Pigūs bilietai į Pakistaną tam, kad sužavėtų istorinę patirtį!

parašė , 2011-11-21 23:44

Garbė didelės įvairovės svetainiu kurimas ir mįslingas Pakistano žavumas gundo milijonus šventės gamintojų nuo tolimo ir platus. Su begaliniais paminklais, muziejais ir senoviniu didingu pastatu šalis daro puikiam džiaugsmui kelionės mėgėjams, turėti polinkį dėl istorijos.

Griebimas tų pigių bilietų į Pakistaną outpours vienas su pakankamas galimybių atsiimti praėjusių erų momentus. Pažiūrėkite į kai kurias iš labiausiai įkvepiančių baime atrakcijų, kurios pamoja istoriniams ir kultūriniams mėgėjams.

Lok Virsa Muziejus, Esantis Islamabade, Lok Virsa Muziejus, giria žavią kolekciją amatininkų dirbinių, suprojektuotų tradicinėje struktūroje. Tai yra geriausias ethnographic muziejus šalyje ir gerai ta vizito verta. Keliautojai gali tikrinti parodas kaip išsiuvinėti kostiumai, seni papuošalai ir painus woodcarvings
Paimkite taksi ar eikite per kalvą nuo Shakarparian tam, kad pasiektumėte muziejų.

Mohenjo Daro kelionė į Mohenjo Daro yra, visiškai turi po šokinėjimo į skrydžius į Pakistaną. Senovinis Indo civilizacijos miestas Mohenjo Daro iškalbingai hcg dieta byloja meistriškų istorinių laikų planuotojų. Ištirkite artefaktus tokius kaip dramblio kaulas, lapis, karneolis ir auksiniai karoliukai ir būti gobsmacked prie plono skillmanship!

Taxila intriguojantis centras meno ir filosofijos ir prieglaudos Budizmo šalininkams, Taxila daro puikiai istorinei patirčiai. Tai yra viena iš labiausiai didžiųjų archeologinių svetainių Pietų Azijoje. Vieta yra subskirstyta kategorijomis į skirtingus miestus ir yra daug atrakcijų pastebėti. Padarykite beeline į Bhir Pylimą Hathial zonos, kuri priskiria 6-ajam šimtmečiui ir daryti jį punktu, kad paliudytų puikybę Sirkap Miesto.

Minar-e-Pakistan tikras malonumas keliautojams, dedantiems į krepšį pigius bilietus į Lahorą, Minar-e-Pakistan yra orientyras, kuris vaizduoja nepriekaištingą Mughal ir šiuolaikinės architektūros mišinį. Aukštas minaretas, kuris pasipūtusiai stovi Iqbal Parke buvo pastatytas Pakistano Sprendimo paminėjime. Bokštas pakyla viršuje aukštyje apytiksliai 92 metrais virš pagrindo tuo metu, kai grindys ir sienos yra painiai pagražintos su akmeniu ir marmuru.

Lahoro Muziejus Lahoro Muziejus, taip pat žinomas kaip Centrinis Muziejus, giria nepaprastą turtingiausių kultūrinių ir istorinių eksponatų nutukimo gydymas kolekciją. Be unikalios kolekcijos, raudona plytų muziejaus struktūra yra didelė atrakcija savyje savarankiškai. Tuo metu, kai įspūdinga muziejaus kolekcija palieka turistus baimėje, didžioji architektūra sveikina juos su didenybe!

Merewether Tower Merewether Tower yra vienas iš reikšmingiausių orientyrų Karačio ir yra, turi aplankyti vietą po pigių zidiniai bilietų į Karačį griebimo. Didingas bokštas yra išpjautas ir papuoštas unikaliais leitmotyvais. Sklandantis bokštas kalba apie neįtikėtiną Karačio praeitį. Tikrinkite simbolį Judaizmo, pažymėto ant paminklo!

Badshahi Mečetė, Pastatyta prie Aurangzeb, Badshahi Mečetė yra viena iš didžiausių mečečių pasaulyje. Mečetė yra puiki senovinės architektūros paradigma. Mečetės sienos yra išpuoštos su suformuotomis specialistų grupėmis. Ir kiekvienas kampas yra pažymėtas bokšto, užbaigto su raudonu smiltainio bokšteliu.

Rašyti komentarą