Skyrest kelionės pagalvę – Atskridimas komfortas

parašė , 2011-10-17 11:30

Jei jūs turite suplanuoti kartais skrydis netrukus didžiausių bijojimas, jei jums ne kelionės pirmąja klase, yra perspektyva nepatogu už valandos pabaigos. Miegoti yra reali grėsmė ir kai kurie keliautojus yra beveik neįmanoma. Tai daro ilgo nuotolio skrydžio nelengvas patirtį ir vienas, kad laimikis pirmosios poros dienų baidariu nuoma jūsų paskirties vietoje, kaip jūs pernelyg pavargę mėgautis save.

Vienintelė priežastis, dėl rasti miega sunku plokštumoje yra pozicija, kad esate. Posėdžio vertikaliai nėra geras taip ne būdas suteikti savo galvą paramos, reikalingos galėsite atsipalaiduoti. Tai yra, kai Skyrest kelionės pagalvę ateina. Vietoj kovoja miegoti vertikalioje padėtyje, šioje kelionės pagalvę yra pripūstos ir laikyti prieš jums, miltų dėklo arba savo juosmens
Tada galite leisti savo galvą atsipalaiduoti į jį ir neturi jokių rūpesčių apie tiek keliautojas, sėdint šalia jūsų.

Skyrest kelionės pagalvę yra paprastas, bet labai veiksminga mažai išradimas. Tai taip paprasta, kad jis yra surprizing, kad nėra didžiulės pasirinkimas bet rasite, kad ne daug bendrovių daro šių pripučiamos kelionės pagalvės. Iš nedaugelio, kurie yra prieinami rasite, kad Skyrest atrodo labiausiai populiarus. Jis yra vienas, kad turi dauguma ir aukščiausią apžvalgos. Kai aš pirmą kartą pamačiau kitą keleivių, naudojant vieną iš šių pagalvės Jaučiausi paskolos studentams taip pavydėjau juos. Aš mačiau per žurnalas Norėdami pamatyti, jei jie nupirko jis iš ten ir tada galėčiau įsigyti vieną per lėktuve. Iš tiesų, jis pakimba mano protas tiek daug, ypač todėl, kad aš labai nepatogu skrydžio, kad kaip tik aš namo aš pamačiau jį pasirengę už kitą kartą aš keliavo.

Jei ieškote nusipirkti vieną, yra geriausia pirkti prieš jūs atvykstate jūsų skrydžio. Oro uosto dovanų parduotuvės ima viršų kainas ir jums gali padaryti milžinišką taupymo yra šiek tiek daugiau apsukrūs. Galite įrašyti iki pusės kainos, kad oro uosto realizavimo už.

Kitas plius pirkti Skyrest kelionės pagalvę yra kompaktiškas, ji suteikia jums, kai jūs pakuotės jį į savo skrydžio maišą. Trunka tik keletą minučių padidinamas, serveriai kai norite naudoti ją, ir baigę, jūs galite tiesiog siaurinti ji ir pakuotės jį toli dar kartą. Daug lengviau nei bando atlikti įprastą pagalvės iš namų.

Rašyti komentarą