Kaip kreiptis dėl kinų studentų f vizos

parašė , 2011-12-04 09:21

Pagaliau, po laukimo daugiau kaip 2 savaites, mano vizai pritarė! Nors ne labai daug žmonių yra atmesti kreipimas dėl kinų studentų vizos, aš negalėjau pasakyti, kad buvo labai lengva gauti tokį.

Skirtingos šalys galbūt neturi tokių pat ambasados procedūrų. Išleiskite mane paaiškinti, backlinkai kad žingsniai, kuriuos aš ketinu skelbti yra filipinų Gyventojams, besikreipiantiems dėl kinų studentų vizos pirmą kartą Manilos kino Ambasadoje. Jei jūs gyvenate skirtingoje šalyje, jūs galite vis dar skaityti toliau, nors tik, tokiu būdu jūs gaunate mintį.

Trumpa įžanga apie kinų F vizą: Tai išleidžiama žmonėms, kurie planuoja pasilikti Kinijoje 180 dienų ar mažiau. Jie galėjo būti komandiruotėms, seminarams, ar studentams, kurie nori mokytis Kinijoje.
Kas tikrinti prieš kitų dokumentų paruošimą?

Aš turėjau atnaujinti savo 2 pasą keliais mėnesiais prieš todėl, kad aš sužinojau, kad tai buvo apie baigtis! Taip pirmi daiktai iš pradžių, jūs turite tikrinti savo pasą. Nėra manoma, kad tai baigiasi po kitų 6 mėnesių nuo jūsų numatomos kelionės datos. Kinija neleis jums važiuoti, jei jūsų pasas bus šalia, tai yra termino pasibaigimas.

Įsitikinkite, kad jūs vis dar turite JW202 formą, kurią mokykla nusiuntė jums. Tas dokumentas yra labai labai svarbus kreipimas dėl jūsų vizos. Per tą formą, ambasada žino, kad jūs sms rimtai darote kažkokį įstatyminį verslą jų šalyje ir ne tik kvailiojate.

Dėl vienos priežasties, žmonės, gimti metus 1988-1991, privalo turėti asmeninį pasirodymą prieš ambasadą. Taip, jei jūs krintate tarp tų metų (kaip aš), tada jūs turite turėti suplanuotą pasirodymą prieš Kinijos ambasadą. Aš turėjau mano už apytiksliai 2 savaičių po to, kai aš pateikiau savo dokumentus.

Jums reikia atstovo?

Žmonėms, gyvenantiems provincialiuose rajonuose, kur jūs negalite tiesiogiai nueiti į ambasadą, nejodamas lėktuvu, aš manau, kad jūs gaunate medžiagą. Mano patirtyje, aš negaliu pasakyti, kad tai bus visiškai lygus buriavimas, bet tai sumažins kankynę Tavim dėtas kadangi jie ima atsakomybę siųsti dokumentus hcg dieta paštu ir susisiekti su ambasada, kai problemos kyla.

Bet jei jūs gyvenate, kur ambasada yra, tada jūs galite kreiptis dėl vizos savarankiškai. Tik pateikite užbaigtus dokumentus, suplanuokite savo interviu, jei jums reikia vienas ir neužmirštate padaryti pastovius tęsinius.

Kas yra reikalavimai?

1. Užpildykite kinų Vizos prašymo blanką, paruoškite 1 fotografiją dydžio paso su baltu fonu. Parašykite savo vardą už fotografijos tik būti įsitikinęs. Tai bus priklijuojama į stojančiojo anketą.

2. Paruoškite savo roundtrip bilieto fotokopiją. Vieno kelio bilietas padarys, nors, ypač jei jūsų bandymas pasilikti per daug mėnesių Kinijoje ir neturės aiškios grįžimo datos secret klubas dar.

3. Gaukite NBI leidimą – įsitikina, kad tai galiojantis kelionei užsienyje.

4. Prašymas banko pažymėjimo su oficialiu kvitu nuo banko. Jei jūs esate vis dar bedarbis, ar jokiu būdu sugebate įrodyti, kad jūs galite užmokėti savo išlaidas, paprašykite, kad jūsų tėvas/motina paruoštų garantijos laišką, patikintų ambasadą, kad paskola issimoketinai jūsų tėvai ketina remti jūsų išsimokslinimą, maistą ir buvimą. Pateikite tai kartu su banko pažymėjimu.

5. Neužmirškite savo JW202 formos ir originalaus paso. Surinkite visus šituos popierius ir paklusite savo pažymėtai agentūrai ar ambasadai asmeniškai, jei jūs galite.

Po visų reikalavimų pateikimo, jūs galite suplanuoti savo asmeninį pasirodymą už savaitės po to su ambasada. Kartais jie tiktai atidaro pusės dieną, tokiu būdu anksčiau jūs atvykstate, geresnis.

Keliems paprastiems klausimams užduos per interviu. Jokie rūpesčiai Tavim dėtas, nors, jie yra iš tikrųjų lengvi! Taip, kai tai padaroma, konsulas tik pasakys "Gerai", tada jūs galite nueiti. Jei jis ar ji grąžina JW202 formą, sulaikykite ją! Jūs vis dar ketinate reikėti to Kinijoje. Jei ne, tai nusiųs greta jūsų paso ir kinų vizos už 1 savaitės po jūsų interviu.

Tai yra apie tai. Aš tikiuosi, kad būsimi pretendentai nesusitiks tų pačių problemų, kadangi aš padariau. Aš stokojau banko pažymėjimo ir daugelio kitų dokumentų todėl, kad konsulas neklausė jo iš manęs, kai aš pasirodžiau interviu. Kai aš sekiau viršuje savaitę paskui, aš sužinojau, kad jie neapdirbo mano vizos dėl trūkstančių reikalavimų. Dabar, kai jūs žinote juos, pateikiate jiems visiškai! Aš esu 99 % įsitikinęs, kad jūs esate kinų studentų viza, bus padarytas akimirksniu.

Viso geriausio

Rašyti komentarą