Avialinijos siūlo puikius skrydžio reikalus vasaros karštiesiems taškams ir daugiau

parašė , 2011-12-03 11:50

Jūs norėjote nueiti atostogas, bet kaina skrydžio jums ir jūsų šeimai yra tik per daug pinigų jūsų biudžetui? Gerai, yra būdų skristi į tuos žavius Karibų paplūdimius ar į Meksiką, ar kur nors kitur pasaulyje su žemomis kainomis, kurias daug avialinijų siūlo.

Avialinijos siūlo pigius skrydžius į vasaros karštuosius taškus

Avialinijos turi daug gerų reikalų ant pigių skrydžių į vasaros karštuosius taškus, kurie yra populiarūs kelionės maršrutai poroms ir šeimoms. Kai kurie iš jų kmu yra Havajai, kur viešbučio normos yra taip pat žemutinės ribos kainomis, į Floridą, kur jūs galite gauti didelius reikalus pakrantės miestuose ar Orlande, kur jūs galite praleisti laiką teminiuose parkuose. Kiti populiarūs vasaros maršrutai yra į visus pakrantės miestus Atlanto Pakrantėje, kaip Mirtos Paplūdimys ar Įlankos Pakrantėje
Kelionės į paplūdimį yra klasikinės atostogos, ir daug šeimų sugrįžta į tą patį rajoną metai po metų, kol tai netampa tradicija. Kai skrydžiai yra taip protingai įvertinti, galima tęsti tradiciją tik todėl, kad jūs žinote, kur surasti gerus reikalus ant skrydžių.

Kur sveika mityba surasti didelius reikalus

Lengva surasti įperkamą airfares, kai jūs žiūrite teisingose vietose. Vienas iš jų yra pasiekiamas per internetinį apsipirkimą. Jūs galite aplankyti svetainę, kuri jungia jus prie kelionių agentūros, kuri specializuojasi praėjusia minute bilietų pardavime. Jei jūs norite nueiti į specifinį maršrutą, jūs galite tikrinti šią žiniatinklio svetainę, kad pamatytumėte, jei yra kokių nors vietų, pasiekiamų ant skrydžio į jūsų atostogų taškelį. Ši kompanija, taip pat kaip daug kitų kelionių agentūrų, turi ryšius su avialinijomis, kurios nori užpildyti kiekvieną vietą elektriniai zidiniai ant lėktuvo. Avialinijos parduos vietas nepaprastai žemomis kainomis paskutinę minutę todėl, kad jiems geriau padaryti tai negu skristi su tuščiomis vietomis. Jūs galite turėti naudos iš jų politikos, ieškodamas, praėjusia minute turi reikalo, kurie priverčia jūsų kelionės biudžetą tęstis toli. Jei jūs galite surasti dvi ar keturias vietas puse kainos ar net mažiau, jūs sutaupysite esminį pinigų kiekį.

Jūs galite norėti nueiti atostogas, bet nežinoti tiksliai, kur jūs norite nueiti. Tai didelis iki sandėrio reikalų ant skrydžių radimo. Kuo lankstesnis jūsų planai yra, tuo įperkamesnis jūsų atostogos į vasaros karštuosius taškus bus. Kitas būdas taupyti pinigus yra, važiuodamas savaitės dienomis, kai lėktuvai yra ne visada pilni. Tipiškai, jie yra antradienis, trečiadienį, ir ketvirtadienį. Jei jūs galite susitarti skristi viena iš šitų dienų, jūs beveik visada backlinkai gausite pigesnes normas. Yra daug žiniatinklio svetainių, kurios lygina kainas skrydžių jums, kad padarytų pigiausių kainų radimą lengvą padaryti.

Gaukite lengvatas, kai jūs rezervuojate XXX skrydį. Daug kompanijų siūlo daugiau, negu tik puikios kainos. Jie taip pat siūlo lengvatas ir bonusus, kurie negali būti daužyti! Kai kurie iš jų yra geriausi pasiūlymai ant viešbučių kambarių nuo normų tokių kaip 45$ per naktį Orlande ar 56$ per naktį San Diege šalia Jūros Pasaulio. Jie yra aukščiausi viešbučiai taip pat, kurie turi bent jau 3 žvaigždę ar aukštesnius reitingus. Yra kitų reikalų be to, jei jūs rezervuojate skrydį, tokį kaip labai nukainoti bilietai į Dulkių siurblio Dambos keliones, San Diego Zoologijos sodą, ir šimtus daugiau maršrutuose per visą JAV. Kai jūs sudedate santaupas ant savo viešbučio numerio plius ant atrakcijų, jūsų kelionė netikėtai kainuoja tolimas plaukimas baidaremis mažiau.

Sekite šituos žingsnius tam, kad gautumėte puikius atostogų paketus ir skrydžio kainas per skirtingas internetines avialinijų žiniatinklio svetaines.

Rašyti komentarą