Lankymas Majamio – eklektinis amerikiečių taip pat kaip Lotynų Amerikos kultūros mišinys.

parašė , 2012-03-13 16:49

ikas. Majamį gali svarstyti, kadangi turisto miestas jam klesti ant turizmo. Miestas Majamis susideda iš muziejų, parkų, maisto sporto, vandeninio sporto, naktinio gyvenimo ir apsipirkimo veiksmo tuo metu, kai ypatingas paminėjimas jo žėrinčiai kranto linijai, kuri yra žinoma dėl jo keleivinių zidiniu apdaila kruizų. Tikrai pasirodo, Majamio Paplūdimys yra svarbiausia atrakcija lankantiems Majamį tam, siūlo saulėtas ir smėlėtas apylinkes, kad tinginiautų aplink. Idealus laikas aplankyti Majamį yra per žiemos sezoną, kai dienos laikai yra ganėtinai malonūs ir naktys, ganėtinai vėsios tuo metu, kai pasirodo, mėnesiai nuo birželio iki rugsėjo yra nepaprastai karšti. Jei Majamio lankymas yra ant jūsų kelionės maršruto, jūs surasite pigius bilietus į Majamį, lengvai pasiekiamą tinkle

Majamis yra taip pat žinomas dėl jo Lotynų Amerikos įtakos didžiajai daliai jo gyventojų, yra ar Lotynų Amerikos dietine mityba gyventojas ar turi Lotynų Amerikos praeitį. Nors apie anglų kalbą paprastai kalba čia, jūs taip pat surasite žmones, kalbančius ispanų kalba ar mišiniu anglų kalbos ir ispanų kalba, greta prancūzų kalbos ir portugalų kalbos be to. Tam, kad gautumėte teisingą Lotynų Amerikos kultūros bendrą įspūdį, jūs galėjote aplankyti Dade Paveldo Dienas, kuris siūlo beveik 100 skirtingų įvykių, kiekvieną iš jų siūlantis daugiau įžvalgumo ant Majamio kultūrinės praeities per keliones laivu, keliones, žmonių gyvenimo festivalius ir taip toliau. Dade Paveldo Festivalis yra surengtas nuo sausio iki balandžio galo, kuris įgalina jus suplanuoti jūsų kelionę Majamiui gerai iš anksto ir rezervuoti pigius bilietus į Majamį, jei jūs norite patikrinti festivalį.

Su natūraliai gražia Biscayne įlankos kranto linija, jūs galite atvykti didžiosios dalies savo vizito į Majamį, planuodamas automobiliniai kabliai lankyti Majamį, Vairuojantį Savaitę, suplanuotą pirmą kovo savaitę. Ši susitikimo vieta Majamio, Vairuojančio Kaimą, yra suprojektuota, kad pasiūlytų diapazoną jaudinančio veiksmo nuo baro, maisto, gyvos muzikos ir daug daugiau būdama esantis kranto centre, jaukė aplinka tik pasitvirtina tam, kad turėtų naują jūros orą taip pat kaip plaukiantį atvejį. Kad lankytumėte Majamį, Vairuojantį Savaitę, jūs turite suplanuoti ne tiktai savo buvimą Majamyje bet taip pat ir garantuoti, kad gautumėte pigius avialinijos skrydžius į Majamį gerai iš anksto.

Kas pradėtas 1978 Kiwanis Mažos Havanos Klubo, kadangi atvejis, kad turėtų kubiečių kultūrą Majamyje tapo virtualia visos Amerikos paroda šiandien. CARNAVAL MAJAMIS yra dviejų savaičių festivalis, kuris piešia šalia MILIJONO gyventojų ir turistų į Majamio rajoną; tai švenčiama kas mėnesį kovo su įvykiais, kurie apima koncertus, kojos lenktynes, kulinarinius lenktyniavimus, iškilmes, savaitgalis meno & džiazas, ir nacionalinis didžiausias gatvės festivalis.

Kitas turi sekti, atvejis yra Karnavalas Majamis, kuris yra laikytas Stebuklingo Miesto širdyje. Karnavalas Majamis apima rinkinį įvykių nuo Panelės Carnaval Miami, Carnaval Futbolas 5v5, Carnaval Majamio Prabėgimas, Carnaval ant Mylios Pradžios Koncerto ir Carnaval ant Mylios įvykių ir daugelio labiau jaudinančių ir įdomių įvykių. Su datomis ir Karnavalo sąrašais jau paskelbti rezervuojantys pigūs bilietai į Majamį turi būti ganėtinai lengvi, jei jūs imate darbo iniciatyvą taip ganėtinai anksti.

Rašyti komentarą