Miami saulės spindulių ir Pirkiniai

parašė , 2011-10-18 16:55

Miami įsikūręs Pietų Floridos pakrantės, Atlanto vandenyne. Jis tapo koncentratoriaus komercijos, meno, kultūros, ryšių, mados, švietimo, pinigų valdymas ir pasaulinės prekybos reikalų. baidares Laikoma viena iš Cleanest miestų į Ameriką, kad Forbes žurnalas, Miami padarė sau vardą pasaulinėje rinkoje. Su turizmą, atsižvelgiant visų laikų high, oro linijų bendrovėms siūlo pigių bilietų Miami viltimi prisidėti prie jau klesti ekonomika.

Miami, jūs galite spartinti jūsų atostogų į prabanga ir patogumas. Įvairių pigios aviakompanijos skrydžiai yra dėl sunkiųjų nuolaidas metu švenčių sezonus. Ką dar nereikia, kai jūs gaunate galimybę sutaupyti keletą dolerių Pigūs bilietus; išleisti visus apie pirkti savo artimuosius dovanos!
Vietų matyti

Mėgaukitės šiltas saulės spindulių Miami paplūdimiai. Misos apsilankymo vieta Majamyje yra populiarus Art Deco pastato. Netoli vietos, South Beach apygardos, plakatai Art Deco pastato yra garsėja savo barai, diskotekos ir prekybos galerijomis.

Gamtos mėgėjams geriausia vieta būti yra Biscayne Bay, kad yra keletas Koralinis rifas, puikus nardymas ir snorkeling. Gauti dėl lėktuvo, kad siūlo Pigūs skrydžiai į Miami metu jūsų gyvenimą. Nepamirškite pasivaikščioti ne Bay priekinio parkas, įsikūręs miesto centre. Jei esate čia su šeima, tada vyksta į džiunglės sala, Charles Deering turto ir koralų pilis bus puiki idėja.

Pirkinių

Vienas iš svarbiausių dalykų, kuriuos galite padaryti Majamis yra apsipirkti. Ruoškitės praleisti kai kurie sunkiųjų pinigų delfinų Mall, su daugiau nei 250 parduotuvės ir prekių ženklų Mall; jums bus išprotėti su visų pirkinių maišeliai. Rasite viską, kas plakatai iš knygų, apatinis trikotažas, žaislus, drabužius ir kt.

A shopaholic geriausia vieta yra Collins Avenue ir Washington Avenue; šios dvi vietos yra dizaineris etikečių koncentratoriaus. Taigi jei jūs ieškote Pigūs skrydžiai į Miami tada daryti savo užsakymų iš anksto pasinaudoti geriausią skrydžiai į Miami operacinę.

Restoranai

Jaukums medianoche, croquetas, Kubos sumuštiniai ir Expresso ne PL8 virtuvės dėl Fort Lauderdale arba eikite į Tudor namas Collins Avenue skanus mėgėjas patirtį. Dėl jūros gėrybių gydyti, turi apsilankyti komercinių Blvd skonio povandeninį pasaulį gėrybių Lauderdale-pagal-į-jūros. Suteikti baidariu nuoma savo pilvą ypatingą gydyti ne restoranas, specializuojasi mėsos ir Kane Washington Avenue. Mėgaukitės New York juostelės iš Fried S’mores su alaus puodelis.

Ruoškitės ir pakuoti savo maišus. Geriausiai sandorius dėl pigios aviakompanijos skrydžiai į Miami gali būti pasinaudojo dabar. Niekada bus atsisveikino sprendimas ir poilsiautojų, Miami, ypač kai gausite pigių bilietų. Užsakyti viena iš geriausių skrydžiai į Miami dabar nuo mokesčio už važiavimą Buzz!

Rašyti komentarą