3 Blogas pasirinkimas oro uostas transportas

parašė , 2011-10-17 21:33

Kai ieškote gauti važiuoti į ir iš oro uosto, bus galima daug klaidų. Tai ypač aktualu šiuolaikinių kartus, rubai su daug žmonių, susijusius su eismo, saugumo ir dar daugiau. Jei ieškote judėti pirmyn su bet kokio tipo oro uostas transportas išskyrus taksi paslauga, jums reikia ieškoti į žemiau pasirinkimas, siekiant užtikrinti, kad jūs gaunate kabina.

Draugai – pasikliaujant draugai yra didelis, kol jie per miego ir jie vėlai. Tikrai yra keletas gerų žmonių mūsų gyvenime, bet daug to, kad vėlai ir kai tai atsitiks, jūs vėlai, ir praleisti jūsų skrydis. Don’t remtis draugai, ypač, kai kalbama apie klausimus, kurie yra labai svarbu, kad dėl laiko. Vieną kartą plokštumos lentų ir lapai, nėra nieko jūs galite padaryti.
Autobusų – ten yra daug autobusų, kad eiti į oro uostą, bet Diminuzione į autobusą yra laiko, gauti apranga iš taško a iki taško B. kelyje, autobusų baigiasi sustabdyti daug kartų, kai juda į priekį, ir gali sukelti daug problemų, per ilgą laiką. Nors tai ekonomiškai efektyvi, žmonės bus rasti kad autobusu galima gauti perkrautas ir užtrukti ilgą laiką. Tai taip pat galite baigti priėmimo jūs vėlai.

Vairavimo – jūs galite kontroliuoti savo likimą vairavimo, bet jūs turite susiduria su eismo ir tada rasti ilgą laiką (arba trumpą laiką) automobilių stovėjimo aikštelė. Automobilių stovėjimo aikštelės aplink oro uoste gali baigti įkainojimo rankos ir kojos, kuri nėra ekonomiškai efektyvi ir dauguma žmonių. Gauti į oro uostą laikas yra paprastas, bet tada ieškant stovėjimo pasirinktį, nebus teisę apmokestinti jus per daug, tai bus sunku.

Geriausias yra gauti taksi paslauga jums iš ir į bet kokį pagrindinių didmiesčių baidariu trasos oro. Paprastai atitikties įvertinimo įstaigų yra greičiau ne tarnauja jums ir gali jums iš taško a į tašką b straightway, taip, kad jūs esate ne elementų gauti bet kur su problemomis. Jums baigti rasti kad jums jūsų vietos laiku, galite baigti mokėti gerokai mažiau nei dauguma kitų planų, ir jūs gaunate paslaugos tipą, kad jūs tikitės iš vienas ant vieno paslaugos.

Tikrai galėtų pabandyti ir eiti su kitų variantų, bet niekas rūpintis tiek, kiek jums padaryti. Ne mažiau kaip AĮI gali padėti jums judėti pirmyn paėmimą galite tam tikru laiku ir įsitikinkite, kad jūs gaunate oro uosto be net minutę vėlai. Ne palikti jį iki tikimybė; Įsitikinkite, kad jūs suteikiate sau pakankamai rubai internetu laiko, kad judėti pirmyn su gauti į oro uostą. Atminkite, kad draugai, kurjeriai, vairavimo ir autobusų nesiruošia jums į vietą, jums reikia laiko, taip, kaip gera taksi gali. Nesvarbu, ar esate miestelio arba didelis Zamaszysty miestas, jums suprasti, kad yra paslaugų, kad jūsų srityje mažų tarifu, todėl įsitikinkite, kad ištirti jų ir gauti sau į oro uostą greitai.

Rašyti komentarą