Kelionė užsakytajame skrydyje

parašė , 2015-12-29 16:51

AVIACIJOS PASLAUGOS

Aviacijos paslaugų teikėjai garantuoja komandos taip pat kaip keleivių patogumą. Kai kurios iš pateiktų paslaugų papildo degalų susitarimui, Skrydžio viešajame maitinime, CAA leidime, Pagrindo apdorojimo paslaugose, Viešbučio sutarime ir veža susitarimą komandai ir keleiviams, Skrydžio planui ir oro santraukoms, profesinei pagalbai oro uostuose ir Orinėse Chartijos paslaugose. Aviacijos paslaugų teikėjai, padėkite avialinijoms jų administraciniuose ir naudojamuose reikalavimuose, aktas kaip atstovas tarp vežėjo, elgdamasis su kompanija, oro uostų valdžia ir kitomis paslaugos agentūromis, garantuodamas saugumą, kokybę ir vartotojo pasitenkinimą.
ORINĖ CHARTIJOS PASLAUGA

Kai jūs nomuojate turbo propelerį, šviesą, vidurys dydžio, geriausios kokybės vidurys dydžio, sunkių reaktyvinių lėktuvų ir reisinių lėktuvų, skubiam verslo susitikimui, kad vežtumėte jautrų laikui krovinį ar greitosios medicinos pagalbos tarnybai, ar bet kokioms kitoms staigioms ir jautrioms priežastims, tai reiškia, kad jūs turite chartered skrydis. Tradicinė avialinija parduoda atskiras vietas, tuo metu, kai orinė chartijos verslo kompanija susitelkia ties reikalingo reaktyvinio lėktuvo tipu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

KAIP PADĖTI ORINĖMS CHARTIJOS PASLAUGOMS

Jei jūs norite padėti užsakytajam skrydžiui, bet neturite omeny specifinės kompanijos, panaudokite paieškos įrankį. Tai rodytų žiniatinklio svetaines, kurios rodo kainų diapazoną pasiekiamam oriniam amatui, chartijos operatoriams ir brokeriams, kurie gali sutvarkyti kelionę į jus. Dauguma orinių chartijos tiekėjų nevaldo, lėktuvas, jie jungia prie kompanijų tą savą lėktuvą. Jei jūs norite užsakyti atskirą vietą ant užsakytojo skrydžio, geriausias metodas turėtų susisiekti su kelionių agentu.

PRANAŠUMAI KELIONĖS UŽSAKYTUOSIUOSE SKRYDŽIUOSE

Privatumas

Užsakytieji skrydžiai skolina privatumą, reikalingą verslo vyrų. Derybos ir reikalai liks paslaptį, kuri nėra galima komerciniame skrydyje. Įmonės nariai pasiekia, kad aptartų ir pabaigtų jų strategijas taikoje, ant užsakytojo skrydžio. Užsakytieji skrydžiai taip pat siūlo konfidencialaus rezervavimo ir sąskaitos išrašymo galimybę. Privatus užsakytųjų skrydžių pasiūlymas, didesnis patogumas ir privatumas pacientams, kurie važiuoja, palyginti su komerciniais skrydžiais.

Saugumas

Griežtas reguliavimas, primestas oriniams chartijos tiekėjams, garantuokite keliautojų saugumą.

Jūsų skrydžio laiko parinkimas

Jūs galite nuspręsti laiką kelionės pagal jūsų įsipareigojimus ir paskui suplanuoti jūsų sugrįžimo kelionę, pagrįstą paskyrimais, kuriuos jūs turite.

Joks registravimas

Jūs esate išlaisvintas, padėties linijoje ilgoje eilėje ir bėdoje atsiskaityti prieš valandas prieš tai registravimui. jūs galėjote praeiti per saugumą ir pasiekti reaktyvinį lėktuvą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kelionė tiesiai į maršrutą

Mažesnis dydis orinio amato, kuris yra chartered daro jį galimą pakilti ar nusileisti beveik kur nors, ir lengvina kelionę nuo ir į jūsų maršrutą, tiesiogiai. Tai mažina kelionės išsekimą ir leidžia jums taupyti laiką, ypač, asmenims, važiuojantiems gydymui. Profesinė oro uosto pagalba nėra reikalinga, ar būtų minimali.

AVIACIJOS PRAMONĖ

Aviacijos pramonė liudija draminį vystymąsi, su daugiau žmonių skaičiaus, nusprendžiančio važiuoti lėktuvu, bet žmonės, padedantys chartijos paslaugoms, yra žemi, dėl žemo supratimo ir mažiau operatorių, kurie galėjo pasikeisti ateityje.

Rašyti komentarą