Būdai taupyti pinigus su kelionės draudimu

parašė , 2011-11-02 23:36

Reikia turėti galvoje, kad pigiausias kelionės hostingas šventės draudimas turi ne visada būti teisingu pasirinkimu. Jūs turite svarstyti ne tiktai draudimo kainą bet taip pat ir kvantą dangos, kurią tai siūlo. Yra daugoka faktoriai, kurie gali paveikti kainą jūsų kelionės draudimo kaip jūsų amžius, jūsų sveikatos sąlyga, jūsų maršrutas, kaip ilgai jūs važiuojate, kaip dažnai jūs važiuojate, ir taip toliau.

Keli iš šitų faktorių jūs galite galbūt kontroliuoti., Pavyzdžiui, jei jūs tęsiate šventę, jūs galite nuspręsti važiuoti į maršrutą, kuris siūlo pigesnį kelionės draudimą. Net priimdamas jūs važiuojate su reikalais, ir jūs važiuojate dažnai tada, multikelionės kelionės draudimas galėtų padėti jums taupyti pinigus ant kelionės draudimo. Kiti faktoriai yra tie, kurių jūs neturėsite jokios kontrolės kaip savo amžius ir savo sveikatos sąlyga

Vis dėlto, yra daug patarimų taupymas pinigų ant kelionės draudimo, ir gerai, kad jūs serveriu talpinimas žinote juos, ieškodamas pigią kelionės draudimo citatą.

• Visų pirma, nagrinėkite rūpestingai savo kelionės draudimo poreikį ir nuspręskite užmokėti tiktai už tai, ko jums reikia. Nepermokėkite ar pirkite kai kurias priemokas, kurių jums nereikia, net jei jie atrodo patrauklūs.

• Dauguma draudimo tiekėjų siūlo pagrindinę kelionės draudimo dangą, ir jūs galite tada pridėti įvairias priemokas prie jos, ir mokestis padidino premiją. Daugelis tų priemokų yra gražios turėti, bet jei jūs norite taupyti pinigus ant kelionės draudimo, jūs turite pasirinkti priemokas išmintingai.

• Jei jūs turite kai kuriuos sveikatos sutrikimus ar gniuždytas su susijusia su amžiumi stoka, tai jūs esate pažeidžiamesnis ir turite prisiimti mažiau rizikos. Jei jūs esate atostogas, vengiate slidinėti, kalno alpinizmas, trekking ir kitas nuotykio sportas.

• Kai jūs nusprendėte tai, kas svarbiausia jums, kad apimtų – paprastai skaičius daiktų kaip gydymas, bagažo danga, anuliavimas, ir taip toliau – tada jūs turite išsirinkti dangos kvantą. Tačiau tiktai pašalinkite tokius tų dalykų, kuriems jūs jaučiatės atsipalaidavęs, nebūdamas apimtas.

• Pabandykite nešti su jumis mažiau vertingų prekių, kad, kai jūs prarandate savo bagažą, jūs nepralaimėtumėte daug. Važiuodamos su brangia baidariu nuoma dubysa asmenine manta, brangiais brangakmeniais, auksiniais papuošalais, brangiomis sporto įrangomis, brangių telekamerų geriausiai išvengia.

• Daug kelionės vadovų mano, kad jūs turite iš esmės apimti medicinos išlaidas, asmeninę atsakomybę, anuliavimą, bagažą, ir grynuosius pinigus. Žinoma, tai nurodantis tiktai, ir jūs turite visada nustatyti kvantą dangos, pagrįstos jūsų atskiromis aplinkybėmis ir draudimo poreikiu. Jūs turite tačiau garantuoti, kad jūsų draudimo bendrovė siūlo 24 valandų nenumatyto blogiausio atvejo liniją ir taip pat dengti teisėtai kainai.

• Daug bankų ir kreditinės kortelės kompanijų siūlo laisvą kelionės draudimą su tam tikrais pranešimais, nors daugelis nežino to. Dėl šios priežasties, jūs turite padaryti tai punktu, kad visada tikrintumėte dangos lygmenį rūpestingai. Tai tačiau galbūt nėra taip visapusis kaip perkantis atskirą kelionės draudimą. Tačiau, galėtų būti pigiau nupirkti papildomą dangą diabetas negu naujos politikos pirkimas.

• Taip pat tikrinkite savo naminį draudimo polisą, taip daugelis jų apims jūsų asmeninę mantą net už namų. Jei jūs turite privatų medicininį draudimą, tikrinkite rūpestingai, ką ta politika dengia. Daugelis dengia kainą gydymo, užsitraukto kitur ar net užsienyje.

• yra daug specialisto kelionės draudimo polisų, pasiūtų pagal užsakymą jūsų poreikiui. Tai gali būti daug pigiau negu pirkimas draudimo pagrindinei kelionei ir priemokų pridėjimui, kad pritaikytų draudimą, kad pritaikytų jūsų draudimo poreikį. Yra ypatingų draudimo dangų, nutaikytų į šeimas, studentus, pagyvenusius žmones, ir taip toliau ir yra taip pat apibrėžtų kruizo kelionės draudimų, autoratlankiai pasiekiamų

• Vienas iš efektyviausių būdų taupyti pinigus ant kelionės draudimo kantriai apsiperka aplink. Internetinių kelionės draudimo kompanijų pigiam kelionės šventės draudimui ieškojimas yra paprastas ir patogus būdas padaryti kelionės draudimo palyginimus.

Rašyti komentarą