Bangaloras į Dubajų su emyratų avialinija

parašė , 2016-01-15 16:19

Emyratų Avialinija yra Dubajaus įkurta avialinija, ir tai yra didžiausia avialinija Viduriniuose Rytuose, valdant beveik 3 400 skrydžių per savaitę nuo jo centro Dubajuje Tarptautinis Oro uostas, į daugiau kaip 142 miestus 78 šalyse per šešis žemynus. Per praėjusį dešimtmetį ar taip, Dubajus tapo vienu reikšmingiausi centrai prekybos ir komercijos pasaulyje. Panašiai, Bangaloras ar Bengaluru, vystosi į tokį židinį Indijoje. Šitie du miestai turi štabą daugelio žinomų firmų ir naštas žmonių, važiuojančių tarp jų verslo tikslams. Kadangi skaičius keliautojų tarp šitų dviejų miestų kyla, vis daugiau avialinijų pradėjo valdyti Bangalorą į Dubajaus skrydžius, kad pateiktų juos. Šitos paslaugos gali būti nesustojančios, tiesioginės su sustojimais ar netiesioginės
Nesiliauja skristi nuo Bangaloro į Dubajų, ima 4 iki 5 valandas. Greitai, tiesioginiai skrydžiai tarp miestų yra nedaugelis, bet kaip maršruto nauda populiarume, daugiau vežėjų gali pradėti tą pačią paslaugą. Nuo Bangaloro, visa kelionė lėktuvu vyksta nuo naujai konstruoto Kempegowda Tarptautinio Oro uosto.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Svetainė

Iki 2008, visas orinis transportavimas Bengaluru buvo traktuotas airbase ir bandantis centrą Hindustan Aeronautikos, Apribotos (HAL). Po ilgų užlaikymų, naujo aerodromo statyba pagaliau prasidėjo 2005 nuo pradžioje aiškaus metinio keleivinio gebėjimo 6.5 milijonai. Per pastatymą, jo gebėjimas buvo padidintas, kad apgyvendintų 12 milijonų keliautojų po metų. Tai turi vieną terminalą, besielgiant su visais tarptautiniais ir vidaus lėktuvo judėjimais jo 170000-sq metro rajone. Terminalas turi 115 registravimo prekystalių, 20 aerobridges ir 38 vartus greta 45 įlankų, palikdamas įlankas, kiekvieną su jo sava kuro parduotuve. Oro uostas yra numatytas pagrindiniam pasikeitimo procesui, kuris apims augimą į dabartinį gebėjimą greta naujo terminalo statybos. Dabar tiktai vienas kilimo ir leidimosi takas, pavadintas 09/27, kuris yra apytiksliai 4120 metrų ilgio ir 60 metrų pločio, elgiasi su visomis operacijomis.

Sustojimai

Daug keleivių gali skristi netiesioginiu reisu į Jungtinius Arabų Emyratus nuo Bengaluru ar gali atvykti iš kažkur kitur ir naudoti pastarąjį kaip sustojimą. Kas gali būti atveju, jei periodas tarp dviejų skrydžių yra ilgas, jie gali nueiti skrydžiui plius viešbutis, besiregistruojantis Indija padidintam lengvumui. Didžioji dalis apie tokią sąlygą yra, kad lakūnai neturi pažiūrėti ir mokestis už viešbučius atskirai kaip vienas sandoris, kadangi reikalas rūpinasi tuo. Tai yra tarp priežasčių, kodėl internetinės kelionių agentūros (OTAs), kurie siūlo šią paslaugą tapo tiek populiarios šalyje po praėjusių 5-6 metų. Oro uosto terminalas turi daug poilsio kambarių, pripildytų barais, Wi-Fi sujungimo galimybe, elektriniais lizdais už kiekvieno stalo ir kitų šiuolaikinių malonumų. Už tam tikro punkto, autobusų erdvėlaivio paslauga ima žmones patalpose ir į atvykimą ir išvykimo rajoną.

Rašyti komentarą