Žemai kainos avialinijos vežėjai – kai kurios paslėptos kainos, kad atkreiptų dėmesį

parašė , 2012-01-21 21:42

Skridimas žemai kainos avialinijos vežėjai, (taip pat žinomas kaip biudžeto avialinijos) pigios paskolos gali būti efektyviu būdu sutaupyti kainą ant lėktuvo bilieto. Tai yra viena iš priežasčių, kodėl daug keliautojų renkasi šitas biudžeto avialinijas vietoj normalių komercinių oro transporto bendrovių. Tačiau jūs turite atkreipti dėmesį į tam tikrus daiktus, imdamas biudžeto avialinijas, kadangi yra specifinių priežasčių, kodėl jie gali pasiūlyti lėktuvo bilietus ant tokios žemos kainos. Dažnai ten yra paslėpti kaltinimai ar priemokos kitiems dalykams, kad jie nesako jums viršuje priekio. Yra kai kurių iš paslėptų kainų, kad atkreiptų dėmesį ant žemų kainos avialinijos vežėjų.
1.) Paprastai valgiai ant skrydžio nėra įtraukti į bendrą lėktuvo bilietą

Tai yra vienas iš pagrindinių faktorių ant to, kaip šitos biudžeto avialinijos gali sulaikyti kainas taip žemai. Kai jūs perkate savo vietą ant lėktuvo, paprastai kuris yra viskas, kurį jūs gaunate – Tik vieta ant lėktuvo. Todėl po to, kai jūs perkate savo lėktuvo bilietą, jie pabandys viršuje parduoti jums, klausdami, jei auto padangos jūs norite nupirkti valgius skrydyje, kad nueitumėte greta jūsų lėktuvo bilieto vietai, jūs nupirkote. Arba kitaip jie viršuje neparduos jums, bet ant skridimo, kai maisto vežimai bus varinėti, jūs turėsite užmokėti už maistą, kurį jie tiekia. Kad išlaikytų kainas žemą, žemiausios kainos oro transporto bendrovės įkraus papildomas valgiams skrydyje. Tai galbūt nėra blogas daiktas, kadangi kai kurie žmonės nori nesimaitinti ant lėktuvo. Taip tik atkreipkite dėmesį, kurie, jei jūs tikrai ketinate suvalgyti maistą, pateiktą ant lėktuvo, yra paruošti užmokėti.

2.) Tęskite, yra laisvas, bet registracija bagažo kainuos jums papildomas

Kita priežastis, kodėl žemai kainuoti kmu vežėjai gali įkrauti tokias nuostabias savo lėktuvo bilietų kainas yra tokia, kad registracijai bagažo jie apkaltins jus papildomas tam. Panašiai su valgiais skrydyje, jie pabandys viršuje parduoti jums, kad užmokėtų už registraciją bagažo paslaugos. Tačiau tai pasakyta, carryon bagažas vis dar laiko laisvu ir dalis bendro lėktuvo bilieto, kurį jūs nupirkote. Vėl tai gali būti geru daiktu, kadangi kai kurie žmonės neturi daug bagažo atnešti; todėl registracija paslaugų galbūt nėra būtina. Tai auto padangos ypač teisinga vidaus skrydžiams, kur jūs tiktai skrendate į kitą miestą tik greitam vizitui, kurio carryon bagažas yra pakankamas.

3.) Joks Pasilinksminimas nėra pateiktas oro transporto bendrovės

Nelaukite, kad turėsite valstybę meninės pasilinksminimo sistemos skrydyje ant šitų biudžeto avialinijos vežėjų. Atsiminkite, kad jūs jau mokate labai žemą kainą ant bendro lėktuvo bilieto, tokiu būdu oro transporto bendrovėms, kad surastų būdus sutaupyti kainas ant jų pridėtinių išlaidų, tai yra vienas rajonas, kur jie sumažins išlaidas. Tokiu būdu atkreipkite dėmesį į tai, jei jūs ketinate skristi ilgo atstumo kelionėje, serveriai hostingas kadangi jūs turėsite užtaisyti save su pakankamai daiktų, kad padarytumėte ant skrydžio. Tačiau tai pasakyta, jei tai yra trumpa vidaus kelionė tokia kaip 1 iki 2 valandų ilgio skrydis, tada jūs turite sugebėti gyventi be šio pasilinksminimo skrydyje.

Skridimas ant žemų kainos avialinijų turi daug kainos santaupų keleiviui. Tačiau, jei jūs turėsite kokį nors ypatingą poreikį, tada jūs turėsite svarstyti anksčiau minėtus faktorius, kadangi tai gali kainuoti jums papildomas! Tai pasakyta, iš viso kaina, išmintinga, tai turi būti vis dar labiau ekonomiškas negu vyraujantys avialinijos vežėjai.

Rašyti komentarą