Patarimai tam, kad surastų pigią Valentino dieną airfare.

parašė , 2012-05-18 19:50

ikas. Valentino diena yra puikus pasiteisinimas leistis į ilgą savaitgalio kelionę! Jūs neturite nueiti kažkur smarkiai romantiškas kaip Paryžius ar paplūdimys. Vietoj to tiesiog išeidamas į kažkur skirtingas, kuris tiesiog leidžia jūs, kad būtumėte su jūsų mylimu esate pakankamas ir galite būti ganėtinai romantiškas. Pasidalinta patirtis suburs jus.

Aplink Valentino dieną jūs galite kartais rasti kai kuriuos didelius kelionės reikalus. Apačioje yra kai kurie patarimai radimas pigios Valentino dienos airfare.

Padarykite savo tyrinėjimą ir rezervuokite savo skrydį anksti. Tikrinkite nuolaidų kelionės serveriai.lt svetaines dėl didelių skrydžio reikalų bet taip pat ir tikrinkite atskirų avialinijų svetaines. Kartais avialinijos siūlys reikalus, kurie nėra padaryti prieinamu ant kelionės svetainių

Knygos skrydžiai antradienį ar trečiadienį. Kai kurie žmonės nesupranta, kad daug avialinijų pasiūlo žemesnes bilieto kainas antradieniais. Kadangi viena avialinija nusileidžia, tai yra mokesčiai už važiavimą, kitos avialinijos seka pavyzdžiu. Prie vėlai antradienį dauguma avialinijų numetė savo kainas ir reklama internete kadangi trečiadienis prisiartina, žemiausios kainos yra pasiekiamos. Pradėkite stebėti antradienio popietės pabaigoje kainas, kad surastumėte žemesnį airfare.

Panaudokite Pavojus. Daug internetinių užsakymo svetainių turi pavojų, paprastai per elektroninį paštą, kainos pakeitimams ant specifinių skrydžių ar maršrutų. Kai kaina pakils, ar žemyn jūs gausite elektroninio pašto pranešimą jūs kainos pakeitimo. Kai kaina mažėja, aktas skubiai, kad rezervuotų jūsų skrydį pagal žemesnę normą.

Būkite lankstus su savo kelionės datomis. Valentine kelionė neturi įvykti Valentino dieną, jei jūs neturite kažko suplanuoto iš kapsules tikrųjų ypatingo. Kelionė savaitės tam tikromis dienomis gali būti mažiau brangi negu kelionė kitomis savaitės dienomis. Lanksčios kelionės datos leis jums surasti geresnį kelionės reikalą. Trečiadieniai yra linkę būti pigiausia savaitės diena, kad skristų, sektas iki antradienio ir šeštadienį.

Kai kurios avialinijos ir kelionės svetainės leidžia jums ieškoti geriausią airfares lanksčiame laiko diapazone. Kai kurios svetainės leidžia jums apibrėžti dienų diapazoną, supdamos jūsų pageidaujamą skrydžio datą. Pavyzdžiui jūs surinktumėte savo pageidaujamoje datoje su 3 dienų diapazono pasirinkimu, ir svetainė ieškos geriausius avialinijos reikalus to viduje timeframe.

Musė su biudžeto avialinijomis. Jei jūs esate ne per sudomintas dėl maršruto ir tik norite išeiti poros dienų kontrolės biudžeto avialinijos, kurios skrenda iš jūsų artimiausio oro uosto. Tikrinkite maršruto žemėlapius dėl biudžeto avialinijos, kad surastumėte tinkamą vietą ir paskui pažiūrėtumėte į skrydžio kainas.

Suplanuokite savo žemės transportą be to. Kai jūs planuojate savo airfare neužmiršta svarstyti jūsų oro uosto automobilių aikštelę taip pat kaip jūsų nuomojamą automobilių poreikį. Kai kurios kelionės svetainės pasiūlys paketus, kurie pasielgs su visu jūsų poreikiu, apimdami sutarimą. Tačiau, prieš vieno iš šitų reikalų pasigavimą būti įsitikinę tai yra iš tikrųjų reikalas, kuriuo tai tvirtina būti. Kartais su kuponais ar internetiniais ypatingaisiais jūs galite surasti geresnį reikalą savarankiškai.

Rašyti komentarą