Pietų Afrikoje turizmas: Johanesburgas

parašė , 2011-11-28 07:49

Tiems jūsų, kas pamatė Oscar laimint kino filmą Tsotsi, Johanesburgas nebūtų nepažįstamas vardas. Komplektas Soweto miestelyje Johanesburgo priemiestyje, kino filmas laimėjo daug pagerbimų savo žaviam storyline, kuris pabrėžė istoriją probleminio paauglio, kuris vagia automobilį, bet baigia tuo, kad rūpinasi kūdikiu, kuris buvo vis dar tame. Žymiausia šio kino filmo ypatybė buvo faktas, kad svarbiausi kino filmo pagrindiniai veikėjai buvo gyventojai Soweto miestelio Johanesburge.

Kadangi jūs pradedate savo kelionę po Johanesburgą, jūs suprasite, drobes kad puiki miesto miesto infrastruktūra yra ne mažiau, negu bet koks kitas tarptautinis miestas būti tuo Mumbai ar Niujorkas. Miestas yra taip pat nervo centras verslo ir komercijos Pietų Afrikoje ir traukia daug verslo lankytojų, kurie dažnai reikalauja pigių skrydžių į Johanesburgą ant kelionės portalų, kurie siūlo lengvus ryšius su nacionaliniais ir tarptautiniais maršrutais

Būdamas ganėtinai panašus į tarptautinį miestą, Johanesburgas plečia šiltą sutikimą į tuos, kas mindo į miestą, ir jo šilta, viliojanti liaudis privers jus jaustis namie. Rasinė diskriminacija yra faktiškai neegzistuojanti, baidariu nuoma kadangi Pietų Afrikos žmonės atsikratė nuo jų Apartheido pro šalį.

Johanesburgas yra palaimintas su plačia įvairove augmenijos ir faunos, kuri gali būti ištirta detaliai, jei jūs imate kelionę po vietas kaip Liūto Parkas, Suikerbosrand Gamtos draustinis, ir Melville Koppies Nature Reserve.

Jei žinojimas apie Afrikos žemyno istoriją domina jus, tada jūs turite rezervuoti savo skrydžius į Johanesburgą ir apimti vietas kaip Konstitucijos Kalva ir Apartheido muziejus jūsų maršrute. Čia jūs surasite daug atmintinų daiktų, priskiriančių Apartheido Erai, kai Pietų Afrika buvo atstumtasis globalinėje geo-politinėje-arenoje.

Jūs galite pridėti kažkokį zvimbimą prie savo Johanesburgo kelionės, lankydamas vietas kaip Auksinis Rifo Miestas, Triušiuko Parkas, Lesedi Kultūrinis Kaimas, ir Saulės Miestas.

Apsipirkimas Johanesburge yra patirtis savyje savarankiškai, ir geriausia autoratlankiai vieta padaryti taip yra rajonas aplink Bruma Ežerą, kuris turi parkus, parduotuvių rajonus ir net sendaikčių turgų, kur jūs surasite visus dalykus būtino naudojimo žema kaina – punktai.

Kitas įdomus aspektas apie Johanesburgą yra savo psichodelinis naktinis gyvenimas, matomas jo nesuskaičiuojamuose resto-baruose, diskotekose. Čia jūs pamatysite jaunuolius ir moteris, įlaiduojančias į dūžius kwaito, vietinę formą koją prijungiančios muzikos, kurią kiekvienas gauna, kad išgirstų šioje pasaulio dalyje.

Johanesburgas yra patirtis iš įprasto dalyko…. įsitikina, kad jūs mėgaujatės tuo savo kitoje šventėje!

Rašyti komentarą