Air france

parašė , 2013-07-14 14:48

Jūs galbūt pamatėte lėktuvus su mėlynais, baltais ir raudonais ruožais ant gudronuotos skaldos dangos anksčiau ir manėte, kad jie vadovavo Charles De Gaulle Paryžiuje. Tačiau, neleiskite vardo kvailinti jus. Air France yra viena iš pasaulinių labiausiai važiuotų avialinijų. Pernai tai perskrido per 60 milijonų žmonių 198 maršrutai visame pasaulyje. Pasimokykite daugiau apie unikalią prancūzų avialiniją ir kur ji gali paimti keleivius.

Oficialiai suformuotas 1933 iš penkių skirtingų avialinijų susijungimo, Air France atstovavo savo kilmės šaliai globalinė bendruomenė su pasididžiavimu. Iš tikrųjų, 2004 tai buvo įvertinta kaip didžiausia avialinija Europoje. Tais metais tai pamatė daugiau kaip 25 procentus rinkos dalies ir turėjo didžiausias operacines pajamas bet kokios kitos avialinijos pasaulyje
Šiandien tai skrenda į 92 šalis su 163 skirtingais maršrutais. Lėktuvai, kuriuos tai valdo apima flotilę ir Aerobuso, ir Boingo lėktuvo. Boingo lėktuvai yra skraidinti ilgiems laimikio skrydžiams, ir jūs būsite susodintas ant Aerobuso lėktuvo trumpesniems šuoliukams.

Avialinija yra headquartered į šiaurę nuo Paryžiaus, ir kiekvienas lėktuvas skraidina prancūzų vėliavą su pasididžiavimu. Avialinijos globalinis centras yra esantis Paris Charles De Gaulle Airport. Prancūzijoje vienišoje, Air France skrenda į 35 maršrutus. Tačiau, už Prancūzijos ribų maršrutų sąrašas pasklinda per šešis žemynus. Nuo Kubos, Brazilijos ir Argentinos į Kiniją, Kamerūną ir Pietų Korėją, Air France gali paimti jus į daugumą maršrutų pasaulyje.

Kaip dalis jos susijungimo su KLM 2003, avialinija sugebėjo išplėsti savo sąrašą maršrutų per Dangaus Komandos Sąjungą. Tuo laiku, kai jie prisijungė prie sąjungos, buvo avialinijų, atstovaujančių Meksikai, Italijai, Kinijai, Korėjai, JAV, ir kitoms šalims. 2007, Air France suvienijo pastangas su Deltos Avialinijomis partnerystėje, žinomoje kaip Atidaryta Dangaus avantiūra. Efektyvus 2008, tai įgalino keturias avialinijas koduoti akciją ir užaugti naujose rinkose kartu. Prisijungdama prie visų šitų grupių, avialinija plečia savo globalinį pasiekiamumą.

Kai jūs skraidinsite Air France į vieną iš jos daugelio maršrutų visame pasaulyje, jūs galite laukti, kad surasite keturias skirtingas klases ant daugumos lėktuvų.

La Première – aukščiausia patogumo ir paslaugos pakopa, jūs galite surasti malonumus kaip vairuotojo paslauga į lėktuvą, atskirą darbo erdvę, giriamuosius 30 minučių masažus, ir išskirtinį pietų rajoną.

Verslas – vietos šioje kabinoje Užsakymas garantuoja malonią ir atsipalaiduojančią patirtį nuo tų laikų, kai jūs gaunate savo bilietą į tai, kai jūs paliekate savo skrydį.

Aukščiausios kokybės Ekonomika – Šis kabinos skyrius leidžia keleiviams didesnį kojos kambarį ir geresnį patogumą.

Ekonomika – Tuo metu, kai paslaugos lygmuo yra tas pats čia kaip kur nors kitur ant lėktuvo, keleivių ekonomikoje įvertins, kad šitos vietos įeina geriausia kaina.

Rašyti komentarą