Livin’ tai viršuje Lisabonoje!

parašė , 2012-11-29 16:46

Ir per šlaitą, aš pakilau. Ir ten ji buvo. Pagunda, pranašaudamas ir žavėdamas. Kur pasakos atsigavo. Kur romanas gimė vėl. Lobio surastas lobis kultūros su jo katedromis, jausminga muzika ir šiuolaikiniu menu. Atėjo laikas pasukti Lisboeta ir ištirti žavumą pirmo teisingo pasaulinio miesto – Lisabona!

Žinomas kaip vienas iš seniausių paskolos verslui miestų pasaulyje, Lisabona turi turtingą, spalvingą istoriją, kuri apima per amžius. Tai buvo vieną kartą galingos imperijos sostinė, kurie pasklinda po visą pasaulį. Miesto melai užsikorė ant krašto Atlanto vandenyno ir turi tipišką klimatą su gražiomis, vėsiomis žiemomis ir šiltomis, švelniomis vasaromis. Dėl jo artimumo vandenynui, oro pakeitimai gali būti greiti ir greiti; turistams pataria atnešti skėtį ar lietpaltį, važiuodami į Lisaboną geresnei metų daliai
Miestas turi žemą nusikalstamumą, bet garantuoti, kad jūs vengiate kelionės blausiai uždegtuose rajonuose, ypač parkuose, po saulėlydžio. Garantuokite, kad jūs laikote savo vertybių ir mantos seifą. Oficiali valiuta yra Euras, kuris yra padalytas į 100 centų. Pastabos yra pasiekiamos nominaliojoje vertėje 5, 10, 20, 50, 100, 200 ir 500. Užsienio valiutos agentūros ir 24 valandų ATMs lengvam grynųjų pinigų atitraukimui yra aplenty. Žinoma, kad Lisabona yra draugiška kelionei; tai siūlo puikią vertę keliautojams, kuri yra, kodėl tai žinoma kaip mažiausiai brangi sostinė Vakarų Europoje.

Lisabona yra tik 2 valandų skrydis nuo bet kurio iš pagrindinių Europos maršrutų. Tai gerai prijungiama lėktuvu greitasis kreditas su skrydžiais, atvykstančiais ir apleidžiančiais dėl Portugalijos tarptautinio oro uosto – Aeroporto da Portela (LIS) (esantis apytiksliai 5 kms nuo miesto centro), kuris tarnauja, kadangi pagrindinis centras Portugalijos vėliavos vežėjui – PRIJUNGIA Portugaliją. Daugiau kaip dešimt skirtingų vežėjų siūlo patogius skrydžius į pagrindinius miestus. Yra suplanuotų paslaugų į faktiškai kiekvieną Europos miestą taip pat kaip į Afriką ir Amerikas. Lisabona yra taip pat gerai prijungta kelio, valčių ir traukinių. Pagrindiniai autobusų operatoriai apima Rede Espreso, Mundial Tourismo, Renex ir Auto-Res, kurie valdo dažnas autobusų paslaugas nuo autobusų terminalų, patogiai esančių Sete Rios ir Gare daro Oriente į beveik kiekvieną kitą miestą Portugalijoje prekyba automobiliais ir Ispanijoje. Turistai gali pasamdyti automobilį nuo agentūrų tokių kaip Autojardim, Europcar ir kitos pagrindinės automobilių nuomos agentūros. Svarbu, kad jūs rezervuojate vieną po to, kai jūs atvykstate į Lisaboną, kad padėtumėte geresnėms normoms. Pagrindinė geležinkelio stotis, kuri siūlo patogias ir dažnas paslaugas apima Santa Apolonia, Gare daro Oriente, Sete Rios ir Cais daro Sodre. Šoka Transtejo kelto linijoje, kurie siūlo beveik greitą sujungimo galimybę Trafaria, Porto Brandao ir Barreiro. Perjunginėjimui miesto viduje, svarstykite kelionę taksi ar panaudokite Metro. Sutarimui, registravimuisi į seansą ir kontrolei bet kuris iš viešbučio consolidators’ žiniatinklio svetainių tinkle. Lisabona turi sutarimo opcijas "tikti" kiekvienam skoniui ir kiekvienam biudžetui. Išsirinkite iš viešbučio, kuris išskiria kolonijinį žavumą ar rinkinį, kuris yra išpuoselėtas ir šiuolaikinis skonyje. Kvieskite tai iš tikrųjų inspirational, jei jūs būsite!

Rašyti komentarą