Rezervuokite lufthansa skrydį kelionei be kankynės

parašė , 2015-09-04 08:37

Lufthansa, veikiantis po kompanija Deutsche Lufthansa AG, yra didžiausias Europos vežėjas. Visas diapazonas lėktuvo, valdyto avialinijos, turi Vokietijos vėliavą. Tai valdo daugiau kaip 280 modelių, apimant paskutinį pasiūlymą nuo Aerobuso ir Boingo. Kompanija valdo daugiau kaip 500 skrydžių kiekvieną dieną nuo jos pirminio centro Frankfurto Oro uoste. Miunchenas ir Duseldorfo oro uostai yra savo šalutiniai ir tretiniai centrai, atitinkamai. Vežėjas neseniai paskelbė pridėjimą Aukščiausios kokybės Pigiausios klasės jos užsakymo sąraše. Tai leis keliautojams apimti ilgo laimikio keliones pigiuose tarptautiniuose lėktuvo bilietuose greta pirmos rūšies patogumų per kelionę pasigėrėjimo. Tačiau, tai pasiekiama ant tam tikrų maršrutų, kadangi šitos kabinos gali būti pritaikytos Boeing 787-8s tiktai, dabar

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Projektuotojai ir inžinieriai ieško būdo pritaikyti šitas naujas vietas kituose modeliuose taip pat, ir netrukus visi skrydžiai Lufthansa skrydžio užsakymo pasirinkimų sąraše rodys tai. Išskyrus tai, filialai gali taip pat būti įdiegti su šitomis naujomis vietomis besiartinančioje ateityje. Pagal pranešimus, ši nauja paslauga buvo įvesta ant tarptautinių maršrutų, turėdama galvoje lakūnų patogumo svarstomas problemas. Būdamas vienas iš Žvaigždės Sąjungos narių steigėjų, šis vežėjas yra jungtas su kitomis garsenybėmis pramonėje, kurios yra paruoštos padėti tam reikalingumo laikais. Sukūrimas vietos rezervavimo su bet kuriuo iš jų garantuoja kokybę paslaugų, pateiktų šios vokiečių Avialinijos. Tačiau, keliautojai, žiūrintys pirmyn, kad skristų su Lufthansa, gali rezervuoti bilietus bet kuriam iš kitų klasių.

Pirmosios klasės Kabinos

Tai pasiūloma ant daugumos ilgo laimikio skrydžių, valdytų avialinijos. Modeliai, kurie rodo šitas kabinas yra Boeing 787-8, Aerobusas A340-300s, A330-300s ir A340-600. Šios kabinos vietos gali būti paverstos į pilnai plunksnuotą tiesią apytiksliai dviejų metrų lovą. Išskyrus tai, malonumai skrydyje apima valgį pagal pareikalavimą, milžinišką LCD ekraną, kad žiūrėtų filmus ar video ir prieigą prie mini baro. Kiti patogumai apima paskirtus registravimo prekystalius į skirtingus terminalus. Žmonės, turėti šį bilietą, neturi atlaikyti linijose gauti savo įlaipinimo taloną. Jie taip pat gauna prieigą prie oro uosto poilsio kambarių atveju užlaikymų ar jei jie turi laukti savo jungimo skrydžio.

Verslas, Premija ir Pigiausia klasė

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Verslo klasėje taip pat, keleiviai gali paversti savo vietas į plokščią lovą greta kitų patogumų pasigėrėjimo. Lakūnai gauna prieigą prie nešiojamojo kompiuterio įkrovimo parduotuvių, kadangi jie turi nusiųsti ar gauti svarbius paštus per kelionę. Lufthansa siūlo atskirą poilsio kambarį ir prekystalį šitiems lakūnams įvairiuose oro uostuose. Gali taip pat būti kitas sėdimų vietų susitarimas, kuris apima plokščias vietas su 150 laipsnių, atsilošia.

Aukščiausios kokybės Pigiausia klasė apima 11 ar 12 colių vietas į plotį, kuris yra mažiau, negu Verslas, bet daugiau Pigiausia klasė. Tai pasiekiama lakūnams, kurie turi apimti ilgo laimikio keliones. Pigiausia klasė yra vidurkiui į trumpo laimikio keliones, siūlydama 32 colių vietos metimą ir "girdimąjį video Pagal pareikalavimą" (AVOD) greta kitų užmokėtų paslaugų.

Rašyti komentarą