Pigūs skrydžiai į Londoną, lėktuvų bilietai į Londoną

parašė , 2011-12-11 10:26

Gatwick – antras pagal dydį oro uoste po Heathrow. Jis įsikūręs 45 km į pietus nuo Londono ir aptarnauja daugiausia pigių skrydžių į Lodnoną iš Vilniaus ir Kauno. Turi 2 terminalus, į šiaurę (į šiaurę) ir pietų (į pietus). Tarp terminalų kas 6 minutes, ir piko metu – kas 3 minutės kursuoja nemokamas traukinys, kelionės laikas 2 min.

Pigūs skrydžiai į Londoną
Gatwick oro uostas – West Sussex, RH6 0NP, JK
Telefonas: +44-870-000-2468
Interneto svetainė: www.gatwickairport.com
Tarptautinis kodas Gatwick

Londonas ir jo parduotuvės, restoranai, viešbučiai
Žmonių, kurie atskrido į Londoną, ar dar tik ieško lėktuvų bilietų į šį miestą, paslaugoms daugybė parduotuvių, įsikūrusių tiesiog oro uoste. Tai tiek tradicinės, teik bemuitės prekybos vietos. Visas sąrašas ir parduotuvių schemos oro uosto žemėlapyje. Jei keliaujate jungiamaisiais skrydžiais ir iki savo reiso turite pakankamai laiko, jūsų paslaugoms grožio salonai, poilsio kambariai ir kitas servisas.

Jei jums reikia praleisti vieną ar daugiau naktų šalia Getviko, jūsų pasirinkimui 30 viešbučiai. Kurio kaina 60 svarų už naktį. Pasirinkite ir užsisakyti viešbutį internetu galima internetu. Londonas milžiniškas miestas ir Anglijos sostinė, todėl tokia kaina nėra didelė.

Kelionė į Londoną iš oro uosto
„Gatwick Express “, tai greičiausias būdas patekti į Londono oro uostą. „Gatwick Express “. Greituoju traukinių per 30 minučių pateksite į stotį Viktorija. Traukiniai kursuoja kas 15 minučių, nuo 05:00 ir darbą baigia 23:45. (Tvarkaraštis oro uosto svetainėje). Kelionės kaina £ 17,90, vaiko bilietas £ 8,95.

Traukiniu. Gatwick yra susijusi su Londoue ir kitais miestais. JK traukiniai iš skirtingų bendrovių. Iš Viktorijos stoties traukinys atvyksta į Pietų (kelionės laikas 35 minučių, bilietų 10,90 £) ir stoties London Bridge – pirmoji sostinė Connect “(kelionės laikas 30-45 minučių, bilietai £ 10,90).

Autobusai. Dauguma autobusų išvyksta iš pietinio terminalo. Londone galima imti Easybus EB3 Londone Viktorijos ir EB4 į “Fulham Broadway (išvykimo kas 20 minučių 03:00-01:00, kelionė trunka apie valandą nuo £ 2 bilietą, kai jūs perkate iš anksto) ir National Express iš Londono Viktorijos stoties (kursuoja 3:30-22:15, kelionės laikas pusvalandis, bilieto kaina nuo £ 6,60). Bilietus galima įsigyti internetu arba terminaluose įrengtuose biuruose.

Rašyti komentarą