Afganistanas – šalis, kuri užgrobia daugelio wanderers dėmesį

parašė , 2013-05-15 16:13

Kas yra ant jūsų proto? Jūs būtumėte galvojęs apie palankų maršrutą iki šiol, kur jūs vadovaujate į. Jei jūs neturite, mes galime rekomenduoti jus vienas. Jūs norite prasibrauti į Afganistaną? Mes girdėjome taip? Mes laukėme kažko kita būti doras su jumis. Mes galime suprasti, kad yra labai daug asmenų, kurie galbūt nenori pradėti kelionės į šią Azijos šalį, kadangi ji paliudijo tiek daug išreiškiant atgarsiais, kurie kilo sveika mityba iš karo, kuris prasidėjo tarp Amerikos karių ir Talibano. Afganistanas buvo sudaužytas į dalis per Talibano viešpatavimą. Bet tai nesutrukdė planams entuziastingų keliautojų, kurie negali apsieiti be judėjimo nuo vienos vietos kitam. Todėl, jie rezervuoja skrydžius į Afganistaną, kad susitiktų neįtikėtinas lankytinas vietas, kurios apims jus nuo jūsų kojų

Sveiki atvykę į Afganistaną!

Turizmo pramonė greitai įgijo kraštą, kadangi atrodo, vis daugiau žmonių svarsto šį maršrutą kaip savo žavėtą. Tai yra dėl priežasties, šalis yra suspausta lankytinomis vietomis, į kurias jūs negalite pasukti aklos akies. Jei mes kalbame apie šios nacijos žmones, jie ima didelę prasmę pasididžiavimo muitine, tradicijomis ir kultūriniu paveldu. Afganistanas yra šalis, kurios istorija gali būti surasta atgal į tūkstančius metų, kai puikiausios senovinės serveriu talpinimas vietos tokios kaip Bamiyan, Kandhar, Gaznis ir daug kitų iš pradžių pradėjo skleisti jų šaknis. Kai žemės kasimo darbai buvo atlikti įvairiose archeologinėse svetainėse šioje nacijoje, įrodymai žmogaus būsto, kuris priskyrė 50 000 pr. Kr. buvo surasti.

Kaip apie išsirengimą į kelionę kartu Kabule, Afganistano sostinėje?

Kabulas – Pripažintas kaip Afganistano sostinė, Kabulas yra vienas iš labiausiai pripažintų maršrutų, kurie įkalbinėja gausius klajūnus nuo kiekvieno jaukaus kampelio ir pasaulio kampo. Jūs surastumėte daug trokštančių keliautojų, skrendančių pigiu reisu į Kabulą nuo kreditai internetu Londono kelionei, kuri negali būti ištrinta iš atminčių. Daugelis galbūt gyvena prie supratimo, kad Kabulas yra užpildytas didelių dykumų ir nieko kita. Bet šis tvirtinimas nėra teisingas. Yra daug įsimintiniausių vietų, kurias jūs negalite pražiūrėti.

Kabulas yra kultūrinis ir ekonominis šalies centras. Tai su spūstimi supakuojama su jaudinančiomis atrakcijomis, kurios yra vertos kiekvieno penso, kurie yra paminėti apačioje:

√ Darul Aman Palace

√ Bala Hissar

√ Kabulo Centrinė miesto dalis

√ Paghman Sodai

Taip, kodėl laukia, kai jūs galite užgrobti pigius Kabulo skrydžius? Jūs tikrai gerai praleisite laiką Kabule.

Rašyti komentarą