Šeši svarbūs būdai gauti pigų verslo skrydį

parašė , 2014-02-21 15:28

Reguliarūs keliautojai reikalingas nuolaidų ir kitų pigių verslo skrydžių. Tai yra todėl, kad jie važiuoja ant kasdien pagrindas. Kelios orinės skrydžių kompanijos svarsto šituos keliautojus tuo metu, kai daugelis nedaro. Jums kaip reguliarus keliautojas, kad gautumėte priimtinas kainas, jūs turite padaryti sekantį:

· Veskite nuodugnų tyrinėjimą

Jūs turite aplankyti įvairias žiniatinklio svetaines ir palyginti įvairias rūšis avialinijos mokesčių už važiavimą, pateiktų kiekvienos kompanijos. Tikrinkite žiniatinklio svetainę, kuri suteiks jums išskirtinę informaciją apie užsakymą, rezervavimą, sutarimą ir kitas paslaugas, kurias jie siūlo. Šis tyrinėjimas padės jums žinoti nuolaidas ir kitus pasiūlymus, pateiktus skirtingų kompanijų.
· Būkite lankstus

Jūs turite būti lankstus su laiku pavyzdžiui rytinių pradžioje skrydžių, yra linkę būti pigesnis negu vėlyvos kelionės. Tačiau, nedaug žmonių naudos iš rytinių pranašumų, kadangi laikas nėra patogus su jais. Jūs turite būti lankstus ir panaudoti ankstyvus skrydžius. Be to, jūs turite norėti važiuoti su mažesnėmis avialinijomis. Jie turi žemesnius oro uosto mokesčius, tokiu būdu pažeminančius skrydžio kainą vadinasi didieji taupymo plano verslo žmonės.

· Urmas, Rezervuojantis

Važiuodamas kaip grupė jūs galite rezervuoti didelį bilietų kiekį. Tai leidžia jums gauti nuolaidą dėl bilietų pirkimo urmu. Todėl, svarbu, kad jūs organizuojate save kaip grupė verslo partnerių ir gaunate šią naudą.

· Išvenkite važiuoti Maksimalius Sezonus

Labai sudėtinga gauti nuolaidas ir pigias kainas per maksimalius sezonus. Tai yra dėl didelio kiekio keleivio, kuris daro kompanijas išdidžias, kadangi nėra jokių galimų nuostolių. Tačiau, jei jūs turite važiuoti per piko periodus, rezervuokite savo bilietą anksti iš anksto. Pažangos bilietams padeda žemesnėmis kainomis. Praėjusia minute bilietai atvyksta į dvigubą ar trigubina pradines mokesčio už važiavimą kainas.

· Tinklas ir Narystės Reikalai

Registracija su kompanija kaip jų reguliarus keliautojas priverčia jus gauti nuolaidą jūsų kelionės link. Tai yra todėl, kad kompanija pripažįsta jus ir turi tikėjimą jumis. Jūs turite pasirašyti į jų internetinius puslapius ir dalyvauti į įvairius įvykius, kuriuos jie organizuoja. Tai palengvins jų komunikaciją su jumis, ir jie sugebės nusiųsti jums pranešimą ir brošiūras su nuolaida ir priimtinomis kainomis.

· Nupirkite Non-refundable bilietus

Tai turi iššūkius tuo atveju, jei skrydis yra panaikintas dėl įrodytų priežasčių. Tačiau, jiems padeda labai priimtinomis kainomis, kurios pritaria jums kaip businessperson. Tai leidžia jums turėti naudos iš jūsų verslo ir sunkiai investuoti kapitalą į tai.

Rašyti komentarą