6 būdai panaudoti jūsų laiką per kelionę lėktuvu

parašė , 2011-11-13 13:44

Avialinijos kelionės yra apskritai įdomios. Tačiau, ilga kelionė galėjo būti nuobodi kartais. Nors avialinijos tikrai aprūpina pasilinksminimą skrydyje, yra kažkokių kitų būdų panaudoti jūsų praėjimo laiką efektyviau. Per ilgą kelionę su daugialypiais streikais, jūs galite surasti tai įdomus pabandyti daiktus, kurie gali sulaikyti jus įsitraukusį.

Pasilinksminimas skrydyje priklausytų nuo kelionės klasės, kurioje jūs keliaujate. Avialinijos aprūpina gerą pasilinksminimo priemonę pirmajai klasei ir verslo klasei, bet tai gali būti apribojama ekonomikos kelionėse. Jūs galite taip pat išleisti savo laiko skaitymo žurnalus, periodinius leidinius, pilates popierius ar gėrėtis pasaulio vaizdu po. Yra dar kai kurie būdai pabūti jūsų įdomioje kelionėje.
Miegojimas yra Geriausias: daugeliui, miegojimas galbūt neketina naudoti jų laiką efektyviai. Tačiau, geriausias. Miegojimas laive galbūt nėra taip patogus kaip jūsų lovos kambarys, bet geras prisnūdimas yra lsmu sa galimas duotas, jūs gaunate tinkamą vietą. Tai aktyvins jus jūsų kelionei po skrydžio. Vienintelis laikas, kai miegojimas gali būti atmestas yra toks, kai jūs važiuojate su vaikais. Atsižvelgiant į jumis randa teisingą vietą, miegojimas gali aktyvinti jus jūsų kelionei laive ir po to.

Muzika yra Akivaizdus Pasirinkimas: Jūsų mėgstamos muzikos klausymas yra taip pat geras per kelionę. Naudojant iPod ar mobilaus ryšio telefoną, pakrautą muzika, yra, gali būti apsišvietęs.

Geras Pasikalbėjimas yra Džiaugsmas Amžinai: geras pasikalbėjimas serveriai.lt nuolaida yra būdas pasimokyti apie žmones ir savęs savarankiškai. Jei jūs surasite teisų asmenį ir sumušite gerą pasikalbėjimą, tai padarys jūsų praėjimo laiką malonų. Kaip žmonės nuo skirtingos vietų ir kultūrų kelionės kartu, gali būti daug, kad kalbėtų apie. Tačiau, tai yra taip pat įgūdžio ir ekspertizės klausimas gauti žmones atidaryti.

Knyga yra Jūsų Geriausias Draugas: Nors skaitymas yra daugiau introverto veiklos, tai yra tuo, ką knygos skaitytojas mėgtų padaryti. Pasiimkite su savimi savo mėgstamą knygą, kad skaitytumėte tuo metu, kai jūs važiuojate. Jei jūs nešate nešiojamąjį kompiuterį ar tabletę, tai gali padidinti jūsų opcijas išsirinkti iš. Šis būdas jūs galite sukaupti skaitmenines savo geriausių pavadinimų kopijas. Taip pat patogu perskaityti naudojimą tabletės kompiuterio ar knygos skaitytojo.

Skaitmeninė Žiniasklaida ir Pasilinksminimas: Neškite tabletės kompiuterį ar nešiojamąjį kompiuterį, ir jūs turėsite daiktų pasaulį, kad padarytumėte tuo metu, kai dedikuoti.lt jūs važiuojate. Tabletės yra geriausias keliautojui, kadangi jie yra lengvi nešti. Jūs galite gėrėtis kino filmais, žaidimais, video ir net padaryti jūsų darbą per kelionę. Jie yra dideli verslo žmonėms ir vykdomiesiems keliautojams.

Pabandykite Apmesti ar Nupiešti: Tai gali būti nelyginiu pasirinkimu daugeliui. Bet duokite tam bandymą, ir jūs galite atrasti kažką naujo apie save savarankiškai. svetainiu kurimas Mažas bloknotas ar apmatų knyga gali būti geri, kad nupieštų kažką ar tik pradėtų paišinėti. Tai yra didelis senas būdas praleisti jūsų laiką efektyviai.

Įkyrėjimas ir laukimas gali būti įtempti. Tuo metu, kai jūs važiuojate, įsitikina, kad jūs laikote save linksmintą, kadangi jūs ruošiatės poskrydžio kelionei.

Rašyti komentarą