Patarimai tam, kad gautų pigesnius verslo klasės bilietus

parašė , 2014-11-08 11:50

Jei jūs planuojate skristi ilgu reisu, patartina svarstyti pirmos ar verslo klasės skridimą. Tai duos jums galimybę gauti daugiau kambario ir patogumo. Tačiau, iš pradžių ir verslo klasės bilietai yra brangūs ir jei jūs negalite ar nenorite užmokėti daugiau, jūs turite būti ieškant nuolaidų ant kelionės žiniatinklio svetainių.

Kaip matas, patartina svarstyti pašalinimą jūsų slėptuvės tarp avialinijos paieškų, ypač skirtingomis dienomis/savaitėmis. Tai sutrukdys senoms kainoms, rodytoms vietoje naujų vieno dolerio banknotų, ir tokiu būdu praleidžiančioms geriausias kainas. Patarimai tam, kad gautų pigius verslo klasės bilietus apima:
· Užsisakykite elektroninio pašto pavojams

Daug kelionės žiniatinklio svetainių aprūpina vieno sustojimo parduotuvę, kuri padeda jums lyginti kainas, kurias įkrauna skirtingos oro transporto bendrovės bet kuriuo laiku. Todėl, tai svarbu tęsiniui ant kainos pakeitimų. Jūs galite svarstyti užsisakymą elektroninio pašto pavojus, kurie informuoja jus apie bet kokius kainos pakeitimus.

Be to, po bilietų pirkimo, neneužsisakykite nuo elektroninio pašto pavojų. Tai padės jums laikyti taką reikšmingų lašų, žemiau kainos, kurią jūs užmokėjote. Tokiomis aplinkybėmis, jūs galite svarstyti grąžinimo nuo avialinijos gavimą.

· Kelionė, ne piko

Kad taupytumėte pinigus ant jūsų bilieto, jūs galite svarstyti skridimą per nemėgstamus laikus. Pasiūla ir paklausa yra normaliai aukšta nuo 10am į 7pm negu vidurnakčio valandos. Todėl, jūs esate geresnis skristi ne piko.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Be to, jūs galite svarstyti pirkimo bilietus ir skridimą per šventes. Daug žmonių nori atsipalaiduoti per šventes, užuot turėję reikalo su kankyne, jungta su kelione lėktuvu. Todėl, jūs galite laukti bilietų būti daug pigesnis.

· Aukščiausios kokybės kreditinė kortelė

Kad turėtų naudos iš pigesnių normų, svarbu svarstyti pasirašymą aukščiausios kokybės kreditines korteles. Kai kurios iš kortelių siūlo 2 1 ypatinguosius ant avialinijos bilietų pirmoje ar verslo klasėje.

Jūs galite svarstyti ieškojimą kortelės, kuri yra jungta su vienas ar kelios jūsų privilegijuotų avialinijų. Arba kitaip, jūs galite svarstyti pasirašymą aukščiausios kokybės kortelės, kuri yra jungta su privilegijuota avialinija nuo jūsų kreditinės kortelės kompanijos.

· Naujovinimas

Jūsų pigiausios klasės bilieto naujovinimas gali turėti reikšmingą reikšmę į jūsų kišenę, leisdamas jus skristi patogiau ir padaryti daugiau, kai jūs pasiekiate savo maršrutą.

Daugelis avialinijų nusprendžia parduoti savo vietas už mažiau, prieš valandas prieš suplanuotą išvykimo laiką. Mintis išvengia tiek kiek įmanoma skraidinti lėktuvą su tuščiomis vietomis. Naujovinimas siūlo jums galimybę taupyti pinigus ant verslo klasės.

Rašyti komentarą