Kodėl pigių skrydžių bendrovės gali pasiūlyti tokius pigius bilietus

parašė , 2012-07-10 08:56

Pigios avialinijos buvo sukurtos tik prieš kelis dešimtmečius ir tuo pačiu sukėlė perversmą visoje keleivinės aviacijos pramonėje. Iki tol įsigyti lėktuvų bilietus galėjo tik turtingi žmonės ar įmonės, nes jie buvo palyginti brangūs. Šiandien Europą orlaiviais maišo ir studentai.

Pigių oro linijų paslaptis kitas verslo modelis nei tradicinių oro linijų. Low cost, kaip jos vadinamos angliškai, arba biudžetinės avialinijos, kaip skamba grubus lietuviškas vertimas, maksimaliai išnaudoja lėktuvus, salonuose pastatė daugiau krėslų, atsisakė tokios „prabangos“, kaip nemokamas maistas skrydžio metu.

Nors toks verslo modelis ir kelia nepatogumų, tačiau būtent dėl jo visuose žemynuose, milijonai žmonių, kurie anksčiau negalėjo net galvoti apie keliones, pradėjo skristi, aplankyti gimines, stebėti kitus miestus ir šalis. Šiandien turbūt sunku rasti jauną žmogų kuris nebūtų pirkęs lėktuvų bilietų į Londoną, ar bent neplanuotų artimiausiu metu aplankyti ten apsistojusių emigravusių žmonių

Pigių oro linijų jau yra net tokios korumpuotuose ir biurokratinėse rinkose, kaip Rusija ir Ukraina. Šioje svetainėje pigusskrydis.lt jūs rasite lėktuvų bilietų paiešką ir informaciją apie pigius skrydžius. Be to, bus išsamūs komentarai apie subtilumus, kuriuos reikia žinoti tiek pradedančiam, tiek patyrusiam keliautojui.

Low Cost Airline dabar ypač populiarios Europoje, Pietryčių Azijoje ir JAV. Deja, į norint pigiau nukeliauti į Ameriką, teks ieškoti skrydžių iš kurio nors Europos miesto. Iš Lietuvos tiesioginiai reisai dar nerengiami.

Rašyti komentarą