Turizmas Dubajuje padidėjo dramatiškai

parašė , 2013-05-01 12:27

Įžanga

Dubajus yra vieneri ilgalaikiai kreditai internetu iš septynerių Jungtinių Arabų Emyratų. Pastaraisiais metais tai užaugo nepaprastai kaip turistinis maršrutas, specialiai trumpoms šventėms, kad padarytų pirkimą, mato šiuolaikinę architektūrą mieste Dubajuje, einančiame per dykumą, ar tik atsipalaiduoja ant paplūdimio.

Gyventojai

Dubajus turi apytiksliai pusantrų milijonus gyventojų. Santykis tarp vyrų ir moterų yra labai nelygus: maždaug 1 milijonas vyrų ir 500 000 moterų. Tai yra dėl didelio kiekio užsienio darbuotojų, kurie atvyksta į šalį. Jie yra daugiausia vyrai nuo Pakistano, Indijos ir Bangladešo, daugiausia statybos darbuose.
Vieta

Emyratai yra pinigines vyrams esantys į Rytus Arabijos pusiasalio Persijos įlankoje. Dubajus yra ribotas Abu Dabio ir Sharjah Emyrato. Hatta anklavas ribojosi prie Omano. Miestas Dubajus guli visiškai Persijos įlankoje šalia burnos Khor Dubajaus, srovės druskos vandens, kuris bėga įstrižai per miestą. Dubajus turi ištęsimą daugiau kaip 4000 km ².

www.b-a.eu – tai viena iš puikių internetinių parduotuvių.

Ekonomika

Dubajaus ekonomika iš pradžių bazavosi išimtinai ant naftos pajamų. Bet kadangi naftos turtas nėra taip didelis, Dubajus paėmė kitą kursą. Dangoraižių ir kitų šiuolaikinių pastatų statyba vaidina svarbų vaidmenį vietinėje ekonomikoje. Be to, Emyratai gyvena prekyba, ir tai yra svarbus finansinių paslaugų centras. Turizmas taip pat padidėjo dramatiškai: 2000 metais šalis buvo aplankyta 3 milijonų turistų, ir 2010, 10 milijonų turistų yra laukti.

Visuomeninis transportas

Dubajus turi puikų autobusų tinklą. Yra taip pat naktinis autobusų tinklas: tarp pagrindinių sustojimų, išplatina autobusą kiekvienas pusvalandis. Yra taip pat metro linija. 2010 pabaigoje, jis, kaip laukiama, pradės valdyti antrą požeminę liniją, ir jau suplanavo trečdalį ir ketvirtą. Gražus pasivaikščiojimas yra, kuris tampa su atidarytu (keltas ant Upelio), nemokamas kreditas net kad pamatytų gražų miesto vaizdą.

Eismas ir statantis automobilį

Tuo metu, kai Dubajus investavo didžiulius kiekius į magistralių statybą, kelių ištęsimas neaukština tuo pačiu tempu kaip eismo vystymasis. Jis nėra rekomenduotas išvykti per jūsų automobilių nuomą su piko valanda: eismas keliuose aplink Dubajų yra paralyžiuotas. Yra keturios vietos Dubajuje, kurios reikalingas nuostolio užmokesčio. Tai vyksta automatically. Grąžindamas jūsų nuomojamą automobilį, jus apkaltins nuostolio kaina.

Oro uostai

Dubajus Tarptautinis Oro uostas yra esantis tiktai 4 kilometrai nuo miesto centro. Su nuomojamu automobiliu jūs galite pasiekti oro uostą prie D-89 Greitkelio (taip pat žinomas kaip Al Maktoum kelias, oro uostas, ar kelias į Khawaneej). 2010 atidaro naują oro uostą, tarptautinį oro uostą Al Maktoum, už 35 kilometrų į pietvakarius nuo miesto Dubajaus. Tai bus didžiausias oro uostas pasaulyje ir bus panaudojama tiktai užsienio kompanijų. Skrydžiai į Dubajų yra lengvai pasiekiami nuo bet kokios pasaulio dalies. Tai reiškia jo svarbumą kaip tarptautinį miestą. Turistai nuo po visą pasaulį turi daug palūkanų dėl Dubajaus.

Viešbučiai

Su augančiu turizmo svarbumu, yra plačios įvairovės Viešbučių Dubajuje. Keli yra ekstravagantiškai prabangūs (žinomiausias ir brangiausias pavyzdys yra Burj al – arabas), bet jūs galite surasti pigesnis ir vis dar labai geri viešbučiai. Tikri Viešbučiai žema kaina nėra Dubajuje.

Rašyti komentarą