Praraskite save amžiname kreipimesi Pekino dideles atostogas

parašė , 2013-07-29 14:25

Yra jūs tarp tų, kas mėgsta važiuoti atgal per kasimą šaknų begalinio pasakojimo, kuris vieną kartą egzistavo? Praeities laikai žavi jus giliai viduje?

Atsikirtimai į anksčiau minėtus nustatytus klausimus gulėtų protuose tų, kas mėgsta istoriją ir padarė paslėpto pasakojimo apie laikus atidengimą nueitą vienos iš jų aistrų. Jie netiki laiko išleidime nuslysti jų rankos kai prieita prie kelionės į maršrutą, kur jie pasiekia, kad atrastų senovinį pasakojimą apie imperatorius ar dinastijas, kurios vieną kartą gyveno. Jei jūs laikote tą patį supratimą kaip jie, tai yra laikas, kurį jūs pakeliate ant savo kojų ir rezervuojate skrydžius į Pekiną. Pekinas yra miestas, kurio istorinis fonas priskiria daugiau kaip 3 000 metų. Įvertintas kaip Žmonių Kinijos respublikos kapitalas, Pekinas yra vienas iš populiariausių ir tyrinėtų miestų Azijos žemyne

Sveiki atvykę į Pekiną!

Jūs surastumėte daug priežasčių, kurios didžia dalimi sudaro faktą, kodėl Pekiną svarsto kaip širdis Kinijos ir kodėl žmonės ima Kinijos kapitalą, kad būtų ant jų kelionės maršrutų viršūnės. Laikoma, kad Pekinas yra ekonominis, kultūrinis ir politinis centras šalies daugiau kaip 8 šimtmečius nuo tų laikų, kai Juanio Dinastija pradėjo skleisti savo šaknis. Tai yra išvystytas miestas šalies ir įžymu dėl jos unikalios istorijos ir kultūros. Kas yra daugiau? Tai dabar tapo svarbiausiu keliautojų centru, kuris liudija daugiau kaip 10 milijonų turistų, imančių į orą kasmet.

Šis užimantis kvapą Kinijos miestas yra užlietas muziejais, rūmai, senos šventyklos, gražūs sodai ir sąrašas neatvyksta į pabaigą.

Paimkime kelionę kartu į žemiau paminėtų įsimintiniausių vietų Pekine, kurios yra vertos jūsų vizito, ar ne?

1) Didžioji Kinų siena – Jūsų kelionę į miestą laikytų neužbaigtą, jei jūs nevadovaujate į didingą Didžiąją Kinų sieną. Tai taip pat žinoma kaip Badaling Didelė Siena ir pripažįstama tarp aštuonių stebuklų ant planetos. Daug istorijos entuziastų skrenda pigiu reisu į Pekiną nuo Hitrou, kad pamatytų prabėgomis šios neįtikėtinos sienos. Tai yra pasaulinė didžiausia handmade struktūra.

2) Uždraustas Miestą – Uždraustas Miestas yra viena iš populiariausių atrakcijų mieste. Tai vieną kartą turėjo papratimą būti namais tironams ir imperatoriams prieš 500 metų. Tai įžymu kaip vienas iš reikšmingiausių paminklų pasaulyje ir buvo įrašyta į sąrašą kaip Pasaulinė Paveldo Svetainė UNESCO.

3) Vasaros Rūmai – Vasaros Rūmai buvo pripažinti kaip Pasaulinė Paveldo Svetainė ir yra žinomi dėl jos neįtikėtinos senovinės architektūros. Tai apima paviljonus, sodus, gėles ir tiltus.

Taip, užgrobkite pigius Pekino skrydžius ir jauskite meilę begalinei istorijos daliai.

Rašyti komentarą