Asmeninis rūpinimasis ant pigiausių tarptautinių skrydžių

parašė , 2014-10-23 16:07

Orinė Arabija yra pigus Jungtinių Arabų Emyratų vežėjas, kuris paveikia kelis suplanuotus maršrutus į daugiau kaip 80 maršrutų. Arabiškos Lėktuvnešio Organizacijos sąjungos dalis, šis LCC apima padavimų dalis Šiaurės Afrikos, Centrinės Azijos ir Indijos subkontinento, kuris apima apytiksliai 90 oro uostų. Greitas šio vežėjo dydis yra daugiau kaip 30, susidėdamas Aerobusas A320-200 modeliai. Sharjah Tarptautinis Oro uostas yra pagrindas šio vežėjo, nuo to, kur tai siūlo kelis susijusius skrydžius. Dažni lakūnai turi nuomonę, kad patogi kelionė gali būti laukta su Oru Arabijos užsakymas, rinkdamasi vietas su pakankama vieta kojoms ištiesti, vietos metimu ir strėnų palaikymu. Yra pakankamas skaičius Verslo ir Ekonomikos vietų pagal reikalavimą keleivių jo lėktuve

Tualeto reikmenys – Naudingas Komplektas

Paslaugų ir malonumų šeimininkui pateikia borto šis vežėjas jo keleiviams; tačiau, kelionės ekspertai teigia, kad yra kelios būtinos sąlygos, kad neštų, kad išvengtų bet kokios rūšies nepatogumo per skrydį. Pakuojant bagažą prieš įsėdimą į pigiausius tarptautinius skrydžius, ganėtinai svarbu pasiimti reikalingas tualeto reikmenis su savimi, kad garantuotų asmeninį rūpinimąsi ir higieną. Kelionės tualeto reikmenys yra tie kasdieniniai maži dalykai, kurie sudaro svarbios dalies kasdienio gyvenimo ir gali būti ganėtinai naudingi priežiūroje pagrindinio gerai esantis, važiuodami. Ypatingas dėmesys yra reikalingas, pakuodamas šituos dalykus, kadangi kelionės lėktuvu bagažas yra apribotas ir reikalauja protingo ir atidaus pakavimo.

Kas Nešti

Pirma, žmonės turi svarstyti tuos dalykus, kuriuos galėjo lengvai nešti, ir patvirtinti plastmasiniai krepšiai turi būti panaudoti daiktams, kurie gali tekėti ar sulūžti kaip grietinė ir nago dažai. Svarbus punktas, kad svarstytų čia turi ankstesnes žinias to, kokiam tipui ir skysčių svoriui leidžia būti nešti pagal tam tikrą avialiniją. Tai įgalins lakūnus susipakuoti daiktus pagal nurodymus vežėjo ir turėti produktų pritaikymą neįgaliesiems. Pilni dydžio buteliai trenka, ir kondicionieriai gali būti padėti į languotus krepšius po pakavimo plastmasiniuose užtrauktuko spynos maišeliuose ar nešti-ons.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Mažas butelis rankos sanitizer gali būti pasiimtas su savimi, neša – ant, vėl užtrauktuko spynos krepšyje, kadangi tai gali tekėti pusiaukelėje. Apskritai manoma, kad plaukų želė ir plaukų putėsiai yra skysčiai prie daugumos avialinijų, tokiu būdu tipinis butelis yra patartas, kuriam gali leisti įeiti, neša – ant krepšio kitaip, pilni dydžio buteliai gali įeiti į languotus krepšius. Žmonės, kurie teikia pirmenybę papildomam rūpinimuisi dėl jų odos, gali paimti drėkinamuosius kremus, sunscreens ir kitus odos rūpinimosi produktus į priekį. Akiniuoti žmonės ar dėvintys kontaktinius lęšius gali paimti tipinius butelius lęšio valytojų, kuriuos tai per tinkamai supakavo. Taip pat patariama nešti taip daug kiekio valytojo, kuris bus reikalingas kelionei, priklausomai nuo trukmės.

Nešimas sudaro, ir makiažo valikliai yra kitas daiktas, kuriam reikia protingo pakavimo, kadangi moterys paprastai yra trikdomos apie tai. Pokštas turi paimti minimumą, kuris išleis juos atrodyti padoriai geras, be patogios kelionės galimybės suteikimo. Tas pats yra daiktas su makiažo valikliais, ir keliautojai gali nueiti daug valančių audeklų, pasiekiamų rinkoje.

Rašyti komentarą