Kelionės šviesa – mažiau krepšių ir lengvesnio bagažo gali sulyginti daugiau malonumo

parašė , 2013-03-31 19:35

Kelionė yra vienas iš didžiausių būdų patirti naujas kultūras, virtuves, ir peizažus. Jūs turite nesivaržyti jūsų kasdienio gyvenimo sunkumų, kai jūs važiuojate, tokiu būdu jis neturėtų prasmės susipakuoti daiktus keliu, kuris leidžia jums pajudėti aplink lengvai? Šviesos pakavimas yra supratimas būdas turėti jūsų kelionę, neturėdamas tempti aplink sunkius lagaminus ir krepšius. Plius, su bagažu per dalį ir svorio mokesčiais, pakylančiais kada nors aukščiau, mažiau krepšių, jūs važiuojate su, mažiau, jūs turėsite paskolos nedirbantiems jaudintis dėl pridėtų kainų. Vienas iš geriausių būdų padaryti tai turi apriboti save, kad neštų – ant krepšių.
Neškite – Ant Krepšio Nurodymų paskolos bedarbiams

Jei jūs skrisite, jums turbūt leis atnešti, kiekvienas neša – ant krepšio ir vieno asmeninio dalyko be priemokos. Jūsų asmeninis dalykas gali būti rankine, lagaminėliu, ar nešiojamojo kompiuterio krepšiu. Tuo metu, kai nėra jokio federalinio standarto, neša – ant krepšio dydžio, dauguma avialinijų priims borto krepšius, kurie yra ne didesni negu 45 linijiniai coliai (apimtas iš ilgio, pločio, ir aukščio). Bet koks krepšio, kurį jūs naudojate, tai turi sugebėti tikti viršutinėje kabinoje ar po vieta.

Jei jūs suplanuosite tiktai kelionė su nešimu – ant krepšio, jūs turėsite taip pat prikibti prie "3-1-1" taisyklė, įgyvendinta Transportavimo Saugumo Administracijos (TSA), kuris išdėsto kad:

Nešime – ant krepšio, keliautojams leidžia nešti skysčius ir gelius konteineriuose, kurie yra trys uncijos ar mažiau

Konteineriai turi tikti vienos kvortos dydžio aiškiame plastmasiniame aukščiausiame užtrauktuku krepšyje

Kiekvienam keleiviui leidžia vieną aukščiausią užtrauktuku krepšį

Yra paprastai kai pigus draudimas kurios išimtys, padarytos vaistams ir kūdikio formulei, bet geriau pasitikrinti aplink jūsų avialiniją ir apžvelgti jų nešti – ant nurodymų.

Pakavimas Jūsų Nešti – Ant

Apsispręsdamas, ką jūsų apsirengimas turi atnešti, yra keli daiktai, kuriuos jūs turite turėti galvoje, apimdamas:

Svarstydamas jūsų maršruto klimatą – Ar jūs vadovaujate į žiemos stebuklų šalį ar į šiltą atogrąžinį maršrutą, jūs norėsite supakuoti apsirengimą, kuris leis jums būti atsipalaidavęs nesvarbu oras. Pavyzdžiui, jei jūsų maršrutas yra vėsesniame klimate, plane ant susipakuojančių daiktus drabužių, kurie gali būti lengvai layered.

Pasirinkimas dalykų, kurie gali būti panaudoti daugialypiuose būduose – Galvojantis tokiu būdu gali būti neįkainojamu įgūdžiu lengvam pakuotojui. Pavyzdžiui, jei jūs planuojate supakuoti sarong ar šaliką, svarstyti naudojimą to kaip sijonas, suknelė, ar paplūdimys paslepia. Moterys gali taip pat pasinaudoti transformatoriaus stiliaus suknelėmis, kurios yra padarytos iš lengvasvorių medžiagų ir gali būti dėvėtos būdų įvairovėje sukurti skirtingus žvilgsnius.

Planuodamas dėvėti apsirengimą kelis kartus per – Jūs galite visada pakuoti daugiau viršūnių negu pagrindai, kurie gali duoti iliuziją turėti daug skirtingos aprangos. Ir, galimybės yra, jūs sugebėsite išskalbti savo drabužius, kur bebūtų jūs esate, jeigu būtina.

Pasirinkdamas apsirengimą padarytas iš sintetinių medžiagų – Šis tipas rengti raukšles mažiau ir džiūsta greitesnis.

Rinkdamas visapusišką avalynę – Užuot pakavęs keliaujančius pėsčiomis batus ir sportbačius, tik supakuokite sportbačius, kurie gali būti panaudoti tam, kad eitų, bėgti, ir keliauti pėsčiomis.

Kitas Apsvarstymas

Šviesos pakavimas reiškia, kad jūs turite taip pat išvengti atnešti dalykus, kurie yra iš tikrųjų vertingi, sunkūs, ar užima daug erdvės. Tai gali reikšti, kad jūs imate savo nešiojamąjį telefoną, kuris daro nuotraukas ir palikti jūsų brangią SLR telekamerą namie, ar palikti jūsų nešiojamąjį kompiuterį ir pasinaudoti internetu cafés ir kompiuterių viešbučio kambariais, kad tikrintų elektroninį paštą ir atnaujintų jūsų socialinius tinklo profilius. Papildomai, jūs turite išvengti susipakuoti daiktus ar važiuoti su besaikiais papuošalų kiekiais. Papuošalų pasiėmimas su savimi ne tiktai pridės svorį prie jūsų krepšių, bet taip pat privers jus jaudintis dėl jų prarastas ar pavogtas.

Kad ir kas jūs baigiate tuo, kad susipakuojate daiktus, įsitikinkite, kad jūs galite vis dar gėrėtis savo kelione, neapgailėdamas susumavimo sunkaus bagažo ir krepšių aplink.

Rašyti komentarą