yra pusryčiai: Tai buvo vieneri iš geriausių viešbučio pusryčių, kuriuos aš turėjau bet kokiame viešbutyje.

Paplitimas buvo gausus ir dalykų kokybė labai aukštai.

Jie taip pat turėjo valgio gaminimo stotį tešlainiams ir kiaušiniams, ir mes išrinkome pabandyti, dėl tipiškos Suomijos, Šiaurės elnias Šiaurės elnio kiaušinienės formoje. Tai buvo labai skanu, bet aš nesu įsitikinęs, jei aš užsakyčiau tai vėl, kadangi šiaurės elnias turi labai dominuojantį sunkų skonį.

Po to, kai mes nuėjome į Ateneum muziejų, kad tikrintume Suomijos meną.

Muziejus yra vidurys, surūšiuotas pagal dydį vienas, ir su 15EUR turi gana statų stojamąjį mokestį, bet jis buvo vertas matyti. Žinoma, tik jei jūs domitės menu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Paskui buvo sustojimas garsiame Fazer Café. Kava ir tešla yra labai skanios ten, ir atmosfera yra taip pat graži, bet būti paruošta užmokėti apytiksliai 5 EUR už kavos puodelį.

Vakare mes išvažiavome iš viešbučio (dėka draugiško vadybininko, kurį mums suteikė 18h00, vėlai tikrina), ir ėjo atgal 5mins geležinkelio stočiai, kur po trupučio laukimo mes galėjome sėsti į mūsų Gyvą traukinį atgal į Sankt Peterburgą.

Apie 15mins ant kelio, traukinys netikėtai sustodavo, ir techninė svarstoma problema buvo paskelbta. Kadangi jie negalėjo taisyti tai, mūsų traukinys nuėjo labai lėtas į Suomijos miestą Lahtį, kur mes atvykome su apytiksliai vienos valandos užlaikymu. Bet tiktai 5mins po to, kai keičiamasis blokas nuo Helsinkio atvyko, ir mes galėjome pakeisti traukinį.

Po to, kai mums pasiūlė laisvą kavą ir tešlą, ir traukinio vairuotojas pabandė sudaryti dalį užlaikymo, ir gale mes atvykome su tiktai 45mins Sankt Peterburge.

Kadangi metro buvo jau uždarytas, kai mes atvykome į Sankt Peterburgą, RZD organizavo autobusų erdvėlaivį į labiausiai dažnai lankytas metro stotis.

Visoje sumoje techninė svarstoma problema buvo traktuota labai gerai.

Nuo geležinkelio stoties mes panaudojome Yandex taksi, kad pasiektume mūsų viešbutį.

Su tiktai 150 RUR, mokestis už važiavimą buvo labai pigus ir įperkamas.

Karališkasis Radisson buvo mano nuomonė ne vertė pinigai.

Kambariai buvo seni ir nors valyti, ašaros ir įbrėžimai visur, ir darbuotojai apskritai bendravo su labai arogantišku požiūriu.

Kaip pavyzdys, mes paprašėme 30 iki 60 minučių, vėlai tikrina, ir aš tikrinau anksčiau, jei viešbutis buvo laisvas, ir buvo daug gebėjimo, jis buvo tiesiog sutiktas prie ne. Po jų prašymo, jei jie žino, kad tai giriamasis Auksiniams Nariams pasiekiamu pagrindu, jie pasakė, kad jie nedaro to. sustoti. Tokiu būdu aš tikrai nenaudosiu šio viešbučio vėl, ir ateityje buvimui Sankt Peterburge labiausiai tikėtina pasirenka Radisson Sonya, kur darbuotojai yra labai gražūs ir visada naudingi.

Kitą dieną mes tiesiog paėmėme pasivaikščiojimą ir papietavome Limoncello vėl, kur mes turėjome labai skanią picą.

Kad grįžtume į oro uostą, mes panaudojome metro ir autobusą vėl ir skubiai atvykome ten.

Skrydis atgal ant Rossiya avialinijų, šį kartą vienas iš jų savų lėktuvų, A319, buvo patogus vėl ir vėl, tešla ir gėrimas buvo aptarnauti.

Paskui truputį daugiau kaip viena valanda mes nusileidome Vnukovo, nuo to, kur mes paėmėme taksi namie. Šį kartą tai paėmė daugiau negu 90mins. Kadangi MKAD buvo visiškai blokuotas, mes panaudojome kažkokius kitus kelius, ir tiktai dėka autobusų keliuko, kurį taksi leidžia panaudoti, mes galėjome pajudėti.

Bottomline:

Nauja Rossiya Avialinija yra gražus būdas skristi į Sankt Peterburgą!

Viešbučiams Sankt Peterburge aš rekomenduočiau jus Radisson Sonya, todėl, kad jis yra išdėstytas gražiame rajone netoli nuo Nevsky Prospekt, ir paslauga yra labai gera.

Helsinkyje Radisson Aikštė yra būdas nueiti! Stulbinantis turtas viduryje centro tiktai akmuo išmeta nuo visų svarbiausių įžymybių.

Rašyti komentarą