Barai ir restoranai Hitrou 5 terminale

parašė , 2014-04-24 20:42

Londono Hitrou 5 Terminalas buvo atidarytas 2008, ir tai yra didžiausias laisvas nuolatinis pastatas Jungtinėje Karalystėje. Šis terminalas yra palengvintas su plačiu parduotuvių, restoranų, barų ir alinių, viešbučių, paslaugų ir partijų diapazonu daugiau. Yra tam tikros informacijos apie barus ir restoranus Hitrou T5.

Amato Caffe Pasticceria:

Amato Caffe Pasticceria yra esantis Hitrou 5 Terminalo atvykimuose ir yra atviras nuo 05:30. Nepaprastai skanūs pyragai, nuodėminga tešla, konditerija ir partijos gardesni receptai yra pasiekiami šioje kavinėje. Jūs galite taip pat prieš užsakymą savo receptas ir pakelti ant jūsų sugrįžimo skrydžio.
Apostrofas:

Apostrofas yra vienas iš geriausių pasirinkimų 5 terminale, ir jie siūlo traškius sumuštinius, iškeptas prekes, sveikas mišraines, sriubas ir troškinius. Platus karšto ir šalto coffees diapazonas yra taip pat pasiekiamas Apostrofe. Tai atidaryta nuo 05:30 ir esantis po saugumo.

Carluccio:

Carluccio pasiūlymų pusryčiai, mišrainės, mažos italų lėkštės, tešla, pagrindiniai patiekalai, garnyrai, desertas, vaikų meniu, išgeria meniu, glitimas laisvas meniu ir dar daug autentiškų Italijos kulinarinių menų. Jūs galite pietauti šiame restorane, ar jūs galite taip pat nueiti nuimti pasirinkimui. Tai esantis prieš saugumą Hitrou 5 terminale.

Jūros Maistas:

Ikrų Namas ir Prunier jūros produktų baras siūlo skanius receptus malonioje ir atsipalaiduojančioje jaukėje aplinkoje prieš saugumą 5 terminale. Tai aprūpina puikiausius ikrus, balik lašiša, puikūs maistai ir daug nuostabesnė įvairovė.

Karūnos Upės (Wetherspoons):

Karūnos Upės (Wetherspoons) yra apdovanojimo laimėjimo alinė ir pasiūlo geriausiam abiejuose gėrimuose ir maiste. Jie aptarnauja jus, kokybiški dalykai ir ši alinė yra palengvinti su televizijos ekranais, Gyvomis žinių laidomis ir partijomis daugiau.

1 numeris Keliautojo ir Gordon Ramsay Plane Maisto:

Gordan Ramsay Plane maistas yra esantis po saugumo Hitrou 5 terminale ir yra atidarytas nuo 05:30am 09:30pm. Tai yra geriausias pasirinkimas, jei jūs ieškote vietos suvalgyti taip pat kaip gardžiuotis gėrimu. Paketai kainuoja 30£ kiekvienam suaugusiam ir 15£ kiekvienam vaikui.

Huxley:

Huxley tiekia autentišką britų maistą ir gėrimus. Tai esantis po saugumo 5 terminale ir pasiūlo Breakfast meniu, Main meniu, Kids meniu ir Drinks meniu asortimentą.

5 Statinės:

5 Statinės yra gastro alinė su šiuolaikine jauke aplinka ir anglų nustatymu. Tai užpildoma didelio diapazono grynų alų, žemyninio lagers ir partijų nuostabesni buteliai. Tai esantis prieš saugumą ir atidaryta nuo 05:30.

V Baro:

V Baro aptarnauja nepaprastai skanius kokteilius, gaivinantis alus (Skersvėjis Lagers, Alūs, Sidrai, ir taip toliau) Trapūs vynai ir daug daugiau. Tai esantis po saugumo T5.

Wagamama:

Wagamama yra vienas iš garsiausių Japonijos restoranų pasaulyje, ir tai siūlo įmantrias mulkio įvairoves, mišraines, patiekalus, desertą, Teppanyaki ir daug daugiau.

Wetherspoons Baras:

Wetherspoons Baras siūlo užkandžių, gėrimų, tikrų alų ir partijų asortimentą daugiau. Tai yra puikus taškelis šeimoms ir nustatoma atsipalaiduojančioje jaukėje aplinkoje.

Rašyti komentarą