Privatūs reaktyviniai lėktuvai – embraer 120

parašė , 2015-07-07 13:54

Yra du skirtingi keliai, kuriuose jūs galite paimti į dangų, skrisdamas komerciškai ar konfidencialiai. Skridimas konfidencialiai tampa vis labiau ir labiau populiarus ir nėra daugiau turtuoliams ir garsus. Yra daug skirtingų privačių reaktyvinių lėktuvų, kad chartija kiekvieną dieną, vienas iš populiariausių reaktyvinių lėktuvų yra Embraer 120.

Kai jūs pasirenkate privačius reaktyvinius lėktuvus kaip savo kelionės pasirinkimą, negu jūs turite žinoti apie skirtingus reaktyvinius lėktuvus, pasiekiamus jums. Žinojimas, kuo skirtingi privatūs reaktyviniai lėktuvai yra parduodamas padės jums apsispręsti, koks yra tinkamas jūsų nuotykiui. Embraer 120 yra vienas iš reaktyvinių lėktuvų, kurie gali būti surasti daugumoje privačių aviacijos kompanijų. Šis reaktyvinis lėktuvas yra puikus verslininkams
Su 30 žmonių sėdimomis vietomis jūs galite lengvai skraidinti save ir jūsų komandos narius į jūsų maršrutą prabangoje ir patogume. Tai yra dvynių turbosraigtinis variklis, kuris gali pasiekti maksimalų greitį 608 km per valandą per skrydį. Jo išpuoselėtas projektas dalyvauja šiame greityje ir tikrai įsitikins, kad jūs pasiekiate savo maršrutą laiku. Šis reaktyvinis lėktuvas reikalingas 2 pilotų ir tiktai vienos stiuardesės, kas reiškia, kad jūs galite gėrėtis pirmosios klasės įasmeninta paslauga visur savo kelionėje. Tai yra fantastiškas reaktyvinis lėktuvas, kad važiuotų ant, ypač kai jūs norite privačios paslaugos, bet vis dar turite vežti žmonių didelį kiekį. Tai yra tikrai reaktyvinis lėktuvas, kuris yra vertas samdyti jūsų kitai komandiruotei.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kodėl jūs turite nuspręsti skristi konfidencialiai?

Skridimą konfidencialiai laiko prabanga prie labiausiai. Tai yra tikrai atvejis, bet jis nereiškia, kad jie bendras vyras negali mėgti važiuoti prie privataus reaktyvinio lėktuvo. Ką jūs turite svarstyti yra priežastys, kodėl jūs norėtumėte skristi konfidencialiai. Klausimo tiesa yra tai, yra būtinas žmonėms skristi dabar, kad pasiektų užsienio maršrutus. Ką jūs negalite žinoti yra, kad kai kurie maršrutai gali tiktai būti pasiekti privačių reaktyvinių lėktuvų. Privatūs reaktyviniai lėktuvai, dėl buvimo mažesnis negu komercinės avialinijos sugeba gauti jus į tolimus maršrutus, kurie turi mažesnius nusileidimo ruožus. Todėl, privatus reaktyvinis lėktuvas galėtų būti būtinas priklausomai nuo to, kur jūs turite važiuoti taip pat.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kitas svarbus aspektas, į kurį turi atsižvelgti yra patogumas. Kai perdavimas iki daro didelį pristatymą įstaigoms užsienyje, jūs turėsite būti atgaivintas. Skridimas komerciškai galbūt nesugeba suteikti jums būtiną taiką ir ramus, kad padarytų tai. Neminėti fakto, kad jūs turėsite iškęsti ilgą skrydį su šimtais kitų žmonių. Skridimas konfidencialiai garantuos, kad jūs turite laiką paruošti, gauti kažkokį gerą poilsį, gardžiuotis nepaprastai skaniu maistu ir įasmeninta paslauga. Ant viršūnės kurios jūs sugebėsite pasamdyti lėktuvą laiku, kuris tinka jums, užuot išsirinkęs, ką komercinė avialinija diktuoja.

Rašyti komentarą