Studentų paskolos atleidimo programos: finansinės įtampos ant absolventų palengvinimas

parašė , 2013-01-21 13:22

Finansinis spaudimo blickreditas absolventų veidas gali būti didžiulis. Po penkerių ar daugiau studijavimo metų, skola gali būti 100,000$ ar daugiau anksčiau, negu darbas bus net gautas. Laimei, yra studentų paskolos atleidimo programų, kad padėtų palengvinti naštą.

Greiti kreditaiTai būtų klaida manyti, kad šitos programos yra visi apie studentų nuo kablio išleidimą. Būtų tiksliau apibūdinti juos kaip alternatyvų paskolos atmokėjimo pasirinkimą, ir kelią, kuris leidžia įnašui būti padarytas bendruomenei laisvėje vietoj egzistuojančios skolos mažinimo. Šitie įnašai gali svyruoti ganėtinai plačiai, nuo karinės tarnybos, kad siūlytų darbą.
Kardinaliai, tačiau, spaudimas, sukurtas studentų paskolų, yra pakeltas, ir kadangi vyriausybė grąžina paskolų procentinį dydį, skolintojai nepraranda mūsų, ir visuomenė įgyja nedaug taip pat.

Savanorio Darbas

Tarp naudingesnės studentų paskolos atleidimo programos yra savanorio darbas, kuris gali būti padarytas su vyriausybės remtų geraširdiškumo organizacijų mažu skaičiumi. Jie apima Taikos Korporaciją, Americorp ir PERSPEKTYVĄ.

Nurašytos paskolos kiekis priklauso, ant kurio iš kreditai internetu trijų yra pasirinktas. Pavyzdžiui, su Americorp iki 4.700$ gali būti nurašytas kiekvienus 12 mėnesių savanorio paslaugos, kuri yra pateikta. Populiarus alternatyvus paskolos atmokėjimo pasirinkimas, tai gali daryti didžiulę įtaką visai skolingai skolai.

Savanoriška veikla su Taikos Korporacija, tuo tarpu, gali būti priežastis tiek daug, kiek 70 % nuneštos skolos, su minimumu 15 % kiekvienus metus duotos paslaugos. Ir su PERSPEKTYVA, iš viso 4.700$ gali pirmas kreditas nemokamai būti parašyti nuo studentų paskolos skolos, jei tiek, kiek 1 700 valandų buvo siūlytos.

Kariuomenė ir Įstatymo priežiūros Paslauga

Suprantamai, karinės tarnybos atidavimas bus daug didesnio gabalėlio priežastis studentų skolos, sudarytos. Studentų paskolos atleidimo programa atsižvelgia tiek daug, kiek į 10.000$, kurie bus paimti nuo visos studentų skolos tam, kad tarnautų su Kariuomenės Nacionaline gvardija, nors ši suma gali keistis priklausomai nuo trukmės ir specifinių paslaugos detalių.

Taip pat galima tarnauti įstatymo priežiūroje, kad grąžintų paskolas, kurios buvo paimtos, kad finansuotų studijavimą įstatymo priežiūros lauke. Jie apima įstatymą, lygtinį paleidimą, išbandymą ir penology, ir yra specifinis Aliaskos valstybei, siūlydamas alternatyvų paskolos atmokėjimo pasirinkimą studentams, kurie išima Michael Murphy Loan. Mainais, valstybė nurašys 20 % paskolos kiekvienus metus, aptarnautus kaip Aliaskos valstybės Kareivis.

Tuo tarpu, teisės studentai po visą šalį yra taip pat priskirti į sumažėjimą skolos, sukurtos studentų paskolų, jei jie dirba nekomercinėje organizacijoje ar viešame palūkanų įstatyme.

Vaidmenų mokymas

Pagaliau, studentams, kurie baigė universitetą kaip mokytojai, yra studentų paskolos atleidimo programa, kuri leidžia procentiniam dydžiui būti atleistas nuo jų paskolų. Tai specifinis tiems, kas išėmė Perkins paskolas, kad apimtų jų kolegijos mokesčius, ir apima mokymą mokyklų, kurios turi duotą mažų pajamų studentų skaičių.

Pašalpa yra išjudinta, kad atspindėtų laipsnį įsipareigojimo, kuris duoda diplomą renginiui į mokomąją programą, su 15 %, nuimtais jų visa skola kiekvienus iš pirmų dvejų metų klasėje. Alternatyvus paskolos atmokėjimo pasirinkimas gali būti paimtas tolimesnius dvejus metus su 20 %, pažemintais nuo skolos kiekvienus metus. Pagaliau, penktais metais, 30 % skolos yra nurašytas.

Taip, po 5 metų visa studentų paskola gali būti visiškai išvalyta, tuo metu, kai įnašas į jaunų mažų pajamų studentų išsimokslinimą gali padėti turėti reikšmę į jų gyvenimus.

Rašyti komentarą