Kaip padaryti oro uostą, statydamas automobilį lengvą

parašė , 2011-11-12 20:55

Oro uostų dauguma siūlo įvairovę pasirinkimo kai prieita prie automobilių aikštelės. Apskritai yra kas valandą, ekonomika, ir net kasdieninės normos. Yra apranga net pasirinkimas, kuris yra daug patogesnis bet žymiai brangesnis pasirinkimas, toks kaip kamerdineris, statantis automobilį. Pirmas patarimas kai prieita prie pinigų ant oro uosto automobilių aikštelės taupymo skambina priekyje ar tikrina jūsų oro uosto žiniatinklio svetainę, kad įsitikintų, kad jūs žinote normas automobilių aikštelei ir tiksliai vietai ar garažo ar automobilių aikštelės paslaugos, kurią jūs ketinate panaudoti.
Kitas svarbus patarimas turi įsitikinti, kad jūs laikote savo automobilių aikštelės bilietą. Kai kurie oro uostai įkrauna tam, kad prarastų jūsų bilietą. Jūsų bilietas gali būti naudingas jums pagalboje atsiminti, kur jūs statėte automobilį be to. klubas buda Kai kurie asmenys randa, kad lengviau palikti jūsų automobilių aikštelės bilietą automobilyje, kuris yra paliekamas, kad išvengtų prarasti bilietą. Šiuo atveju labai svarbu užrašyti, kur jūs statėte automobilį nešiojamajame telefone ar PDA, kad įsitikintumėte, kad jūs nepasidarote prarastas.

Didelė pagalba per šventes planuoja užlaikymus. Turėkite galvoje, kad per šventes daug žmonių apleidžia dėl tos pačios vietos. Tai reiškia, ten vis mažiau paliks pasiekiamą erdvę. Šventės reiškia daugiau eismo per visą važiuojamąją kelio dalį ir ypač oro uoste ir oro uosto garažuose. Planuodama automobilių aikštelę tolimiausiame toli erdvė yra geras būdas svetainiu talpinimas pigiau įsitikinti, kad jūs nesate pavojuje praleisti savo skrydį. Šventės yra taip pat vienas iš žinomiausių laikų metų oro užlaikymams, taip būti įsitikinusios, kad atmins tai, planuodamos jūsų šventės išvykimą.

Buvimas informuotas yra vienas iš geriausių būdų taupyti laiką, pinigus, ir sutrukdyti nusivylimams, važiuodamas. kraujo tyrimai Žinojimas, kurie oro uostai turi šaudyklinius maršrutus yra svarbi informacija svarstyti. Ši informacija yra dažnai randama tinkle, bet gali net būti surasta, skambindama ticketing rašomajam stalui anksčiau jūsų išvykimo. Nuo ticketing rašomojo stalo jūs galite taip pat gauti informaciją ant to, kas lauktas laukia, laikas galėtų būti. Įsitikinkite, kad jūs kviečiate vietinę ticketing įstaigą ir ne bendrą informacijos liniją, kad gautumėte specifinę informaciją, tinkamą jūsų šventės planams. Įsitikinkite, kad turėtumėte tinkamą informaciją tokią kaip jūsų reiso numeris ir praėjimo laikas ir data, patogi tuo atveju, jei oro uostas prašo dėl šios informacijos.

Oro uostas palikdamas kvito kodus gali būti kitu būdu padaryti jūsų kelionę lengvesnę. Tai yra puikus būdas taupyti pinigus ir studentu atstovybe žinoti tiksliai, kas laukti nuo oro uosto automobilių aikštelės. Jei jūs laikotės visų šitų patarimų ir užtrunkate daiktų viršūnė, jūs galite sutrukdyti daug nusivylimo, važiuodamas šventėse.

Rašyti komentarą