Vadovas avialinijos saugumo kortelių

parašė , 2011-11-08 14:27

Lėktuvo saugumo kortelė yra atspausdintas dokumentas, kuris instruktuoja keleivius per skrydį apie procedūras tam, kad turėtų reikalo su įvairiomis nepaprastomis sąlygomis, kurios galėtų iškilti.

Tuo metu, kai technologija tęsia vaidinti vis labiau ir labiau reikšmingą vaidmenį būdu, kuriuo avialinijos susisieka su keleiviais per skrydžius, atspausdintų dokumentų svarbumas neturi būti pražiūrėtas. Saugumo kortelės yra svarbiausias pavyzdys. Jie padeda būtinas domenu gaudymas instrukcijas nepaprastoms situacijoms į rankas keleivių ir aprūpina dvasios ramybę anksčiau, negu skrydis pakils.
Avialinijos paprastai aprūpina saugumo korteles ant rubai visų komercinių skrydžių ir deda juos užpakalinėje kišenėje vietos prieš kiekvieną keleivį. Saugumo demonstracijos prieš skrydį, ar vestos kabinos komandos, ar per video pristatymą, instruktuoja keleivius supažindinti save su saugumo kortele anksčiau pakilimo

Turinys

Kortelės yra dažnai sluoksniuotos ar priverčiamos iš plastiko garantuoti, kad jie yra gana tvirti, kad būtų traktuojami reguliariai skirtingų keleivių. Instrukcijos turi būti specifinės modeliui lėktuvo, kuriame jie yra surasti. Turiniai yra paprastai formoje paveikslų, grafiškai iliustruodami tokias procedūras kaip sulenkimas saugos diržų, rengimas poveikiui lėktuvo susidūrime, prekybiniame ryšyje su depressurisation, atidaryme atsarginio išėjimo durų ar gelbėjimo valčių atveju vandeninio nusileidimo pripūtime.

Grafinis pavaizdavimas leidžia saugumo kortelėms būti suprastas kalbančių skirtinga kalba negu stiuardesės, taip pat kaip vaikai greitas svorio metimas ir neraštingi keleiviai. Kai kurios avialinijos aprūpina Brailio rašto versijas savo saugumo kortelių vizualiai susilpnintas.

Tiekėjas

Kai pasirūpinantis gamina naują lėktuvo serveriai hostingas saugumo kortelę ar atnaujina egzistuojantį, svarbu panaudoti patikėtą ir patyrusį inflight pasilinksminimo turinio paslaugų teikėją (CSP). Toks, kuris supranta lėktuvo saugumo procedūras, besiskiriančius lėktuvo modelius ir turi projekto įgūdžius, kad pagamintų aukštos kokybės, efektyvią saugumo kortelę. Geras CSP taip pat sugebės rūpintis visais jūsų kitais IFE reikalavimais toks kino filmas, televizija ir audio licencijavimas taip pat kaip saugumo filmai, reklaminiai video ir GUI projektas.

Kadangi prekės ženklo pastovumas yra aišku labai svarbus, tai taip pat naudinga avialinijoms, kad pasirinktų tiekėją, kuris turi patirtį gaminime pasilinksminimo vadovų skrydyje, neapmokestinamų žurnalų, brošiūrų, lakūnų ir skelbimų avialinijoms.

Kitas žingsnis avialinijai, kai tik tai turi teisę, išspausdintą dokumentai vietoje, turi svarstyti, kaip skaitmeninės platformos, tokios kaip video skrydyje ir audio, gali būti panaudotos, kad palaikytų pagrindines autoratlankiai saugumo žinutes ir padėtų keleiviams gėrėtis atsipalaidavusia ir atsipalaidavusia skridimo patirtimi.

Rašyti komentarą