Lengvasvoriai lagaminai kelionei.

parašė , 2012-07-16 22:52

Ar, skubus kreditas eidamas atostogaujant užsienyje ar važiuodamas jūsų savos šalies viduje, turi, jūs turite atnaujinti savo bagažą, jūsų bagažas būti senas ir sugadinamas, ar jei jūs tiesiog teiktumėte pirmenybę elegantiškesnio bagažo prabangai, jūs turite laikyti vieno pirkimą naujesniais projekto lengvojo svorio boksininko lagaminais.

Lagaminas gali būti panaudotas verslo kelionei, laisvalaikio šventėms ar tiesiog kompaktiškam laikinam laikymui. Bagažas yra pasiekiamas per platų kainų diapazoną, nuo didelės vertės pinigų pasirinkimui, į brangesnius lagaminus įžvalgiam keliautojui. Svarbiausias daiktas yra, kad lagaminas turi atitikti jūsų važiuojančius reikalavimus.
Lengvasvoriai lagaminai gali būti kietos kriauklės ar minkštos kriauklės statybos. Aukštesni kokybiški lagaminai yra brangesni ir padaromi iš kietos kriauklės medžiagos, kuri prisideda prie didžiosios dalies atvejo finansai jėgos. Jie sunkiai prisijungė, atvejai yra gana sunkūs, kad atlaikytų nesutvarkymą nuo bagažo dresuotojų. Lengvasvorė medžiaga reiškia, kad lagaminas gali sutaupyti ant papildomų bagažo kainų, kadangi lagamino svoris tikrai tikisi į jūsų visą bagažo svorį. Kuo lengviau tikras lagaminas yra, tuo daugiau kitų dalykų jūs sugebėsite paimti su jūsų jūsų kelionėje.

Brangesnį lagaminą turi svarstyti kaip investicija ir truks daug metų ir daug kelionių, kol pigesnis, bet vis dėlto geros kokybės bagažas gali būti labiau tinkamas atsitiktinei kelionei, galbūt kelis kartus metai, ar vienkartinei kelionei, kur brangaus atvejo pirkimas būtų nereikalingas ir pinigų eikvojimas. konfiskuotu automobiliu aukcionas

Spyna sutrukdys lagaminui, lengvai atidarytam, garantuodama didesnį saugumą ir suteikdama jums tikėjimą per jūsų vertintos nuosavybės saugumą. Jei jūs būsite ar lankymas JAV, TSA (Transportavimo Saugumo Administracija), spyna, kuriai pritariama, sutaupys spyną nuo sumažinimo, turi atvejis privalėti atidarytas apžiūrai.

Lengvasvoriai lagaminai yra geresnis pasirinkimas negu sunkūs lagaminai praeities, ne tiktai išreiškiant svorio gelbėjimu, bet manevringumu ir kompaktiškumu. Manevringumas yra dėl lagamino, vežto, ar du ar keturi ratai. Keturiratinis atvejis gali būti suktas apie jo savą ašį, vistas, dratinis atvejis gali būti daug kompaktiškesnis ir sugebėti būti padėtas viršutiniame bagaže kabinoje.

Lagamino matmenys nustato, ar tai tinkama tam, kad paimtų laive lėktuvą kaip rankų bagažą ar padėtas bagažinėje. Būdamas gabus nešti lagaminą, kadangi rankų bagažas gali pridėti prie jūsų dvasios ramybės, kad, per skrydį, jūsų bagažas nėra niekada toli nuo jūsų.

Rašyti komentarą