Avialinijos bilieto kainos – 5 daiktai, kurie paveikia kainą

parašė , 2011-11-03 14:59

Kada nors norėtas žinoti, kaip jūs galbūt sumažinote kainą to avialinijos bilieto nuo jūsų nesenos kelionės? Yra labai daug daiktų, kurie nusprendžia, kiek užmokėti už tai. Yra kai kurie faktoriai, kurie paveikia lėktuvo bilieto kainą.

Kur jūs gaunate savo bilietą

Skirtingi būdai gauti bilietą tinkle rezervuoja, kelionių agentūros ir telefoninis užsakymas. Geriausiai kiekvienas tinkle rezervuoja, verčiau tiesiogiai nuo avialinijos žiniatinklio svetainės. Jie aprūpintų opcijas palyginti ir sumažinti kainą. Užsakymas telefonu gali privesti sveika mityba prie dviprasmybės, kol jūs nesate ekspertas. Tai yra todėl, kad detali informacija negali būti pasidalinta. Kelionių agentai panėšėja į parduotuvės savininkus ir turi ieškoti naudos iš siaurų ribų, kurios gali būti pasiekiamos jiems nuo avialinijų

Maršrutas kapsules ir Atstumas

Kaip akivaizdus, važiuodamas šalies viduje kainuotų mažiau palyginti su maršrutais užsienyje. Ten kai kurios sritys, kur kainos yra daug pigesnės negu kiti. Atstumas neabejotinai turės daug reikšmės kelionės lėktuvu kainai. Maršruto oro uostas nuo kurio jūs pakylate taip pat paveiktų, kadangi avialinijų tinkamumas bus daugiau didesniame oro uoste negu mažesni vieno dolerio banknotai.

Taip pat, jei skrydis turi daugiau sustojimų, tai gali būti pigiau palyginti su tiesioginiais vieno dolerio banknotais ar tokiu su mažesniais streikais.

Paslaugos apsirūpino laive

Kai kurios avialinijos krauna daugiau mony papildomoms paslaugoms, kurių jūs negalite reikalingas apskritai. Gryna kaina apimtų šitas paslaugas taip pat. Padarykite klausimus avialinijos agentūrai apie faktorius, kurie gali padėti jums mažinti kainą, vengdami šitų papildomų baidariu nuoma dubysa daiktų, jei yra pasirinkimas.

Pasiūlymai ir mylios

Avialinijos dažnai aprūpintų mylias ir pasiūlymus jų paslaugų naudojimui. Ieškokite dažnos lakūno pašalpos. Jie yra mylios, kurios galėjo būti pridėtos per pakartotines keliones ir galėjo būti paverstos į nuolaidą ant jūsų kelionės vėliau ar net laisvos orinės kelionės. Avialinijos bilieto mylios gali keistis ir negali būti paskelbiamos klientui kartais. Nepamirškite paklausti avialinijos kliento rūpinimosi, jei yra kokia nors mylių ar kitos pašalpos rūšis.

Studentų nuolaidos yra taip pat pasiekiamos ant kai kurių avialinijų. 2 kelių bilietai būtų būti geresni išreiškiant kaina, bet gali būti apribojimų timings jūsų sugrįžimo.

Pagaliau, jo jūsų supratimas, kuris turi reikšmę labiausiai.

Būtų daiktų, kuriuos jūs creditas galite pastebėti vėliau, bet jų nelinksmintų, kai tik reikalas yra baigtas. Jei yra kažkas, kas galbūt buvo praleistas, įsitikina, kad jūs keliate tai į avialinijas, jie gali aprūpinti nuolaidą vėliau ar aprūpinti laisvą kelionę vėliau. Skaitymas apie avialinijos bilietus neabejotinai privestų prie geresnės patirties.

Rašyti komentarą