Žemai kainos avialinijos Europoje

parašė , 2015-06-21 13:59

Avialinijų reglamentavimo panaikinimas 1990-aisiais Europoje išgrindė kelią daugeliui avialinijų be apsiuvų, kad sudužtų į rinkos dalį avialinijos pramonės Europoje. Bilieto kainos biudžeto avialinijų Europos viduje prasideda taip pigus kaip 50 JAV dolerių.

Žema kainos avialinijos rinka paliudijo nepadarytą Europos rinkos vystymąsi. Keleivinis gebėjimas padidino daugiau kaip 14 procentų per praėjusį dešimtmetį. Keli didesni milžinai taip pat pabandė ištirti šią dalį, įvesdami sesers avialinijas, kurios pataikauja biudžeto keliautojams. Iš visų Europos šalių, Prancūzija žymiai turėjo maksimalų įsiskverbimą į rinką.
EasyJet

EasyJet yra britų pagrįsta avialinija, kuri aptarnauja daugiau kaip 35 šalis per Žemės rutulį. Nuo jos pradžios 1995, avialinija paliudijo didžiulį vystymąsi ir peraugo į didžiausią Jungtinėje Karalystėje. Avialinija yra headquartered Lutono oro uoste Bedfordšyre. Avialinija anksčiau tagline "darantis skridimą taip įperkamas kaip džinsų pora" įgijo labai aukštą populiarumą tarp europiečių. Šiuo metu avialinijos rinkodara eina prie šūkio, "Tai yra Karta easyJet".

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Ryanair

Ryanair yra Airijos sava žema kainos avialinija, kuri veikia nuo Dublino oro uosto. Pradžioje avialinija stovėjo su daug kritikos už jos blogą svetingumą. Sugadino keleivių keltą susirūpinimą per trūkumą ypatingų patogumų šituose lėktuvuose. Tačiau šiandien tai yra vienas iš sėkmingiausių verslo modelių ir pataikauja milijonų keleivių poreikiui po visą Europą. Keleiviai šiandien apžvelgia Ryanair, kad būtų vienas iš geriausių žaidėjų žemoje kainoje.

Norvegų Oras

Avialinijos rinka Europoje yra labai konkurencinga, ir visi siekia būti geresni negu kitas. Kaip vardas pasisiūlo, norvegų Oras, yra sava Norvegija ir yra Europos trečias didžiausias žemas kainos vežėjas. Tai taip pat populiariausia vidaus Skandinavijos šalyse. Pagrindiniai Europos maršrutai, aptarnauti norvego, yra Oslas, Kopenhaga ir Stokholmas. 2013, Tai buvo paskelbta kaip "Geriausia Žema Kainos Avialinija Europoje 2013 Pasauliniuose Avialinijos Apdovanojimuose.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Flybe

Flybe, įkurtas Ekseteryje, yra kitas Anglijos operatorius, kuris valdo žemą kainos avialinijos rinką. Operatoriaus didžiausias pagrindas yra Birmingemo Oro uostas, ir tai yra akcinė bendrovė, įrašyta į sąrašą ant Londono fondų biržos. Avialinija yra garsi savo trumpais laimikio skrydžiais į Airiją, Škotiją, Velsą ir Žemyninę Europą.

GermanWings

Lufthansa yra populiarus savo paslaugai ir svetingumui per pasaulį. Vokiečių Sparnai yra Lufthansa sava žema kainos avialinija, kuri bazuojasi Odekolone. Išskyrus vidaus vietų porciją, avialinija yra taip pat pagrindinis vežėjas Afrikai, Azijai ir visoms Europos šalims.

Rašyti komentarą