Rezervuokite pigius bilietus į Sidnėjų ekstaziškam ekskursiniam nuotykiui.

parašė , 2012-05-06 19:26

ikas. Neįtikėtinas gausių švelnių paplūdimių, įkvepiančių baime meninių galerijų, pliaukštelėjimo alinių ir sodrių parkų gobelenas yra tai, kas daro Sidnėjų tinkamiausiu gyventi miestu pasaulyje! Šis žavingas miestas pagerank tikrinimas siūlo masę žavių atrakcijų becharm lankytojams šventėse. Skaitykite toliau, kad žinotumėte dalį žinomiausios minios pullers Sidnėjaus.

Sidnėjaus Įžymybių apžiūrėjimo Atrakcijos

Sidnėjaus kraštai su nesuskaitomomis atrakcijomis ir dirbtiniai, ir natūralūs išvykimo keliautojai apstulbintas. Perspektyva unikalios ekskursinės ekspedicijos į kelis gražius turistinius taškelius įtikina keliautojus, imančius pigius bilietus į Australiją plūsti į Sidnėjų.
Operos teatras

Vaizduodamas simboliais Sidnėjaus didenybę, Operos teatras apkeri lankytojus su savo puikybe ir turtingumu. Kasmet, turistų naštos lanko šią vietą ir turi ir vertina vaizdingą šios svetainės nuostabumą.

Meninė NSW Galerija

Meninė NSW Galerija yra vienas iš labiausiai ieškotų meninės galerijos mieste. Tai rodo nuostabų kolonijinį ir šiuolaikinį meniškumą, ir užplūstama ordų meninių mėgėjų, kurie nori panerti į ryškią meninę miesto sceną. kreditas

Uolos

Uolos yra istorinis priemiestis, pavaizduojantis kolonijinę šalies praeitį. Ši šiuolaikinės Australijos gimimo vieta lieka perpildyta pilnas su turistais, ištisus metus. Pigių viešbučių, pliaukštelėjimo alinių ir restoranų ir įdomių turistinių parduotuvių įvairovė prisideda nepaprastai prie šios atrakcijos populiarumo.

Sidnėjaus Uosto Tiltas

Sidnėjaus Uosto Tiltas yra vienas iš daugumos iconic plieninių arkos sveika mityba studentams tiltų. Šis legendinis tiltas valdė horizontą Sidnėjaus, per tuos metus. Šio ‘Coathanger’ didenybė žavi stebėtojus.

Sydney Flora ir Fauna

Sidnėjus yra užlietas parkais ir rezervatu, kuris siūlo lankytojams laukiamą atokvėpį. Bush, einantis, piknikas, žvejyba, alpinizmas ir važiavimas dviračiu, yra dalis daugelio pramogų veiksmo, priverčia turistus ir nuotykių ieškotojus, panašiai ieškoti bilietų į Sidnėjų.

Karališkasis Botanikos Sodas

Karališkasis Botanikos Sodas iš tikrųjų yra priešnuodis į hurly-stambų miesto gyvenimo! Šis sodas tapo mėgstamu pikniko maršrutu daugumos šeimos atostogautojų, pasiruošusių paimti jos vaizdingame grožyje.

Taronga Zoologijos sodas

Taronga Zoologijos sodas yra žavinga zoologijos sodas, kuri rodo Australijos puikiausią gimtosios ir egzotinės rūšies kolekciją. Zoologijos sodo Dangaus Safaris, Naktinis Safaris ir Akvariumas yra svarbiausias šios zoologijos sodo traukimas.

Sidnėjaus Gyvūnijos ir augalijos Pasaulis

Sidnėjaus Gyvūnijos ir augalijos Pasaulis yra naujausia rūšis atrakcijos, kuri hipnotizuoja jaunas ir senas, panašiai. Kai kurie iš įdomių gyvūnų, kad susitiktų yra koalų, kazuaro, mažos Australijos kengūros ir roplių.

Sidnėjaus Akvariumas

Kasmet jūrinių gyvenimo entuziastų naštos lanko Sidnėjaus Akvariumą, kuris yra namie į apytiksliai 650 skirtingų vandeninių būtybių rūšių. Pagrindinės šio akvariumo įsimintiniausios vietos apima povandeninius stiklinius apžiūrėjimo tunelius ir Didžiojo Barjerinio rifo tikslią kopiją.

Sidnėjaus Paplūdimiai

Paplūdimio įsimylėjėliai apsuko galvą su mirgančiu smėliu, lygios bangos ir nesibaigiantis vanduo išdykauja, plūsta į Sidnėjų.

Bondi Paplūdimys

Bondi Paplūdimys yra vienas iš svarbiausio turistinio žavumo Sidnėjaus, kuris vilioja kiekvieną paplūdimio lankytoją, ieškantį saulės, smėlio, ir bangų mūšos. Šis nuostabus paplūdimys tikrai gyvina širdį paplūdimio įsimylėjėlių, imančių pigius skrydžių bilietus į Sidnėjų.

Coogee Paplūdimys

Coogee Paplūdimys yra didelė vieta maitintis, užsiiminėti banglenčių sportu ir plaukti. Šis egzotinis paplūdimys yra dažnai lankytas vietinių gyventojų taip pat kaip iš valstybinių lankytojų, kad patirtų žavų ir taikų deginimąsi saulėje.

Vyriškas Paplūdimys

Vyriškas Paplūdimys yra vienas iš labiausiai egzotinių paplūdimių. Šis paplūdimys yra įskaičiuotas, kad būtų vienas iš kultūrinių paveldų Australijos ir vadinasi yra vertas lankyti. Apsipirkimas ir išūžimas patirties ir aplink šį paplūdimį yra bauginantys ir yra mylimi visų.

Tamarama Paplūdimys

Tarp didelių egzotinių Sidnėjaus paplūdimių, vienas iš labiausiai dažnai lankytų paplūdimių yra Tamarama Paplūdimys. Banglenčių sportas ir plaukimas yra pagrindinės pagundos, kurios traukia turistų minias, kad aplankytų šį puikų paplūdimį.

Rašyti komentarą